Нацбанк затвердив нову форму повідомлення про призначення аудитора звітності страховика

12.04.2024 13:20 | forinsurer.com ... все о страховании

Національний банк України розробив і затвердив форму письмового повідомлення регулятора про призначення суб’єкта аудиторської діяльності, який надаватиме послуги з обов’язкового аудиту фінансової звітності страховика.

На виконання пункту 743 глави 66 розділу Х Положення про авторизацію надавачів фінансових послуг та умови здійснення ними діяльності з надання фінансових послуг, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 29 грудня 2023 року № 199 (зі змінами), страховики подають до Національного банку заповнене Повідомлення про призначення суб’єкта аудиторської діяльності, який надаватиме послуги з обов’язкового аудиту фінансової звітності страховика.

До оприлюдненої форми Повідомлення додаються пояснення щодо її заповнення.

Звітність страховиків

У довіднику K190 “Рейтинг надійності” недостатній перелік значень рейтингу надійності, коли будуть додані необхідні значення?
- Питання вирішується. Наразі якщо у довіднику необхідне значення відсутнє, є можливість заповнювати параметр K190 значенням відсутності розрізу.

Чому у файлі IR79 “Дані про капітал, кредиторську заборгованість за товари, роботи, послуги та інші поточні зобов’язання” відсутній показник ”Заборгованість за страховими виплатами”?
- Заборгованість за страховими виплатами відображається у показнику IR40054 “Кредиторська заборгованість за страховими виплатами” файла IR4 “Дані про показники діяльності зі страхування”.

Чи потрібно в звіті IR3 “Дані про страхові платежі та виплати за структурними підрозділами страховика” показувати кількість філій страховика, якщо такі структурні підрозділи не отримують страхові платежі та не здійснюють страхові виплати?
- Так, потрібно, бо це окремий показник, що інформує про наявність та кількість філій у розрізі областей.

Як відобразити в IR78 “Дані про фінансові інвестиції, дебіторську заборгованість, грошові кошти та їх еквіваленти” кошти в МТСБУ, які приймаються для представлення страхових резервів?

- Наразі питання щодо відображення коштів МТСБУ у файлі IR78 чинними нормативними актами не передбачено.

Повну версію тексту новини читайте також у наших партнерів

Додати коментар

Користувач:
email:





Золото, валюта,
Акції й облігації,
Багатство чекає.

- Fin.Org.UA

Новини

07:00 - "Не треба про це писати", або Одноденна мандрівка на родинну виноробню Бережних під Києвом
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 3 квітня: наслідки масованої атаки московія, дизпальне може рекордно здорожчати
20:45 - "Вірити необов'язково": у Трампа прогнозують, що нафта скоро піде вниз
20:25 - 4 квітня електропостачання не планують відключати
20:21 - Денис Шмигаль провів зустріч з представниками когенераційного бізнесу
20:15 - Ізраїль знову запустив "Левіафана" – своє головне газове родовище
19:45 - Ціни на новобудови коливаються, на вторинку – продовжують зростати: як змінився ринок житла
19:40 - московія у березні втратила половину доходів від нафти – та війна в Ірані усе перевернула
19:05 - Найбільший покупець пшениці у світі пообіцяв Зеленському не брати у московія зерно з окупації
18:58 - Кредит на вигідних умовах зі ставкою менше 1% на день
18:52 - Уряд запускає 10-річне прогнозування потреби у фахівцях та робітничих кадрах
18:50 - У Києві подорожчає евакуація авто: яким буде новий тариф
18:43 - Влада обіцяє киянам співфінансувати котельні та сонячні електростанції: які умови
18:20 - Атака України серйозно вдарила по одному з НПЗ московія
18:15 - "Нова пошта" попереджає про шахрайські розсилки про нібито продаж неотриманих посилок
17:58 - Нацбанк пом'якшив валютні обмеження: кого стосується
17:40 - Масштабна схема із зерном в державній корпорації: трьох підозрюваних взяли під варту
17:30 - Уряд розширив держпідтримку аквакультури: компенсації витрат поширено на всю територію України
17:22 - У Києві та області скасували екстрені відключення
17:20 - Нацбанк показав курс долара і євро на понеділок 6 квітня
17:16 - Франція почала виробляти електровози для України
17:11 - Участь Мінекономіки у засіданні Уряду 27 березня 2026 року
17:10 - "Шахтар" і "Динамо" за 10 років продали власних вихованців на 280 мільйонів євро – рейтинг
17:09 - Участь Мінекономіки у засіданні Уряду 25 березня 2026 року
17:07 - Участь Мінекономіки у роботі Верховної Ради України 31 березня – 2 квітня 2026 року
16:50 - Інформація щодо надходження та використання коштів добровільних внесків (благодійних пожертв) від фізичних та юридичних осіб приватного права та/або публічного права
16:50 - Україна втратить 20% експорту цукру – УКАБ
16:50 - Заяву на виплату допомоги для ВПО тепер можна подати дистанційно – ПФУ
16:35 - Навчання під реальну роботу: уряд посилює підтримку підготовки фахівців для ОПК і ключових галузей


Більше новин