Уряд України інвестує в розвиток медичної інфраструктури, як складової розвитку людського капіталу, — Віктор Ляшко

03.04.2024 21:05 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Вже понад два роки повномасштабної війни центральна та місцева влада посилено працюють як над відновленням пошкоджених та зруйнованих ворогом медзакладів, так і над модернізацією чинних.
Попри наднавантаження на систему охорони здоров’я пріоритети незмінні — якісні, доступні та безоплатні медичні послуги для кожного українця.
На цьому акцентував Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко під час робочої поїздки до лікарень Дніпропетровщини. «Сьогодні ми бачимо, як росія свідомо обстрілює наші лікарні, пологові, амбулаторії, поліклініки, аби спровокувати гуманітарну катастрофу в Україні.
Зокрема, за цей час 1564 об’єкти медзакладів було пошкоджено та ще 208 зруйновано вщент.
Однак, незважаючи на численні виклики та навантаження, ми відновлюємо українські медзаклади, щоби забезпечити доступ кожного до медичної допомоги.
Кожна відновлена лікарня — це врятовані життя пацієнтів.
Разом зі своїми колегами по Уряду ми продовжуємо приймати рішення, направлені на модернізацію та оновлення матеріально-технічної бази лікарень, аби забезпечити українців якісною медичною допомогою.
Наприклад, для Дніпропетровської області з різних бюджетних програм вже виділено 593 мільйони гривень на реалізацію інфраструктурних проектів у дев’яти лікарнях», — сказав Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко. Під час візиту до регіону очільник МОЗ відвідав медзаклади області та, серед іншого, ознайомився з роботою Міської дитячої клінічної лікарні № 6, Дніпропетровської обласної клінічної лікарні ім.
І.
І.
Мечникова, Регіонального медичного центру Родинного здоров’я та міської клінічної лікарні № 4.
У 2024 році у цих медзакладах планують провести капітальний ремонт та реконструкцію будівель. Зокрема, у Міській дитячій клінічній лікарні № 6 наприкінці минулого року запустили оновлений семиповерховий лікувальний корпус, цього року реконструкція продовжиться в інфекційному корпусі № 1 та корпусі № 1А — адміністративно-навчальному з відділенням функціональної діагностики. У Дніпропетровській обласній клінічній лікарні ім.
І.
І.
Мечникова планують провести капітальний ремонт будівлі нового хірургічного корпусу. У міській клінічній лікарні № 4 буде проведена реконструкція частини головного корпусу під відділення інтенсивної терапії та трансплантації-сепарації клітин крові й термомодернізація всієї будівлі. Зазначимо, що медзаклади входять до переліку об’єктів, які планується відновити у 2024 році у межах програм: Надзвичайна кредитна програма для відновлення України Програма з відновлення України. Програма «Енергоефективність громадських будівель в Україні». Загалом у межах вищезазначених програм у 2024 році планується виділення коштів на відновлення дев’яти медзакладів області. У Регіональному медичному центрі родинного здоров’я йде активне будівництво нового хірургічного корпусу за кошти, виділені Дніпропетровською обласною радою.
Міністерство охорони здоров’я найближчим часом поставить у цю лікарню апарат для проведення МРТ досліджень. Також зазначимо, що протягом 2022-2023 років коштом держбюджету, United24, Світового банку, Глобального фонду та інших партнерів до лікарень Дніпропетровської області було доставлено й розподілено понад 2800 одиниць медобладнання та приладів на суму понад 539 млн грн.
Серед них: ангіографи, кисневі станції, комп’ютерні томографи, рентгени, монітори пацієнта, апарати УЗД тощо.
Оснащення лікарень триватиме й надалі. Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко зазначив, що МОЗ й надалі працюватиме на підсилення спроможності українських лікарень, аби наші медики могли працювати у комфортних умовах, а пацієнти отримували якісну медичну допомогу.

Додати коментар

Користувач:
email:





Beneath tickers' streams
Rapid currents of data flow,
Trading algorithms.

- Fin.Org.UA

Новини

00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:21 - Коломойському не вдалось скасувати справу про замовне вбивство
21:00 - Новини 15 квітня: Трамп повертатиме переплати за мита, хакери атаковали Booking
20:40 - Індія відновила закупівлю газу московія попри домовленість Трампа з Моді не купувати його
20:20 - "Викрадення бронювань": Booking зазнав хакерської атаки
19:50 - У четвер світло українцям не вимикатимуть
19:50 - Свириденко розповіла про роботу Американсько-українського інвестфонду
19:40 - Видобуток нафти в Нігерії досяг 1,8 млн барелів на добу
19:20 - НБУ пояснив банкам, який підхід застосовувати до клієнтів-політиків
18:47 - "Укрнафта" та "Укргазвидобування" вперше спільно пробурили газову свердловину
18:27 - Аналітики визначили основних позичальників за програмою "єОселя"
18:22 - BBC готує найбільше скорочення штату за 15 років
18:04 - Міжсекторальний напрямок
18:00 - Банки не мають формально підходити до обслуговування PEP
17:58 - Війна з Іраном загрожує основам європейського виробництва – Bloomberg
17:56 - Моніторинг Плану України
17:55 - Збільшення інвестицій
17:46 - Працівники Київстар, Kyivstar.Tech та UTC зібрали 127 000 грн на великодню ініціативу
17:30 - Пункт пропуску з Румунією працюватиме з обмеженнями ще місяць
17:16 - Кріппа об’єднує активи у один холдинг
17:00 - У Києві обговорили проблеми регулювання роботи бізнесу з московитськими та підсанкційними власниками
16:55 - Українські агрокомпанії збільшили прибутки до оподаткування на понад 20%
16:54 - Наказ Мінекономіки від 14.04.2026 № 4944 “Про затвердження Змін, що вносяться до Переліку національних стандартів для цілей застосування Технічного регламенту засобів індивідуального захисту”
16:45 - Адміністрація Трампа з 20 квітня повертатиме гроші, зароблені на нелегальних митах
16:31 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
16:30 - Як громадам підготуватися до наступної зими
16:28 - У АРМА після інвентаризації визначили активи з високим потенціалом
16:17 - Звіт про періодичне відстеження результативності постанови Кабінету Міністрів України від 10.03.2021 № 195 "Про внесення змін до опису знака відповідності технічним регламентам"
16:10 - Яка частина зарплати йде на оренду квартири у містах України – дослідження
16:00 - єОселя: 25 тисяч українських родин отримали пільгові іпотечні кредити


Більше новин