Вимоги до страховиків (перестраховиків)-нерезидентів буде оновлено

03.04.2024 17:27 | Національний банк України

Національний банк пропонує до обговорення проєкт Положення про вимоги до страховика-нерезидента в разі здійснення ним діяльності із страхування на території України (далі – Проєкт).
Проєкт розроблений з метою реалізації положень Закону України "Про страхування" (далі – Закон про страхування) та передбачає, зокрема:
вимоги до рейтингу фінансової надійності (стійкості) страховика (перестраховика)-нерезидента, встановленого міжнародним рейтинговим агентством на рівні не нижче інвестиційного рівня; можливість здійснення діяльності з перестрахування страховиком (перестраховиком)-нерезидентом без відповідності визначеним Проєктом рівням рейтингу фінансової надійності (стійкості), якщо такий нерезидент відповідає вимогам частини другої статті 6 Закону про страхування та має досвід здійснення діяльності із страхування (перестрахування) не менше ніж три роки. Нові вимоги поширюватимуться як на страховиків-нерезидентів, так і перестраховиків-нерезидентів, з якими страховики та страхові посередники мають право встановлювати договірні відносини.
Під час виконання страховиками (перестраховиками)-нерезидентами вимог, передбачених у Проєкті, операції за укладеними з ними договорами підлягатимуть оподаткуванню на пільгових умовах (відповідно до положень абзацу четвертого підпункту 141.4.5 пункту 141.4 статті 141 Податкового кодексу України).
Після затвердження Проєкту втратить чинність розпорядження Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, від 11 липня 2013 року № 2262 (зі змінами).
Національний банк приймає зауваження та пропозиції до Проєкту до 25 квітня 2024 року включно за визначеною формою.

Додати коментар

Користувач:
email:





Market never stops
But sometimes it crashes hard
Lessons learned, move on

- Fin.Org.UA

Новини

20:00 - Новини 22 липня: чи буде підвищення тарифів
19:37 - У Міненерго заявили, що не підвищуватимуть тарифи до завершення воєнного стану
19:16 - Створення Координаційного центру з бронювання скасовано
18:57 - "Тіньовий флот" московія продовжує користуватися фальшивими документами – ЗМІ
18:41 - СБС влучили у 13 підстанцій на окупованих територіях
18:20 - За півріччя попит на готівку пожвавився – НБУ
17:45 - Порти Великої Одеси продовжують працювати у штатному режимі – Мінрозвитку
17:25 - Держагентство відновлення програло апеляцію щодо сплати Onur мільярда гривень
17:10 - Ціни на АЗС продовжують йти вгору
16:40 - "Акордбанк" оголосив про партнерство з футбольним клубом "Полісся"
16:30 - Найспекотніший червень в історії Європи знищив врожай на 2 мільярди євро
16:30 - Укрзалізниця замовила 92 пасажирські вагони: хто їх будуватиме
16:30 - Не лише НАБУ і ВАКС: які зобов’язання має виконати Україна
16:20 - На Закарпатті викрили гаражне виготовлення фальшивих документів
15:55 - "Нова пошта" попереджає про шахрайську схему: як уберегтися
15:45 - П’ятдесят енергетиків отримають від уряду по двісті тисяч гривень премії
15:34 - Законодавчі зміни, корпоративні рішення та робота професійних учасників: що розглянула Комісія на засіданні
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 23.07.2026
15:28 - Застосовано заходи впливу до п’яти фінансових компаній
15:13 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
15:12 - Міненерго розповіло про перші довгострокові аукціони з продажу електроенергії
14:50 - Уряд може почати підвищувати тарифи на газ та електроенергію з 2027 року – МВФ
14:33 - Російські балістичні ракети знищили основний склад WINETIME: наслідки атаки
14:29 - Через московитський удар горіли посіви на Житомирщині
14:20 - Пролетарі всіх країн, заміняйтеся! ШІ поглиблює структурне безробіття в Україні
14:06 - Німеччина планує придбати частки в оборонних стартапах у межах переозброєння
13:53 - Комісія спрощує правила для бізнесу та посилює захист інвесторів: 40 рішень за другий квартал
13:47 - Перші довгострокові аукціони з продажу електроенергії завершилися повною реалізацією запропонованих обсягів
13:44 - Що є об’єктом та базою оподаткування екологічним податком?
13:43 - Строк придатності алкогольних напоїв та тютюнових виробів закінчився: дії суб’єкта господарювання


Більше новин