Держприкордонслужба: Дій зараз – повідомляй про корупцію

03.04.2024 17:28 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Держприкордонслужба запустила інформаційно-роз’яснювальну кампанію «Дій зараз!» та закликає долучатися до супергероїв і викривати корупцію. У межах кампанії, прикордонники випустили анімаційний ролик, який пояснює роль викривача і суспільну важливість його місії.
Відео пропонує громадянам чіткий алгоритм, як стати викривачем, як і куди повідомляти про корупцію та захистити себе, особливо, якщо ви є військовослужбовцем відомства і стали свідком корупції на службі. У ролику викривачі постають у ролі супергероїв.
Ідея такого порівняння у тому, що люди, які повідомляють про правопорушення – це теж борці за справедливість. Соцдослідження Держприкордонслужби за 2024 рік свідчить, що понад 60% українців готові повідомляти про корупційні правопорушення.
Свідоме ставлення кожного не допускатиме спроб надання та, відповідно, отримання неправомірної вигоди. Мета кампанії – донести до українців, що кожен може сприяти розвитку та відновленню України, а не піддаватися стереотипу, що корупція системна і нездоланна.
А для прикордонників – повідомляти про корупцію – обов’язок перед Державою, побратимами та посестрами. Наголошуємо, що кримінальне правопорушення вчиняють і ті, хто дає хабарі, і ті, хто їх бере! А ті, хто достеменно знає про конкретні корупційні діяння і не реагує належним чином, ­– чи їх сумління залишиться чистим? Вони – фактичні співучасники таких злочинів.
Закликаємо не бути мовчазними свідками, а діяти й діяти правильно – інформувати органи, які можуть припинити корупційну діяльність, притягти винних до відповідальності. «За допомогою цієї кампанії ми намагаємося донести, що викривачі корупції – це люди, які виконують почесну й гідну справу.
Їхня роль у суспільстві дуже важлива й кожен українець, зокрема й сам прикордонник, зобов’язані протидіяти корупційним проявам і захищати країну, повідомляючи про можливі правопорушення.
Наша мета – розповісти, як громадяни та співробітники ДПСУ можуть допомогти в боротьбі з корупцією і надати їм усі доступні інструменти», – зазначила начальник управління запобігання та виявлення корупції Адміністрації Держприкордонслужби Ольга Хлівнюк. Інформаційно-роз’яснювальна кампанія «Дій зараз!» здійснюється Державною прикордонною службою України за підтримки Консультативної місії Європейського Союзу в Україні (EUAM Ukraine).

Додати коментар

Користувач:
email:





The market's impact
Reverberates through the world
A global dance floor

- Fin.Org.UA

Новини

13:32 - Єдиний рахунок спрощує процес сплати податків та зборів
13:30 - Передача в оренду майна разом із стаціонарним джерелом забруднення в середині року: з якого періоду припиняється подання податкової декларації екологічного податку?
13:24 - Оплата послуги з проставлення апостиля: заповнення реквізиту «Призначення платежу» платіжної інструкції
13:24 - В який строк та яким чином суб’єкт господарювання отримує інформацію щодо припинення дії ліцензії?
13:23 - Які документи та в які строки подаються фізособою до контролюючого органу для отримання пільги щодо сплати земельного податку?
13:16 - Місцева рада не прийняла нове рішення про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки: чи сплачувати податок?
13:15 - Суб’єкт господарювання, починаючи з 01 січня, та протягом того ж року переходить зі спрощеної системи на загальну систему оподаткування: порядок сплати податку на прибуток у поточному році
13:13 - Заява за ф. № 5ДР: внесення змін до облікової картки фізичної особи – платника податків іноземцями (представниками іноземців)
13:12 - Чи може фізична особа, яка раніше була зареєстрована в ДРФО за РНОКПП, відмовитися від РНОКПП?
13:02 - Суб’єкт господарювання має декілька ліцензій на відповідні види діяльності: що у звітах за формами № 1-ВП та № 1-ОП?
12:32 - За яким ідентифікатором форми в Електронному кабінеті нерезиденти подають заяву за ф. № 1-ОПH щодо відомостей про осіб, відповідальних за ведення бухгалтерського та/або податкового обліку?
12:31 - ФОП здійснює діяльність у декількох місцях продажу: яким чином ведеться облік товарних запасів?
12:30 - Майже 105,5 млрд грн податків, зборів та платежів сплатили платники Дніпропетровщини до бюджетів усіх рівнів і державних цільових фондів
12:29 - Податківці Дніпропетровщини нагадали бізнесу ключові правила розрахункових операцій
12:28 - Must-have від податківців Дніпропетровщини: РРО та ПРРО – про важливі правила для бізнесу
12:27 - Рентна плата за воду: як правильно врахувати ліміти та заповнити декларацію
12:26 - Леся Карнаух: За сім місяців цього року ДПС забезпечила понад 800 млрд грн надходжень до загального фонду держбюджету
12:24 - ДПС та Держприкордонслужба удосконалюють електронний обмін інформацією
12:00 - московіяни знищили склад морозива "Ласунка"
11:53 - Нові правила для ринків капіталу: над якими законодавчими ініціативами працює Комісія
11:48 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
11:46 - У Мінцифри підтримали перенесення запуску "еАкцизу" на липень 2027 року
11:45 - Зупинка портів б’є по металургії сильніше, ніж на початку війни – GMK Center
11:32 - ДПС усунула технічні помилки під час приймання податкових розрахунків
11:26 - ДПС усунула технічні помилки під час приймання податкових розрахунків
11:20 - московія нищитиме водопостачання в Україні – Шмигаль
11:00 - Валюта в банках України продовжує зростати: актуальний курс на 4 серпня
10:55 - Національний банк не вимагає зазначення податкового номера і повного номера платіжної картки на квитанціях при оплаті житлово-комунальних послуг
10:55 - The NBU does not require that tax ID numbers or full payment card numbers be specified on receipts for utility payments
10:52 - Леся Карнаух: За сім місяців цього року ДПС забезпечила понад 800 млрд грн надходжень до загального фонду держбюджету


Більше новин