Дмитро Кулеба: Притягнення росії до відповідальності забезпечить майбутнє без війни для Європи

02.04.2024 20:51 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

У вівторок, 2 квітня, в ході офіційного візиту до Нідерландів, Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба взяв участь у засіданні міністерської конференції “Відновлення справедливості для України”. У ході підсумкової прес-конференції глава МЗС наголосив, що нинішня експансіоністська політика москви нерозривно пов’язана з безкарністю впродовж усієї імперіалістичної історії росії. “росія — єдина імперія у світі, яка уникнула деколонізації після двох світових воєн у 20-му столітті.
Всі інші імперії припинили своє існування та були змушені відпустити свої колонії.
Більше того, росія — єдина імперія, яка не лише дожила до наших днів, але й ніколи, я підкреслюю, ніколи не визнала провини за свої імперські злочини і не була за них покарана”, — зазначив Міністр. Дмитро Кулеба підкреслив історичну вагу для Європи та усього світу притягнення імперської росії до відповідальності.
В іншому випадку москва продовжить свою загарбницьку війну та звірства. Глава МЗС наголосив, що українці вимагають справедливості за російські злочини вже зараз, а не у віддаленому майбутньому.
В цьому контексті, він привітав позитивні рішення, ухвалені за результатами міністерської конференції. “Я радий, що сьогоднішня конференція принесла саме ті відчутні результати, на які очікують українці.
Перш за все, запрацював Реєстр збитків.
Українці вже можуть подавати свої заявки на отримання компенсації за пошкодження або руйнування житла.
Ми вітатимемо подальше розширення сфери застосування Реєстру та доступних типів запитів”, - наголосив він. Глава МЗС України окремо відзначив важливість ухваленої за результатами конференції політичної декларації, підписантами якої вже стали 44 країни та яка залишається відкритою до підписання. “Декларація зокрема вітає дискусію про конфіскацію заморожених російських активів, а також доходів від них на користь України.
Перші рішення щодо використання заморожених російських активів на користь України вже були ухвалені, і ця робота має досягти більших результатів цього року.
Документ також закликає до повної відповідальності за злочин агресії.
Це важливе підґрунтя для подальшої роботи над створенням повноцінного Спеціального трибуналу щодо злочину агресії проти України”, - підсумував Міністр.

Додати коментар

Користувач:
email:





In Basel they meet
BIS, the central bank's bank
Regulating all

- Fin.Org.UA

Новини

14:40 - На ринку е-сигарет лише 4% товару є легальними – дослідження
14:18 - Щодо визначення ціни контрольованої операції за певних умов
14:15 - Порядок оподаткування ПДВ операції з вивезення за межі митної території України зразків продукції для використання під час міжнародної виставки
14:13 - Звільнення від оподаткування військовим збором доходів, що відповідно до міжнародних договорів звільняються від оподаткування ПДФО, законодавством не передбачено
14:10 - Яким чином суб’єкт господарювання має право придбати готівкову іноземну валюту для забезпечення витрат на відрядження працівників за кордон?
14:02 - Перехід на спрощену систему оподаткування або щорічне підтвердження статусу платника ЄП четвертої групи: подання ЮО податкової декларації платника ЄП четвертої групи та сплата ЄП
14:01 - Чи має право ФОП – платник єдиного податку за договором управління передавати в управління нерухоме майно, площа якого не перевищує встановлені обмеження?
14:00 - Один з казахстанських НПЗ майже повністю переорієнтується на московитський ринок
13:58 - московіяни атакували два відділення і транспортну базу Укрпошти
13:57 - Виплата дивідендів: хто і яку суму відображає у рядках 1.5 та 2 додатка АВ до Податкової декларації з податку на прибуток підприємств?
13:54 - До уваги платників, які здійснюють контрольовані операції!
13:53 - Податкова знижка щодо суми коштів, сплачених на будівництво (придбання) доступного житла: які документи подаються з податковою декларацією
13:51 - Спадщина (подарунок), отримана фізичною особою - резидентом від фізичної особи – нерезидента: що з ПДФО?
13:50 - Загальний фонд держбюджету від платників Дніпропетровщини отримав майже 135,6 млн грн екологічного податку
13:48 - Понад 296,5 тисяч фізичних і юридичних осіб на Дніпропетровщині зареєстровані платниками єдиного внеску
13:46 - Дніпропетровщина: до місцевих бюджетів надійшло понад 17,0 млрд грн ПДФО
13:43 - ЄСВ: своєчасний внесок – це внесок у власне майбутнє
13:40 - Відкрита комунікація податківців Дніпропетровщини із представниками бізнесу
13:38 - Стандарт «Купина» для КЕП: чи діятимуть раніше отримані сертифікати
13:38 - Через удари по складах витрати українських ритейлерів на логістику зросли вдвічі
13:05 - Інфляція в Криму в 2,5 раза перевищила загальноросійську: бензин подорожчав на 142%
13:00 - Від маленької сушарки до власного виробництва: як Mnyasno розвиває бізнес, заснований під час війни
12:58 - Група супроводу знищила дрон, який атакував ремонтників "Запоріжжяобленерго"
12:25 - Нафта продовжує реагувати на економічний "День Д" для Ірану
12:25 - Держбанки готуються до приватизації: що визначатиме їхню привабливість для інвесторів
12:24 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
11:54 - Децентралізують склади: "Нова пошта" оголосила про пошук приміщень від 500м2
11:38 - Після тривалої стагнації економіка Німеччини відновлюється – ЗМІ
11:19 - московіяни атакували енергетику у п’яти областях
10:53 - Російський БпЛА поцілив у поїзд на Миколаївщині


Більше новин