єЧерга: Розширюємо інформаційну підтримку проекту

02.04.2024 19:51 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

За час роботи послуги електронна черга для перетину кордону інформаційна підтримка проекту обробила понад 112 тисяч звернень від користувачів послуги – водіїв та перевізників.
З 1 квітня користувачам, окрім української мови підтримки, доступна також англійська. Звернутись із запитом українською чи англійською мовами можна як письмово, так і за номером телефону. Загалом інформаційна підтримка проекту працює вже 15 місяців, з першого дня запуску послуги на пункті пропуску «Ягодин – Дорогуськ» з грудня 2022 року. Зараз у контакт-центрі працює 10 операторів.
Щомісяця вони отримують до 7,5 тисячі дзвінків, середня тривалість яких близько 7 хвилин. Найбільш популярними запитами для отримання консультацій серед перевізників та водіїв є: реєстрація вантажних транспортних засобів заміна тягача та водія в активній черзі скасування черги та відтермінування часу в"їзду на МАПП. Важливо, що інформаційна підтримка українською мовою доступна цілодобово.
Це дозволяє оперативно допомагати користувачам. Отримати консультацію від операторів саме англійською мовою можна щодня з 8:00 до 20:00 за номером +380671200483 чи надіславши листа на support@echerha.gov.ua. Наразі триває робота над залученням фахівців зі знанням польської мови. Проект «Електронна черга перетину кордону» реалізується Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України у співпраці з Міністерством цифрової трансформації України, Укртрансбезпекою, Державним агентством відновлення та розвитку інфраструктури України, Державною митною службою України та Державною прикордонною службою України за підтримки USAID / UK aid проекту TAPAS Project/Прозорість та підзвітність у держуправлінні та послугах.

Додати коментар

Користувач:
email:





Money moves the world,
The global financial system,
A force to reckon.

- Fin.Org.UA

Новини

20:50 - Бізнес-партнер Міндіча Хмельов скуповував землю та готелі – ЗМІ
20:45 - До кінця року у московії збанкрутує низка мереж автозаправок – СЗРУ
20:30 - Учасників "газової" схеми можуть випустити під застави на півмільярда гривень
19:58 - Енергостійкість бізнесу: програма підтримки завершується
19:22 - У Києві обмежать рух Північним мостом та Гостомельським шосе
19:08 - "Кришування порноофісів": суд взяв під варту підозрюваних
18:50 - "Auchan Україна" закриває гіпермаркет у Києві
18:28 - Екстраподаток на прибуток банків нівелює зусилля з детінізації – НБУ
18:10 - Іран хоче зробити прохід через Ормуз платним назавжди
17:56 - Місцевим органам дозволили напряму фінансувати групи ППО
17:37 - "Кернел" почав встановлювати на елеваторах сонячні електростанції
17:29 - Позиція Національного банку України щодо законопроєкту про оподаткування банків
17:22 - Засідання Комісії
17:10 - НКЦПФР та UCIF підписали Меморандум про співробітництво у сфері віртуальних активів
17:10 - "Лист від НБУ": Нацбанк попереджає про нову фішингову схему
17:00 - Підземний простір міста – ресурс під ногами
16:55 - Уряд виділив кошти на відновлення будинків у Запоріжжі та на Черкащині
16:42 - Курс долара до гривні знову оновить історичний максимум
16:42 - Все на показ: в Україні декриміналізують порнографію
16:18 - Махінації із сухпайками для ЗСУ на 71 мільйон гривень: повідомлено про підозру
16:05 - ЄС хоче послабити санкції проти Китаю – ЗМІ
15:59 - На Закарпатті створять індустріальний парк "Хуст": хто ініціатор
15:54 - В Україні рекордно знизилася кількість ІТ-ФОПів: яка причина
15:53 - Розпочинається обговорення проєкту з регулювання діяльності банку фінансової інклюзії
15:51 - Традиції, що єднають серця: з Днем вишиванки!
15:39 - Податкові сервіси, підтримка ветеранів та безбар’єрність – діалог з платниками Раївської громади Дніпропетровщини
15:36 - Паркувальний збір приніс місцевим бюджетам понад 73 млн грн: хто в лідерах?
15:34 - Майже 299 млрд гривень доходів задекларували громадяни за результатами кампанії декларування
15:33 - До місцевих бюджетів Дніпропетровщини надходження від ФОПів – платників єдиного податку перевищили 2,1 млрд гривень
15:30 - Від платників Дніпропетровщини сплата частина чистого прибутку до загального фонду держбюджету зросла на 39,7 відсотка


Більше новин