Майже 13 тисяч Пунктів Незламності в країні працює для забезпечення першочергових потреб населення

02.04.2024 20:06 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Сьогодні під головуванням Віце-прем’єр-міністра з відновлення України – Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України – Олександра Кубракова відбулося засідання Координаційного штабу з питань розгортання та організації роботи Пунктів Незламності.
Під час засідання йшлося про готовність Пунктів Незламності у тих регіонах, де є відключення електроенергії.
Енергетики продовжують працювати над ліквідацією наслідків ворожих обстрілів. «Допоки триває війна та існують загрози зі сторони росії, незалежно від пори року Пункти Незламності мають працювати та бути готовими до відкриття в разі потреби для забезпечення надання послуг населенню в будь-яку пору року.
Лише протягом милого тижня Пункти Незламності відвідали близько 70 тисяч громадян, переважно в Дніпропетровській, Миколаївській, Харківській областях», – Олександр Кубраков. На сьогодні в країні створено 13 320 пунктів незламності – це 110% від планової кількості.
За даними місцевих адміністрацій, усі вони забезпечені базовим обладнанням для надання відповідних послуг населенню: запас палива, генератори, старлінки.
Вже працюють 12 674 пункти, до відкриття у разі потреби готові ще 646. Для ефективного використання ресурсів та у зв"язку з настанням стабільно теплої погоди, частина Пунктів Незламності переводяться в режим «готові до відкриття», з урахуванням потенційних загроз та обмеження постачання електричної енергії, у разі надзвичайної ситуації їх буде розгорнуто впродовж 2 годин. Крім цього, триває робота щодо відображення інформації про Пункти Незламності у мобільному додатку Дія. Важливо, щоб кожна обласна військова адміністрація надала достовірні дані про Пункти Незламності, їх розміщення, комплектацію та умови роботи для коректного відображення на інтерактивній мапі у застосунку. Участь у засіданні взяли: заступник голови Координаційного штабу Олександра Азархіна, заступник Міністра енергетики України Юрій Власенко, представники обласних військових адміністрацій.

Додати коментар

Користувач:
email:





Cryptocurrency
Unpredictable markets
Risk and reward high

- Fin.Org.UA

Новини

18:00 - Україна завезла рекордний обсяг електроенергїї з ЄС у січні на тлі атак московія
17:39 - Південь України посилили на 500 МВт після нічного ремонту лінії з Молдовою
16:50 - московія не може позбутися імпортозалежності у критичних технологіях
15:40 - У Києві повернули тепло у 2700 будинків – Кулеба
14:45 - SpaceX перекрила московія доступ до Starlink для атак по Україні
14:01 - У Чернівцях одна релігійна організація через суд відібрала собор в іншої
13:50 - Морква в Україні продовжує дорожчати: скільки вона тепер коштує
12:50 - Армія московія атакувала підприємство в Чернігові
11:45 - На Одещині після негоди повернули світло для 300 тисяч родин
10:55 - "Укрзалізниця" повідомила, як курсують поїзди в регіонах з підвищеним ризиком
10:00 - У Києві ще тисяча багатоповерхівок без тепла – Кличко
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 01.02.2026
19:47 - Денис Шмигаль: енергетики відновили електропостачання в усіх областях України після аварії – регіони повертаються до графіків
18:40 - Київ відновлює системи життєзабезпечення – Кличко
17:40 - Київщина повертається до графіків відключень, Київ – ні
17:12 - Одещина: до графіків відключень повернулася поки лише частина області
16:45 - Десять відділень "Нової пошти" в Києві працюватимуть 24/7
16:15 - Дніпропетровщина: екстрені відключення скасовано
15:25 - Харківський метрополітен повністю відновив роботу
14:50 - Київський метрополітен відновив роботу на всіх лініях
14:46 - У Кривому Розі через великий блекаут проблеми з теплом, водою та електротранспортом
14:20 - У Києві та двох областях заживили критичну інфраструктуру – Шмигаль
14:10 - На Донеччині в результаті обстрілу пошкоджено магістральний газопровід
14:01 - Енергосистема відновлюється: в "Укренерго" розповіли, в яких регіонах діють екстрені відключення
13:55 - Через системну аварію Чернігівщина повністю знеструмлена
13:37 - Аварія в енергосистемі не спричинена кібератакою – Мінцифри
13:28 - Кордон із Молдовою зупинено для транспорту через збій баз даних
13:11 - У Молдові – частковий блекаут через ситуацію в енергосистемі України
13:03 - Харківський метрополітен частково зупинено через великий блекаут
13:00 - MG в Україні робить авто доступнішими: нові програми кредиту та лізингу


Більше новин