Уряд ухвалив важливі рішення щодо модернізації ЗВО та наукових установ

02.04.2024 16:26 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

2 квітня Кабінет Міністрів ухвалив важливі рішення щодо модернізації ЗВО та наукових установ.
Головна мета рішень — поліпшити якість вищої освіти, підвищити ефективність роботи наукових установ та створити потужні освітні й наукові осередки. Українську академію друкарства (УАД) приєднають до Національного університету «Львівська політехніка».  Особливості модернізації: на базі НУ «Львівська політехніка» сформують окремий факультет із назвою УАД, у якому буде продовжено освітню і наукову діяльність академії, а її непрофільні програми будуть гармонізовані зі схожими програмами в НУ «Львівська політехніка»; студенти, які вже розпочали навчання, продовжать його за обраними спеціальностями та освітніми програмами зі збереженням усіх попередніх умов (форми фінансування, вартості контракту / бюджетне місце). Навчання в модернізованому ЗВО розширить можливості доступу здобувачів до якісної матеріально-технічної бази, профільних і кваліфікованих викладачів, а також надасть більший спектр дисциплін до вивчення, особливо за вільним вибором. Науково-дослідний інститут «Миколаївська астрономічна обсерваторія» приєднають до Головної астрономічної обсерваторії НАН України. Науково-дослідний інститут «Миколаївська астрономічна обсерваторія» — провідна наукова установа в Україні, яка бере участь у наповненні міжнародних астрономічних баз даних та в програмах наземної підтримки космічних місій, а також у виконанні цільових комплексних програм космічних досліджень НАН України та Державного космічного агентства України. Реорганізація інституту дозволить: посилити кадровий потенціал; розширити матеріально-технічну базу; сприяти міжнародній співпраці інституту; збільшити спроможності щодо залучення додаткового фінансування на дослідження. Реорганізація цього наукового закладу, як і низка попередніх, відбуватиметься з повним збереженням кадрового складу, наявного фінансування як з боку НАН, так МОН України, а також матеріально-технічної бази.

Додати коментар

Користувач:
email:





Germany's engine
Exports drive the economy
But growth starts to slow

- Fin.Org.UA

Новини

16:54 - НБУ показав курс долара і євро на друге січня 2026 року
16:31 - В Мінсоцполітики повідомили, скільки ВПО хочуть отримати житло за новою програмою
16:31 - Оновлено перелік іноземних валют, до яких встановлюється офіційний курс гривні
16:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 02.01.2026
15:05 - московіяни атакували інфраструктуру "Укрзалізниці": які наслідки
14:34 - Свириденко відреагувала на петицію щодо додаткової винагороди для військових
14:31 - Про розміри ставок єдиного податку з 01.01.2026 для ФОП – платників єдиного податку першої та другої груп
14:29 - Електронний сервіс предзаповнення податкової декларації про майновий стан і доходи для фізичних осіб – платників податків
14:23 - Чи має право на ПСП фізична особа, яка працює неповний робочий день?
14:20 - Про сплату військового збору фізичними особами з доходів, які підлягають річному декларуванню
14:19 - За профілем діяльності юридичної особи проводиться навчання, у якому приймає участь найманий працівник: що з ПДФО?
14:17 - Для волонтерів спростили реєстрацію та відкрили онлайн-доступ до даних
14:14 - Економічна безбар’єрність: податкові послуги без перешкод і складнощів
14:13 - Леся Карнаух: Надходження податків та зборів до загального фонду за 12 місяців року склали 1,246 трлн гривень
13:37 - Затвердили незалежних членів нової наглядової ради "Енергоатому"
12:24 - московія 1 січня атакувала порти України
11:46 - Зеленський призначив нового голову Нацкомісії з цінних паперів
11:32 - Businesses Continue to Report Restrained Performance Expectations – Business Outlook Survey in December
11:32 - Бізнес зберіг стримані оцінки своєї ділової активності – підсумки опитування підприємств у грудні
11:30 - Monthly Business Outlook Survey, December 2025
11:30 - Щомісячні опитування підприємств України, грудень 2025 року
11:27 - Податкова менше перевірятиме бізнес у 2026 році: до яких великих компаній прийде ДПС
10:24 - Наслідки атаки московія: знеструмлена значна кількість родин у двох областях
10:00 - В Україні податкові надходження до держбюджету у 2025 році зросли на 20%
09:30 - Вітаємо з Новим роком!
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 01.01.2026
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
19:40 - Затверджено технічне завдання для здійснення оцінки стійкості банків і банківської системи у 2026 році
18:00 - НБУ пом’якшив валютні обмеження для резидентів Defence City
17:40 - Номінаційний комітет обрав незалежних представників нового складу наглядової ради АТ «Енергоатом»


Більше новин