Ігор Клименко: Україна – форпост усієї Європи, який вже два роки дає відсіч сильному ворогу

01.03.2024 18:17 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Україна – форпост усієї Європи, який вже два роки дає відсіч сильному ворогу.
На цьому наголосив Глава МВС України Ігор Клименко під час перемовин із чеською делегацією на чолі з Першим віце-прем"єр-міністром, Міністром внутрішніх справ Чеської Республіки Вітом Ракушаном.
Зустріч відбувалася на базі львівської Служби 112, де партнери змогли ознайомитися із роботою Центру. «З початку повномасштабного вторгнення росії народ та Уряд Чехії всеосяжно підтримує нашу країну.
Це важливі оборонні пакети, гуманітарна, медична допомога, економічна підтримка і санкційний тиск на росію.
Вдячний Вам, пане Міністре, що підтримуєте нас на рівні усього Уряду.
Також хочу висловити вдячність за політичну солідарність Чехії у досягненні повноправного членства України в Європейському Союзі та НАТО», – заявив Ігор Клименко.
  Своєю чергою Перший віце-прем"єр-міністр та Міністр внутрішніх справ Чеської Республіки Віт Ракушан запевнив, що офіційна Прага й надалі надаватиме Україні усю необхідну допомогу на шляху до Перемоги: «Від імені мого народу та Уряду хочу заявити, що ми будемо продовжувати підтримувати Україну на цьому шляху.
Для нас існує лише єдиний результат – і це ваша Перемога.
Я хочу запевнити, що це довгострокова позиція мого Уряду, адже ви боретеся за наші спільні європейські цінності». Також Віт Ракушан розповів, що більш ніж 70% народу Чехії надавали підтримку Україні під час війни.
Йдеться про житло, фінансову та гуманітарну підтримку.  Окремо сторони порушили питання вдосконалення міграційного законодавства, адже, за інформацією чеської сторони, в Чеській Республіці перебувають понад 500 тисяч українців, 380 тисяч з яких прибули до країни з початку повномасштабного вторгнення. Також Ігор Клименко обговорив з чеськими колегами питання реабілітації бійців органів системи МВС: «Щодня наші бійці отримують поранення на фронті.
Відповідно їм потрібне якісне лікування та реабілітація.
Дякую чеській стороні за посилення спроможностей медичних служб наших підрозділів». Окрім того, сторони порушили питання подальшого співробітництва та обміну досвідом у правоохоронній діяльності. «Українська поліція за два роки повномасштабної війни має колосальний досвід і ми готові ділитися ним з нашими чеськими колегами.
Звичайно ми говоримо про контроль за обігом зброї, обмін інформацією щодо воєнних злочинів армії рф та їх документування», – зазначив Міністр внутрішніх справ. По завершенню перемовин сторони підписали спільну Декларацію про наміри між відомствами.
Документ передбачає зміцнення зусиль у забезпеченні подальшого прогресу на шляху впровадження в діяльності органів системи МВС України стандартів і принципів ЄС і НАТО, обмін досвідом у сфері гібридних загроз і кібербезпеки та сприяння у відновленні зруйнованої внаслідок вторгнення рф інфраструктурних об’єктів.

Додати коментар

Користувач:
email:





Інвестуй у розвиток,
Українського ринку знай,
Ти допоможеш йому.

- Fin.Org.UA

Новини

16:15 - Уряд пропонує дозволити приватизацію пошкодженого або знищеного житла
16:12 - Від фантастичних романів до реальних штурмів: історія головного інструктора "Скелі"
16:00 - Чи захистить уряд від податку на вуглець
15:56 - Уповноважений Зеленського: московія не врятує тимчасове послаблення санкцій США
15:50 - Податкова знижка за витратами на оренду житла: хто може повернути частину сплаченого ПДФО?
15:48 - До уваги ФОП – платників єдиного податку четвертої групи!
15:45 - Чи має право суб’єкт господарювання проводити розрахунки за операціями оптової торгівлі алкогольними напоями у готівковій формі?
15:45 - На Закарпатті у індустріальному парку почали будувати новий завод
15:43 - Мати студента здійснює оплату за його навчання в університеті та на військовій кафедрі цього ж університету: чи є право на податкову знижку за такими витратами?
15:42 - Подання податкової декларації з туристичного збору податковим агентом
15:41 - В які строки підзвітна особа подає Звіт про використання коштів/електронних грошей, виданих на відрядження або під звіт?
15:39 - З якого періоду припиняється подання податкової декларації екологічного податку, у разі передачі в оренду майна разом із стаціонарним джерелом забруднення в середині звітного періоду?
15:38 - Який розмір орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності?
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 16.03.2026
15:17 - Фінансова підтримка громад: внесок платників Дніпропетровщини – понад 4,3 млрд грн ПДФО
15:16 - Понад 7,4 млрд грн плати за землю вже надійшло до місцевих бюджетів
15:15 - Які пільги з ПДФО і військового збору мають фізичні особи – волонтери?
15:15 - Син екснардепа Іванющенка має елітну нерухомість у Дубаї – ЗМІ
15:13 - Яким чином платник податків отримує повідомлення про відмову у наданні/зменшенні суми податкової знижки?
15:12 - Фізичні особи – платники плати за землю поповнили місцеві бюджети Дніпропетровщини на понад 76,0 млн гривень
15:09 - Туристичний збір: юридичні особи спрямували до місцевих бюджетів Дніпропетровщини понад 1,5 млн гривень
15:07 - Рентна плата: за використання лісових ресурсів місцеві бюджети Дніпропетровщини отримали від платників 142,7 тис. гривень
15:06 - ПРРО – легальний і комфортний спосіб ведення бізнесу
15:05 - Після відключень інтернету в Москві зросли продажі пейджерів та паперових мап
15:00 - Інфраструктура ринків капіталу: НКЦПФР представила концепцію нового закону і обговорила її з ринком
14:56 - У "Київавтодорі" провели обшуки
14:37 - У Раді створили робочу групу для розв’язання проблем підприємств гірничодобувної галузі
14:24 - Декларування – 2026: строки сплати податкових зобов’язань
14:11 - Податковий календар на 16 березня 2026 року
14:10 - Рентна плата: до загального фонду держбюджету за видобування кам’яного вугілля платники Дніпропетровщини спрямували понад 47,4 млн гривень


Більше новин