Незабаром в Україні має з'явитися Закон про ветеранське підприємництво, – Олександр Порхун

29.02.2024 09:10 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Незабаром в Україні має з"явитися Закон про ветеранське підприємництво.
Про це повідомив виконуючий обов"язки Міністра у справах ветеранів України Олександр Порхун під час Форуму ветеранського бізнесу “Підтримка ветеранського підприємництва: від національної до регіональної перспективи”. Очільник Мінветеранів зазначив, що проект Закону про ветеранське підприємництво вже підготовлений депутатами спільно з Мінветеранів, іншими органами центральної влади, Українським ветеранським фондом, громадським сектором та ветеранами.
Наразі він перебуває на розгляді парламентського Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів. “Ми маємо ухвалити Закон України про ветеранське підприємництво.
Вже на наступному тижні документ планується включити до порядку денного Комітету для прийняття за основу та винесення до залу Верховної Ради України для голосування у першому читанні.
Впевнений, що цей шлях ми пройдемо з гордістю, і новий закон закріпить ветеранське підприємництво на державному рівні", – наголосив Олександр Порхун.  Зокрема, законопроект визначає поняття ветеранського підприємництва, принципи державної політики у цій сфері, встановлює види та форми держпідтримки ветеранського бізнесу. Детальніше з проектом Закону про ветеранське підприємництво можна ознайомитися за посиланням https://itd.rada.gov.ua/billInfo/Bills/Card/43186 Довідково Форум ветеранського бізнесу “Підтримка ветеранського підприємництва: від національної до регіональної перспективи” відбувся за підтримки програми “Підтримка організацій громадянського суспільства в Україні”, у межах фінансової підтримки Міністерства закордонних справ і справ Співдружності націй та розвитку Великої Британії, що реалізується Crown Agents у партнерстві з International Alertert і у співпраці з Crown Agents in Ukraine.

Додати коментар

Користувач:
email:





Long-term investments,
Patience and discipline pay,
Slow and steady growth.

- Fin.Org.UA

Новини

07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 02.02.2026
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
18:00 - Україна завезла рекордний обсяг електроенергїї з ЄС у січні на тлі атак московія
17:39 - Південь України посилили на 500 МВт після нічного ремонту лінії з Молдовою
17:30 - Денис Шмигаль підкреслив важливість посилення темпів відновлення світла й тепла
16:50 - московія не може позбутися імпортозалежності у критичних технологіях
15:40 - У Києві повернули тепло у 2700 будинків – Кулеба
14:45 - SpaceX перекрила московія доступ до Starlink для атак по Україні
14:01 - У Чернівцях одна релігійна організація через суд відібрала собор в іншої
13:50 - Морква в Україні продовжує дорожчати: скільки вона тепер коштує
12:50 - Армія московія атакувала підприємство в Чернігові
11:45 - На Одещині після негоди повернули світло для 300 тисяч родин
10:55 - "Укрзалізниця" повідомила, як курсують поїзди в регіонах з підвищеним ризиком
10:00 - У Києві ще тисяча багатоповерхівок без тепла – Кличко
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 01.02.2026
19:47 - Денис Шмигаль: енергетики відновили електропостачання в усіх областях України після аварії – регіони повертаються до графіків
18:40 - Київ відновлює системи життєзабезпечення – Кличко
17:40 - Київщина повертається до графіків відключень, Київ – ні
17:12 - Одещина: до графіків відключень повернулася поки лише частина області
16:45 - Десять відділень "Нової пошти" в Києві працюватимуть 24/7
16:15 - Дніпропетровщина: екстрені відключення скасовано
15:25 - Харківський метрополітен повністю відновив роботу
14:50 - Київський метрополітен відновив роботу на всіх лініях
14:46 - У Кривому Розі через великий блекаут проблеми з теплом, водою та електротранспортом
14:20 - У Києві та двох областях заживили критичну інфраструктуру – Шмигаль
14:10 - На Донеччині в результаті обстрілу пошкоджено магістральний газопровід
14:01 - Енергосистема відновлюється: в "Укренерго" розповіли, в яких регіонах діють екстрені відключення
13:55 - Через системну аварію Чернігівщина повністю знеструмлена
13:37 - Аварія в енергосистемі не спричинена кібератакою – Мінцифри
13:28 - Кордон із Молдовою зупинено для транспорту через збій баз даних


Більше новин