УЗ переказала в бюджет понад 1,2 мільярда з дивідендів

28.02.2024 19:19 | Економічна правда

УЗ АТ "Укрзалізниця" за підсумками діяльності у 2023 році перерказала до держбюджету України 1,259 млрд грн авансового внеску з дивідендів.
Про це повідомила пресслужба компанії.
"Чітко виконуємо всі свої зобов"язання перед державою та розпочинаємо сплату дивідендів.
Це перший авансовий платіж, адже ще фіналізуємо консолідований звіт, який чітко визначить наш прибуток за підсумками роботи у 2023 році.
Ці виплати та їх оперативність надважливі для фінансування потреб держави, зокрема її обороноздатності", - зазначив голова правління компанії Євген Лященко.
За оперативними даними, попри заплановані збитки "Укрзалізниця" завершила 2023 рік з позитивним фінансовим результатом.
На початку лютого 2024 року уряд визначив рівень дивідендів, які перерахують до бюджету акціонерні товариства з державною часткою.

Згідно з рішенням уряду норматив відрахувань для УЗ встановлений на рівні 50% за умови, що 30% прибутку компанії буде спрямовано на фінансування капітальних інвестицій, затверджених у консолідованому фінансовому плані на 2024 рік, реконструкцію критичної залізничної інфраструктури та оновлення рухомого складу.
Нагадуємо:
ПрАТ "Укргідроенерго" авансом перерахувало до державного бюджету 1,75 млрд грн дивідендів за результатами господарської діяльності у 2023 році.
Шість держкомпаній, зокрема "Укргідроенерго" та "Укрзалізниця", мають до 29 лютого 2024 року забезпечити авансове перерахування до держбюджету не менше ніж 50% річних дивідендів на державну частку від результатів госпдіяльності у 2023 році.

Додати коментар

Користувач:
email:





Recovery begins,
New hope for the market,
The cycle continues.

- Fin.Org.UA

Новини

10:25 - Офіс генпрокурора почав досудове розслідування щодо Жеваго
10:15 - Атака на Сумщину: пошкоджена енергетична і транспортна інфраструктура
10:00 - московіяни атакували агропідприємства на Чернігівщині
09:32 - Нафта подорожчала – Ормузька протока все ще заблокована
09:22 - Ворог атакував інфраструктуру Кривого Рогу
08:30 - Як зупинити падіння економіки
08:00 - Програмісти більше не потрібні? Що насправді робить ШІ з ІТ-ринком
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
22:00 - Денис Шмигаль та Оділь Рено-Бассо домовились про поглиблення співпраці між Україною та ЄБРР
21:00 - Новини 27 квітня: скільки в Україні довічних PEPів
20:45 - Агенція оборонних закупівель збільшила постачання дронів ЗСУ – Федоров
20:25 - ЄІБ схвалив фінансування чистої енергетики Європи
19:55 - Міжнародні перевезення: уряд спрощує умови техконтролю вантажівок
19:40 - Денис Шмигаль відзначив фахівців зони відчуження з нагоди 40-вих роковин аварії на ЧАЕС
19:35 - Угорська MOL повідомляє, що продовжує переговори щодо придбання дочки "Газпрому"
19:03 - Багатомільярдне будівництво ветеранських просторів: журналісти виявили "схеми"
18:40 - Уточнено порядок виконання платіжних інструкцій в іноземній валюті та банківських металах надавачами платіжних послуг
18:36 - У вівторок світло українцям не вимикатимуть
18:20 - Канада створить суверенний фонд на 18 мільярдів доларів
18:20 - FIFA збільшить призовий фонд ЧС-2026: причини
18:05 - Денис Шмигаль: Співпраця з ЄІБ вже охоплює 1,3 млрд євро, опрацьовуємо можливості її розширення
18:05 - Програв апеляцію: держава забирає майно ексначальника Запорізького обласного ТЦК
17:55 - Нацбанк показав курс долара та євро на вівторок 28 квітня
17:53 - Пропонується внести зміни до деяких нормативно-правових актів, що регулюють касову роботу
17:44 - 70% молодих росіян почали відмовлятися від зустрічей із друзями через брак грошей
17:30 - СЕО одного з лідерів ринку лоукостів розповів, чи очікує сектор дефіцит пального
17:27 - Шахраї "згодували" банкоматам сувенірні купюри на два мільйона гривень
17:23 - НКЦПФР обговорила з міжнародними банками можливості залучення інвесторів до українських муніципальних облігацій
17:21 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди КВП «ТЕ» М.ГОРІШНІ ПЛАВНІ» (Полтавська обл., Кременчуцький р-н, м. Горішні Плавні, проспект Героїв Дніпра, 106)


Більше новин