Міжнародна співпраця важлива для перемоги у війні, - Сергій Марченко під час зустрічі фінблоку G7

28.02.2024 17:35 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

28 лютого Міністр фінансів України Сергій Марченко виступив онлайн з промовою на зустрічі фінансового блоку G7.
У заході взяли участь міністри фінансів та голови центробанків країн-членів G7, керівництво МВФ, Світового банку, Європейської комісії, ОЕСР.  Під час свого виступу Сергій Марченко відзначив ключову роль підтримки G7 у забезпеченні збалансованості Держбюджету України та відновлення економіки у 2023 році.
Фінансова підтримка країн G7 та ЄС сягає близько 63 млрд доларів США з лютого 2022 року.  “У 2023 році фінансова система України була стійкою, а економіка відновлювалась швидше, ніж очікувалося.
Зважена політика Уряду України разом із послідовною підтримкою міжнародних партнерів мали вирішальну роль у наших досягненнях.
Важливо зберегти цю тенденцію.
У 2024 році щомісячна потреба у зовнішньому фінансуванні сягає близько 3 млрд доларів США.
Подальша ритмічна бюджетна допомога життєво необхідна для забезпечення соціальних видатків.
Ми не можемо допустити затримку в залученні зовнішнього фінансування”, — зазначив Міністр фінансів України. Міністерство фінансів здійснило необхідні заходи для підтримки фінансової стійкості на початку 2024 року в умовах невизначеності щодо міжнародної допомоги.
Ефективність цих рішень була відзначена експертами МВФ під час нещодавньої місії.
Це низка заходів з максимізації доходів державного бюджету та активізація внутрішнього ринку запозичень. Партнерами було відмічено дієвість поточної фінансової політики Мінфіну України, яка сприяє підтримці бюджетної ліквідності.
Країни G7 та міжнародні фінансові організації запевнили у збереженні допомоги. Сергій Марченко подякував Японії, Великобританії, Канаді за наміри спрямувати фінансову допомогу вже найближчим часом, а також ЄС за підтримку започаткування Ukraine Facility на чотири роки.  Міністр фінансів США Джанет Єллен наголосила на активній роботі Адміністрації Сполучених Штатів з метою затвердити пакет допомоги Україні на 2024 рік.
  “За будь-якого сценарію, міжнародна співпраця та координація зусиль є необхідними для перемоги України у війні.
Ситуація, в якій опинилася Україна, є безпрецедентною за останні десятиліття: агресор володіє значними ресурсами та посилює свою співпрацю з країнами, проти яких G7 запровадили санкції.
Допомога міжнародних донорів – це не просто фінансове питання, а можливість підтримати мільйони українців, які цього потребують, та зберегти життя тисяч військових”, — зауважив Міністр фінансів.  Також було обговорено можливість урегулювання питання конфіскації російських активів.
По-перше, це дозволить Україні залучити додаткові ресурси, по-друге, росія відчує, що її агресивна війна не буде безкарною.

Додати коментар

Користувач:
email:





Міжнародний ринок –
Гра зі світовими грошима,
Ставок, валютний марафон

- Fin.Org.UA

Новини

13:16 - Для укладання договору про добровільну сплату єдиного внеску необхідно подати пакет документів
13:15 - Шрифт на банкноті у 2000 гривень оновили після скандалу
13:13 - Юридична особа користується пільгою щодо сплати земельного податку і надає в оренду земельні ділянки: що з оподаткуванням?
13:11 - Чи необхідно обладнувати цілодобовими системами відеоспостереження місця зберігання оптових партій тютюнових виробів та рідин, що використовуються в електронних сигаретах?
13:10 - В якому випадку довідка про взяття на облік платника податків за ф. № 34-ОПП підлягає заміні?
13:09 - Платник може надати інформацію щодо видів діяльності, які не зазначені в попередньо поданій таблиці даних платника ПДВ
13:07 - Як в Електронному кабінеті подається Звіт про підзвітні рахунки відповідно до багатосторонньої угоди СRS?
13:06 - Спадщина (подарунок) отримана фізичною особою - нерезидентом від фізособи – резидента: оподаткування
13:04 - До уваги фізичних осіб – власників нерухомості!
13:03 - Чи може підприємство торгівлі прийняти готівкові кошти від фізичної особи за передані їй корпоративні права без застосування РРО/ПРРО?
13:02 - Протягом якого періоду юридична особа має право подати уточнюючу податкову декларацію з плати за землю?
13:00 - Що є податковим номером платника податку і в яких документах він зазначається?
13:00 - 30 років успіху: як "Хімлаборреактив" формує культуру контролю якості на українських підприємствах
13:00 - 71% підприємств страждають від дефіциту кадрів – дослідження
12:58 - Які граничні строки реєстрації в ЄРПН ПН/РК, складених за операціями з вивезення за межі митної території України у митному режимі експорту окремих видів товарів?
12:57 - Чи може ФОП, яка надає в суборенду житлові та/або нежитлові приміщення, застосовувати другу групу платників єдиного податку?
12:55 - На Дніпропетровщині зареєстровано понад 73 тисячі ПРРО
12:54 - Юридичні особи спрямували до місцевих бюджетів Дніпропетровщини майже 21,6 млн грн збору за місця для паркування транспортних засобів
12:53 - Дніпропетровщина: у січні – червні надходження ПДФО до місцевих бюджетів перевищили 14,3 млрд гривень
12:52 - Актуальні податкові питання в умовах сьогодення: податківці Дніпропетровщини провели вебінар для представників обласного об’єднання профспілок
12:51 - Переробна промисловість – лідер за сплатою податків у першому півріччі 2026 року
12:50 - Затверджено нові форми Податкового розрахунку: коли і за які періоди звітувати
12:35 - Комісія з цінних паперів виявлятиме порушників і закордоном
12:35 - Укрпошта адаптувала сервіси до нових митних правил США
12:34 - Норвегія додатково внесла до Фонду підтримки енергетики України 44,6 млн євро
12:30 - Масштабування без меж: як B2B BNPL трансформує малий бізнес
11:45 - Аксесуари до мобільних на десятки мільйонів гривень: БЕБ викрило ухилення від податків
11:32 - Нафта продовжує зростати після взаємних атак США та Ірану
11:28 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
11:07 - Крок до довіри інвесторів: Україна офіційно в міжнародному клубі підписантів IOSCO MMoU


Більше новин