Делегація ОГТСУ презентувала портфель послуг Оператора на конференції E-World Energy & Water

28.02.2024 18:40 | Оператор ГТС України

20-22 лютого делегація Оператора ГТС України на чолі з генеральним директором Дмитром Липпою взяла участь у щорічній виставці-конференції E-World Energy & Water, що відбулася в м. Ессен, Німеччина.

В рамках заходу делегація ОГТСУ представила результати роботи Оператора за 2023 рік. Особливий акцент було зроблено на чотирикратному збільшенні об’ємів газу, транспортованого з Європи до України та розбудові нових маршрутів. Крім того, делегація ОГТСУ представила учасникам заходу портфель послуг, що їх Оператор пропонує іноземним партнерам, ключовою серед них є транспортування газу до українських ПСГ. Також Оператор пропонує потенційним клієнтам 54 млн.куб.м на добу гарантованих потужностей для транспортування газу на вхід з ЄС та більше 200 млн.куб.м на добу гарантованих потужностей на вихід в ЄС та Молдову , при цьому відсутністі фізичні обмеження на реекспорт газу, закачаного до українських ПСГ, протягом зими 2024/2025 року.

Насамкінець, представники Оператора анонсували новий незалежний міжнародний стрес-тест, проведення якого заплановано спільно з НАК «Нафтогаз» та АТ «Укртрансгаз» – оператором українських ПСГ. Метою стрес-тесту є підтвердити достатню потужність та надійність української газотранспортної системи попри військові виклики. Всі сценарії, що будуть змодельовані в рамках стрес-тесту, передбачають нульовий транзит, збільшення об’ємів закачування газу до українських ПСГ до 5 мільярдів кубометрів, а також критичні ситуації у роботі ГТС та ПСГ. Результати стрес-тесту будуть оприлюднені в другій половині квітня, до початку сезону закачування.

«Європейський ринок трансформується, стає більш варіативним, виникає потреба диверсифікувати джерела постачання і зберігання природного газу. Мета ОГТСУ в нових умовах – запевнити європейських партнерів в стабільності, унікальності продуктів та рішень, пропонованих Оператором на наступний газовий сезон. У цьому контексті, проведення нового стрес-тесту дасть чіткий сигнал нашим партнерам щодо надійності нашої інфраструктури для транспортування і зберігання газу в Україні. Рухаючись до повної інтеграції з європейським енергетичним ринком, Україна – зокрема, через зусилля Оператора ГТС та АТ «Укртрансгаз» – має можливість значно підсилити стабільність європейського енергетичного ринку та енергетичну безпеку Європи загалом», – зазначив Вадим Рибачук, комерційний директор ОГТСУ.

Протягом трьох днів конференції делегація ОГТСУ провела понад 30 ділових зустрічей з представниками провідних європейських компаній з понад десяти європейських країн.

Запис Делегація ОГТСУ презентувала портфель послуг Оператора на конференції E-World Energy & Water спершу з"явиться на Оператор ГТС України.

Додати коментар

Користувач:
email:





Фінансові ринки,
Де золото, де нафта –
Звичайні зміни.

- Fin.Org.UA

Новини

21:00 - Новини 31 березня: Іран погрожує атаками Tesla та Google, США перенесли продаж активів "Лукойла"
20:45 - СОТ не здатна вирішити проблеми сьогодення – торговельний представник США
20:35 - Податківці викрили "тіньові" продажі у великій мережі побутової техніки
20:20 - НБУ оштрафував дві страхові компанії
20:05 - Мінфін почав шукати радника з продажу "Сенс Банку" і Укргазбанку
20:00 - Першого квітня світло вимикатимуть тільки для бізнесу
19:44 - США вчетверте перенесли дедлайн продажу міжнародних активів "Лукойл"
19:28 - У Києві прокуратура вимагає знести самочинно зведені будівлі на Подолі
19:15 - Соболев задекларував 3,6 млн грн доходів за 2025 рік: більше половини – з КШЕ
19:13 - Україна та ПРООН поглиблюють співпрацю в ключових секторах економіки
18:50 - Іран пообіцяв атакувати підрозділи Tesla, Google та інших компаній – ЗМІ
18:45 - Інформація щодо попереднього аналізу базових сценаріїв можливої оптимізації та об’єднання ЦОВВ
18:43 - Ostchem Фірташа запускає виробництво нового виду добрива
18:40 - Очільник Мінрозвитку заробив на посаді півтора мільйона за 2025 рік: що ще є в декларації Кулеби
18:32 - Китай знизив економічний прогноз до найнижчого з 1991 року – ЗМІ
18:27 - Українські дрони атаками на балтійські порти "спалили" мільярд доларів доходів московія від нафти
18:20 - Сигналів від московія щодо енергетичного перемир’я немає – Зеленський
17:58 - Звіт про стан виконання у 2025 році операційного плану заходів з реалізації у 2023— 2025 роках Стратегії розвитку галузі рибного господарства України на період до 2030 року
17:58 - США зняли санкції з трьох російських суден
17:56 - В Україні працюють 26 іноземних виробників ліків, які залишились на ринку московія – дослідження
17:40 - MELIS від NUMO Development здобув перемогу в головному архітектурному конкурсі України 2026
17:30 - В одному з найбільших міст України дозволять їздити швидше
17:16 - Нацбанк показав курс долара і євро на середу 1 квітня
17:05 - Страховики України збільшили надходження від "автоцивілки" і КАСКО
17:00 - До двох страховиків застосовано заходи впливу у вигляді штрафів
16:50 - Один із найбільших НПЗ московії може не працювати ще місяць – Reuters
16:47 - ІНФОРМАЦІЯ щодо використання бюджетних коштів за бюджетною програмою "Часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва" в розрізі областей
16:46 - Список сільськогосподарських товаровиробників в розрізі уповноважених банків, які отримали часткову компенсацію вартості за придбану вітчизняну техніку та обладнання для агропромислового комплексу за лютий 2026 року
16:45 - Список сільськогосподарських товаровиробників в розрізі уповноважених банків, які отримали часткову компенсацію вартості за придбану вітчизняну техніку та обладнання для агропромислового комплексу за січень 2026 року
16:42 - Список сільськогосподарських товаровиробників в розрізі уповноважених банків, які отримали часткову компенсацію вартості за придбану вітчизняну техніку та обладнання для агропромислового комплексу за грудень 2025 року


Більше новин