Мінмолодьспорт закликав Раду Європи продовжити підтримку української молодіжної сфери

28.02.2024 15:32 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Провели засідання Керівного комітету проекту Ради Європи «Молодь за демократію в Україні: Фаза IIІ». Учасники засідання обговорили поточний стан молодіжної політики в Україні та молодіжному секторі Ради Європи та плани на 2024 рік.
Також розглянули стан та перспективи реалізації проекту «Молодь за демократію в Україні» (Фаза ІІІ). Участь у заході взяли заступник Міністра з питань європейської інтеграції Андрій Чесноков, директор Департаменту молоді Ради Європи Тобіас Флессенкемпер, керівник Офісу Ради Європи в Україні Мачей Янчак, інші представники Мінмолодьспорту та Ради Європи. Проект Ради Європи «Молодь за демократію в Україні: Фаза III» впроваджується у межах Плану дій Ради Європи для України «Стійкість, відновлення та відбудова» на 2023-2026 роки. Він побудований на результатах та досвіді проекту Ради Європи «Молодь за демократію в Україні» у 2020-2022 роках та розширює систематичний вплив шляхом зміцнення молодіжної політики, що заснована на підходах участі, та посилення молодіжної роботи під час війни та в післявоєнному контексті, враховуючи потреби молодих людей. Андрій Чесноков висловив вдячність Раді Європи за багаторічну плідну співпрацю з Мінмолодьспорту, підтримку української молоді, молодіжних організацій, молодіжних працівників і працівниць в умовах воєнного стану. Заступник Міністра повідомив про результати роботи Міністерства у молодіжній сфері та наголосив на важливості міжнародної підтримки діяльності молодіжних центрів, Українського молодіжного фонду та інших ініціатив підтримки молоді. Посадовець підкреслив важливість ролі проекту у державній молодіжній політиці та необхідність продовжити проект Ради Європи на наступний дворічний період задля забезпечення сталості його результатів. Члени Керівного комітету надали позитивний зворотний зв"язок щодо третьої фази проекту та підкреслили критичну необхідність його продовження у 2025-2026 роках для сприяння реалізації політики, заснованої на підходах участі молоді, та зміцнення молодіжної роботи, щоб врахувати руйнівні наслідки війни для молодих людей.

Додати коментар

Користувач:
email:





The stock market can be quite a thrill,
But beware, it can also make you ill.
Keep a steady hand, and stay the course,
And you'll be on your way to financial force.

- Fin.Org.UA

Новини

06:00 - "Ринок пройде по краю". Чому дорожчає пальне і чи вистачить його на АЗС
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
00:00 - Регуляторні акти Міністерства енергетики України
20:00 - Новини 5 серпня: чисельні наслідки атаки московія по Україні, трильйон рублів на порятунок Wildberries
19:50 - Порятунок Wildberries після атак дронів може коштувати як чверть дефіциту бюджету московія
19:38 - Удари московія знеструмили чотири райони Дніпропетровщини
19:20 - Атаки в Чорному морі вдарили по світових постачаннях зерна й нафти
18:50 - Головний виробник нафти Ірану загруз у боргах: рахунки заморозили
18:25 - Зеленський назвав три пріоритети підготовки України до зими
18:07 - До ТОВ "ФК "ГОАЛ" застосовано захід впливу у вигляді письмового застереження за порушення вимог санкційного законодавства
17:55 - У московія атака дронів зупинила ще один великий НПЗ
17:45 - московіяни хочуть виробляти неякісне паливо на міні-НПЗ
17:20 - московія знищила склад Toyota в Україні: можливі затримки з постачанням
17:12 - За місяць московія на 45,6% зменшила транспортування пального Чорним та Азовським морями
17:00 - Директором Департаменту стратегії та розвитку НБУ став Володимир Суханов
16:59 - Комітет Верховної Ради підтримав законопроєкт НКЦПФР про спрощення непублічних випусків акцій
16:50 - Нацбанк показав курс долара та євро на 6 серпня
16:45 - Угода року в ритейлі. Навіщо VARUS купує КОЛО?
16:22 - Кличко звітував про темпи підготовки Києва до зими
16:00 - Бойко очолить "Оператора ГТС" повноцінно – вже без приставки в. о.
15:56 - Вартість заходів Плану стійкості столиці довелося зменшити вдвічі – Кличко
15:53 - До фінансової компанії застосовано захід впливу у вигляді зупинення окремого виду операцій
15:40 - 127 одиниць енергетичного обладнання отримали 5 регіонів України від Швейцарії
15:40 - московія знищила логістичний комплекс із товарами PUMA
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 06.08.2026
15:25 - московіяни повністю знищили логістичний склад Intertop Ukraine
15:17 - Колонка заступника Голови НБУ Володимира Лепушинського "Чому НБУ підвищує ставки: відповідь на шість ключових запитань"
14:32 - Maersk відправлятиме контейнери для України залізницею з румунської Констанци
14:20 - За два дні СБС уразили 13 енерговузлів на окупованих територіях
14:10 - Ukraine’s Government Borrows Equivalent of Over UAH 310 Billion through Auctions to Sell Domestic Government Debt Securities since Early 2026, and almost UAH 2,337 Billion Total since Martial Law Was Imposed


Більше новин