"Сінево" та ДБР досягли згоди: арешт центрального офісу знімуть через суд
27.02.2024 19:48 | Економічна правда
ФОТО ДМИТРА ЛАРІНА, УП
Мережа лабораторій "Сінево Україна" досягла згоди з Державним бюро розслідувань у справі арешту будівлі лабораторії в Києві.
Арешт знімуть в судовому порядку.
Про це повідомляє пресслужба компанії.
Зазначається, що в ході діалогу з представниками ДБР, ними було підкреслено, що будь-який цілеспрямований вплив на діяльність компанії "Сінево", зараз або в майбутньому, в ході роботи над кримінальним провадженням не був навмисним.
"Представники ДБР заперечили будь-які наміри щодо блокування діяльності лабораторії, та запевнили в своїй підтримці і намірі сприяти швидкому розв"язанню питання арешту будівлі компанії в правовому полі", - йдеться в повідомленні.
Додається, що метою компанії та ДБР є швидке розв"язання проблеми і скасування арешту будівлі в судовому порядку.
Нагадаємо:
Мережа лабораторій "Сінево Україна" заявила про "безпідставний і протизаконний арешт", накладений Держбюро розслідувань (ДБР), на будівлю головного офісу і центральної лабораторії у Києві.
Пізніше у ДБР уточнили, що здійснюють це досудове розслідування ще з 2022 року.
Воно стосується факту вчинення службовцями одного з Міністерств, Фонду державного майна та державного підприємства Українського науково-дослідного інституту нафтопереробної промисловості МАСМА можливого незаконного відчуження цілісного-майнового комплексу державного підприємства.