Україна виконала умови для попередження блокування кордону польськими перевізниками

27.02.2024 17:58 | Економічна правда

Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури виконало всі домовленості для недопущення блокування кордону між Україною та Польщею польськими перевізниками.
Про це повідомляє пресслужба Мінвідновлення.
Діалог української сторони з Міністерством інфраструктури Польщі щодо питань блокування кордону продовжується.
Зокрема, чергова розмова відбулась за ініціативи української сторони між заступником Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Сергієм Деркачем та заступником Міністра інфраструктури Польщі Павелом Ганцажем.

"Отримуємо сигнали про начебто приєднання до блокади польських фермерів також і перевізників.
Останні призупинили свій протест після домовленостей з Міністерством інфраструктури Польщі.
Частину з цих домовленостей складали пункти, на які погодилось наше Міністерство.
Ми дотримали свого слова та виконали все, що обіцяли.
Колега запевнив, що роблять все від них залежне, щоб перевізники не поновили свій протест.
Питання, які досі не вирішені - зона відповідальності Міністерства інфраструктури Польщі", - наголосив Деркач.

Також урядовець повідомив польську сторону про зафіксовані випадки, коли окремі вантажівки проїжджають до України, оминаючи блокаду, тобто без черг.
Мінінфраструктури фіксує такі випадки та очікує на них офіційну реакцію.

Також Мінінфраструктури звернулось до Єврокомісії з проханням пришвидшити процес підготовки до продовження Угоди про лібералізацію, провести відповідні зустрічі та перемовини.

"Водночас, навіть за умови неповернення перевізників на кордон, ситуація залишається складною через блокаду з боку фермерів та вже вийшла за всі межі цивілізованого протесту.
Наразі з польського боку кордону заблокованими залишаються більше 2 тисяч вантажівок", - наголосили в Мінвідновлення.
Водіїв, які очікують в чергах, заюезпечують гарячими обідами волонтери за підтримки міністерства, благодійної організацією Global Empowerment Mission (GEM) та Фонду Говарда Баффета.
Нагадуємо:
На кордоні з боку Польщі у чергах залишаються близько 2100 вантажівок.
Українські перевізники дзеркально блокуватимуть рух вантажівок на польській реєстрації, поки відповідні дії вчиняються поляками.
Економічна правда

Додати коментар

Користувач:
email:





Stock prices fluctuate,
Anxiety and hope alike,
Gamble on the trade.

- Fin.Org.UA

Новини

17:10 - Нацбанк показав курс долара та євро на 30 липня
17:00 - Всупереч тренду: Акордбанк став лідером за темпами розвитку мережі відділень в Україні
16:57 - Матеріальна допомога надається роботодавцем всім або більшості працівникам і має систематичний характер: що з ПДФО?
16:56 - Для обчислення загального МПЗ ФОП – платникам єдиного податку другої-четвертої груп необхідні дані щодо нормативної грошової оцінки землі
16:55 - Платникам акцизного податку, які здійснюють виробництво, оптову, роздрібну торгівлю пальним та зберігання пального
16:54 - До уваги суб’єктів господарювання, які здійснюють операції з імпорту товарів!
16:52 - Податковий комплаєнс: системна основа справедливого адміністрування
16:51 - Автоматизована система формування платіжних інструкцій – підвищення прозорості та прогнозованості процесів стягнення податкового боргу
16:50 - Як перевірити стан розрахунків з бюджетом
16:49 - Стратегічні рішення, допуск іноземних цінних паперів та захист інвесторів: результати засідання НКЦПФР
16:49 - Продовжується робота над створенням сучасної системи управління податковими ризиками
16:48 - Чи застосовуються пільги при сплаті податку на нерухоме майно за садовий та дачний будинки?
16:47 - Земельна ділянка перебуває у спільній (спільній частковій) власності кількох юридичних осіб: як обчислюється земельний податок?
16:47 - Як підготуватись до приходу іноземних інвесторів
16:47 - Міненерго розповіло про підготовку до будівництва 1,5 ГВт генерації
16:45 - Що є виробами медичного призначення та лікарськими засобами з метою застосування РРО?
16:43 - Чи враховується при визначенні фінансового результату до оподаткування недоамортизована частина ремонту орендованого ОЗ по закінченню договору оперативної оренди?
16:40 - Щодо ставок та коефіцієнтів до ставок з рентної плати за користування радіочастотним спектром (радіочастотним ресурсом) України
16:38 - З метою отримання податкової інформації, необхідної у зв’язку з проведенням перевірок, контролюючі органи мають право здійснювати зустрічні звірки
16:36 - До уваги юридичних осіб – податкових агентів!
16:35 - Про оформлення платником перерахування до бюджету податків, пені та штрафних санкцій
16:33 - Податковий календар на 30 липня 2026 року
16:32 - Туристичний збір: від юридичних осіб надходження до місцевих бюджетів Дніпропетровщини зросли на 39,3 %
16:30 - Платники Дніпропетровщини спрямували до загального фонду держбюджету за видобування залізних руд майже 2,2 млрд грн рентної плати
16:28 - З початку року державні цільові фонди отримали від платників Дніпропетровщини майже 26,6 млрд грн єдиного внеску
16:27 - У Кривому Розі відкрито Офіс податкових консультантів: сучасний сервіс стає ще доступнішим
16:26 - Відкритий діалог і партнерство: очільник податкової служби Дніпропетровщини здійснив робочий візит до Кривого Рогу
16:20 - За пів року до місцевих бюджетів надійшло 112,4 млн грн збору за місця для паркування транспортних засобів
16:20 - Україна змінила тактику ударів по російських НПЗ – FT
16:15 - До фінансової компанії застосовано захід впливу


Більше новин