єОселя: Українці взяли кредити на придбання 7600 квартир та 6 приватних будинків

27.02.2024 15:38 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Від початку дії програми єОселя понад 7600 українських родин взяли кредити на придбання житла, шість родин - на купівлю приватних будинків.
Банки видали загалом 11,6 млрд грн іпотечних кредитів.
За минулий тиждень кредити взяли 193 українці.
Про це повідомила заступник Міністра економіки України Надія Бігун. “Понад 7 600 українських родин отримали можливість придбати нове житло, взявши іпотечний кредит за програмою єОселя.
Шість родин взяли кредити на купівлю приватного будинку, нагадаю, що така можливість з’явилась завдяки розширенню програми в кінці січня цього року.
Загалом банки видали від початку дії єОселі кредитів на 11,6 млрд грн.
Ми бачимо значний попит на програму серед українців, лише минулого тижня кредити отримали майже 200 родин, 30% з яких - на умовах масової іпотеки, що доступна для всіх наших громадян, які не мають свого житла, або потребують покращення житлових умов”, - зазначила Надія Бігун. Зокрема, минулого тижня українці отримали за програмою єОселя 193 кредити на 326 млн грн, серед яких: кредити під 3% отримали 104 військовослужбовці та силовики, 13 педагогів, 17  медиків та 3 науковці; кредити під 7% отримали 50 українців без власного житла, 4 ВПО та 2 ветерани. Найчастіше кредити брали для придбання житла на вторинному ринку (143 кредити) та у забудовника (34).
Також 16 українців взяли кредити на купівлю квартири в будинку, що зводиться. Найбільше іпотечних кредитів взяли мешканці: Київської області - 52; міста Києва - 39; Одеської області - 13; Волинської області - 11; Вінницької області - 10. Нагадаємо, що скористатись програмою доступного кредитування сьогодні можуть як представники окремих професій, так і громадяни, які не мають у власності житла або хочуть покращити його умови.
Для військовослужбовців ЗСУ за контрактом, вчителів, медиків та науковців пільгова ставка складає 3% річних.
Для інших  категорій - учасників бойових дій, ветеранів, ВПО, інших громадян - ставка іпотеки становить 7%.  Довідково Програма єОселя почала свою роботу в жовтні 2022 року.
Реалізовують програму Мінекономіки спільно з Мінцифри та ПрАТ “Укрфінжитло”.
Банками-партнерами єОселі є Ощадбанк, Приватбанк, Укргазбанк, Глобус банк, Sky Bank, Укрексімбанк та Sense Bank.

Додати коментар

Користувач:
email:





Ринок – це ризик,
Та з його допомогою можна,
Заробити багато.

- Fin.Org.UA

Новини

15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 05.02.2026
14:29 - Детінізація ринку техніки та електроніки: в ДПС розповіли наскільки зросли виторги та кількість фіскальних чеків
14:22 - "Укрнафта" суборендувала колишні заправки Shell: які умови
14:05 - Енергопідтримка бізнесу: Свириденко розповіла про реалізацію програм
13:45 - З початку року зафіксовано 217 атак на енергетику України – Свириденко
13:40 - В "Дії" запустять послугу з подання декларації про майновий стан та доходи
13:37 - Зеленський: У Києві понад 1100 будинків без тепла, кількість ремонтних бригад збільшиться
13:20 - московія запускає масову конфіскацію паїв на окупованій Луганщині – ЦНС
12:55 - Страх перед ШІ обвалив акції софтверних компаній на світових ринках – WSJ
12:50 - На Київщині викрито аферу в лікарні: обманювали і пацієнтів, і державу
12:45 - московіяни атакували енергетику в Запорізькій області: тисячі споживачів знеструмлені
12:30 - Проблема з продажем арештованого майна
12:15 - Бензинові авто займають третину продажів в Україні, проте втрачають популярність
12:13 - У понад 35 тисяч українців пенсія перевищує максимально дозволений рівень
12:12 - Розвиток садівництва: у Мінрозвитку уточнили умови надання грантів
12:08 - Ощадбанк пропонує енергокредити під 0% річних для безперебійної роботи бізнесу
11:43 - В Україні знайшлося понад 7 тисяч людей, які отримують пенсію за віком до 45. Хто вони?
11:40 - Прокуратури направили до суду справу стосовно голови облради та народної депутатки
11:39 - МХП визначив ціну дорозміщення євробондів-2029 на $100 млн на рівні 104% від номіналу
11:35 - Обстріли московія призвели до знеструмлення в шести областях України
11:19 - Україна отримала майже 100 мільйонів кубометрів американського LNG
11:06 - Критерії перебування на першій групі єдиного податку для ФОПів
11:05 - Безбар’єрні можливості податкової служби
11:03 - Сервіс «Пульс» Державної податкової служби України
11:02 - До уваги суб’єктів господарювання, які зберігають пальне, що споживається для заправлення електрогенераторної установки в обсязі до 2000 літрів
11:01 - Особливості відображення ФОПами – платниками єдиного податку першої та другої груп у декларації щомісячних авансових внесків з військового збору
11:00 - У Києві світло повернули для ста тисяч родин
10:58 - Надали послуги з репетиторства – своєчасно задекларуйте доходи!
10:52 - Фізична особа має декілька об’єктів нерухомості у різних населених пунктах: до якого контролюючого органу звертатись для проведення звірки даних?
10:51 - Платники Дніпропетровщини сплатили до державного бюджету майже 5,4 млрд гривень


Більше новин