Мінінфраструктури посилює співпрацю з об’єднанням міжнародних парламентарів United for Ukraine

27.02.2024 16:35 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Команда Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури посилює співпрацю з об’єднанням міжнародних парламентарів United for Ukraine (U4U).
У складі делегації U4U в Києві було більше двадцяти представників парламентів європейських країн.
Її ініціатором став член Європарламенту, колишній Прем"єр-міністр Республіки Литва Андріус Кубілюс разом з міжнародною міжпартійною коаліцією депутатів Європейського парламенту та членами національних парламентів. Партнерська мережа U4U працює над залученням міжнародної підтримки та просуванні інтересів України на рівні Європарламенту та національних парламентів країн. У фокусі розмови – пріоритети відновлення на 2024 рік: відновлення житла, відновлення і захист критичної інфраструктури, створення нових робочих місць. «Ми говоримо про необхідність комплексного відновлення: житла, соціальної та муніципальної інфраструктури, бізнесу.
І зі свого боку ми готові надавати умови бізнесу, який долучатиметься до відновлення України», —- наголосила заступник Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Олександра Азархіна. Всього мережа U4U налічує понад 500 політиків, державних діячів та експертів з 30 країн світу.
Діяльність U4U фокусується на таких довгострокових темах: Військова допомога та системна фінансова підтримка ЄС для України; Європейська інтеграція України; Відновлення після війни; Міжнародний трибунал та відповідальність росії; Санкції, заморожування та конфіскація активів росії; Реакція на енергетичні та продовольчі кризи.

Додати коментар

Користувач:
email:





Regulation rules
SEC monitoring closely
Preventing frauds

- Fin.Org.UA

Новини

12:12 - Податковий календар на 28 січня 2026 року
12:11 - Розбудова принципів безбар’єрності та інклюзії у ГУ ДПС: послуги сурдоперекладу для громадян з порушенням зору
12:09 - Рентна плата за видобування нафти: платники Дніпропетровщини спрямували до місцевих бюджетів майже 3 млн гривень
12:08 - Плата за землю: фізичні особи Дніпропетровщини направили до місцевих бюджетів майже 715,6 млн гривень
12:07 - Дайджест «Події тижня»
12:05 - Податківці Дніпропетровщини роз’яснили бізнесу ключові аспекти декларування плати за землю
12:04 - Новації податкового законодавства з ПДВ у 2026 році
12:03 - Сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему «Застосування суб’єктами господарювання РРО/ПРРО»
11:49 - Податкова Дніпропетровщини стала майданчиком для захисту магістерських робіт майбутніх фахівців з податкового регулювання
11:48 - «Податок на Google»: понад 14,4 млрд грн до бюджету за 2025 рік
11:36 - В селі на Львівщині фіксують перевищення рівня оксиду вуглецю: голова ОВА надав рекомендації
11:28 - Підприємці реструктуризували та погасили мільярд гривень кредитів збанкрутілим банкам
11:00 - Ворог наніс "колосальні" руйнування енергооб’єкту в Одесі
10:45 - У семи областях знеструмлення через негоду
10:35 - ЄБРР надасть Україні 85 мільйонів євро на додатковий обсягу газу – Шмигаль
10:30 - Дія City 2.0: Мінцифра готує "індивідуальні" умови для проривних галузей
10:05 - Скільки коштує блефаропластика та ТОП-3 фактори, що впливають на ціну
10:00 - Колонка Сергія Ніколайчука «Страховий ринок 2.0»
09:59 - На Львівщині після російської атаки загорілися нафтопродукти
09:37 - На Херсонщині росіяни поцілили у готель та стільникову вежу
09:29 - Індія та ЄС уклали історичну торговельну угоду
09:15 - Оновлено вимоги до банків щодо управління ризиками
09:00 - Низка потягів затримуються через обриви і обледеніння ліній електропередач – УЗ
08:30 - Як реалізуються арештовані судна
08:00 - Великий прекрасний податковий закон. Що хочуть проголосувати в Раді в обмін на гроші від МВФ
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
22:10 - Денис Шмигаль поінформував про хід робіт з відновлення тепло- та електропостачання у столиці
21:00 - Новини 26 січня: курс євро, ситуація в енергетиці
20:50 - Торік Україна експортувала два мільйона яєць
20:26 - Мінус мільярд доларів: Nestle, Danone фіксують збитки після знайденого токсину


Більше новин