Болгарія залишається відданим партнером України у сфері захисту довкілля

27.02.2024 14:29 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Руслан Стрілець провів продуктивні перемовини з Міністром захисту довкілля та природних ресурсів Болгарії Юліаном Поповим.
Вони торкнулися тем обрахунку збитків довкіллю внаслідок війни та притягнення росії до відповідальності за екологічні злочини. «Болгарія займає лідерські позиції в імплементації пункту 8 Формули миру Президента України Володимира Зеленського.
Надає Україні неоціненну допомогу у роботі керівного органу Бухарестської Конвенції – Комісії із захисту Чорного моря», – наголосив Руслан Стрілець. Юліан Попов постійно наголошує на унікальності досвіду України у роботі з екологічною шкодою від війни та зацікавленості Болгарії у довкіллєвих цифрових рішеннях України. Руслан Стрілець та Юліан Попов обговорили взаємодію міністерств задля масштабування функціонала додатка на Болгарію. «Нашим країнам є над чим працювати спільно.
Болгарії цікавий досвід України у проведенні оцінки впливу на довкілля.
Особливо те як нам вдалося скоротити строки проходження цієї процедури та впровадити Єдиний реєстр з ОВД.
Для України неоціненним є досвід євроінтеграції Болгарії.
Вони не так давно завершили цей нелегкий шлях.
Тож цій державі є чим поділитися з Україною», – зауважив Руслан Стрілець. Очільник Міндовкілля подякував болгарському народу за підтримку України в часи війни та колезі Юліану Попову за постійний зв’язок та неоціненну допомогу.

Додати коментар

Користувач:
email:





Україна має великий потенціал,
Щоб зробити фінансовий ринок сильним.
Це можливо, якщо кожен буде грати
За правилами, що на ньому діють.

- Fin.Org.UA

Новини

00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
23:29 - Inflation Report, April 2026
23:29 - Inflation Will Accelerate Temporarily This Year but Will Resume Its Decline in the Next Years – Inflation Report
23:29 - Інфляційний звіт, квітень 2026 року
23:29 - Інфляція цього року тимчасово пришвидшиться, але повернеться до зниження в наступні роки – Інфляційний звіт
21:00 - Новини 7 травня: прискорення інфляції та нова власниця OnlyFans
20:45 - Дружина власника OnlyFans взяла контроль над бізнесом після його смерті
20:20 - Підготовка до опалювального сезону: тепловики розповіли про загрози
20:02 - Венесуела наповнює ринок доларами, щоб послабити інфляційний тиск
20:00 - Україна не може далі відкладати оновлення трудового законодавства — Мінекономіки провело обговорення проєкту Трудового кодексу
19:48 - У квітні "вбивці дороги" сплатили 5 мільйонів гривень штрафів
19:40 - Бюджет Німеччини втратив понад 87 млрд євро за 2 місяці війни в Ірані
19:12 - "Прив’язали до настрою Трампа": Смілянський пояснив тарифні зміни "Укрпошти"
19:05 - СОТ вперше з 1998 року не змогла домовитись про мораторій на мита у електронній комерції
18:42 - "Нова пошта" повідомила про хакерську атаку
18:40 - Папу Римського попросили фізично пройти фінмоніторинг
18:30 - Банк UniCredit продасть тільки частину свого російського бізнесу, лишиться на ринку
18:18 - САП звинувачує полтавського податківця у заниженні вартості майна
18:00 - Національний банк у квітні 2026 року застосував до чотирьох небанківських фінансових установ заходи впливу за порушення вимог законодавства у сфері фінансового моніторингу
17:47 - Понад 5 мільйонів на "псевдоремонт": судитимуть міського голову Вишгорода
17:30 - Держекоінспекція зафіксувала порушення під час розробки Негребівського родовища доломітів на Житомирщині
17:30 - ОАЕ таємно возять нафту через Ормузьку протоку – Reuters
17:00 - Побори від парковки та туалетів: у Львові затримали посадовця вокзалу
16:55 - Нацбанк показав курс долара та євро на 8 травня
16:45 - Лише третина українців працює офіційно – що Соболев хоче виправити новим трудовим кодексом
16:36 - Наказ Мінекономіки від 06.05.2026 №5601 «Про відкликання дозволу на здійснення операцій з оброблення відходів Королю В’ячеславу Анатолійовичу»
16:34 - В Мінекономіки розповіли, скільки українців отримають кешбек на пальне за березень
16:30 - Україна окреслила пріоритети на 2026 рік у переговорах з ЄС за аграрними розділами
16:20 - московіяни поцілили у пасажирський поїзд на Миколаївщині
15:50 - Денис Шмигаль провів зустрічі з міністром оборони та міністеркою клімату Фінляндії


Більше новин