Мінветеранів: Уряд схвалив методичні рекомендації щодо надання адмінпослуг ветеранам та їхнім родинам

27.02.2024 14:32 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Уряд схвалив методичні рекомендації щодо надання адмінпослуг ветеранам та їхнім родинам.
Відповідне розпорядження Кабінет Міністрів України прийняв на сьогоднішньому засіданні.
Документ містить, зокрема, рекомендації щодо забезпечення належного і якісного сервісу, інформаційного супроводу, практичні поради щодо взаємодії з ветеранською спільнотою тощо. Методичні рекомендації розроблені фахівцями Мінветеранів для запровадження єдиного підходу у роботі ЦНАПів під час надання адміністративних послуг ветеранам війни та членам їх сімей у форматі “єдиного вікна” та за мінімальної кількості відвідувань. Після повернення українських Захисників і Захисниць з війни та набуття ними відповідних статусів зростають потреби у наданні цим особам широкого спектру належних послуг та соціальних гарантій, доступного роз"яснення умов та порядків їх отримання. Тому впровадження методичних рекомендацій від Мінветеранів сприятиме підвищенню ефективності адміністрування прав та можливостей зазначеної категорії осіб, створенню сприятливого, доброзичливого мікроклімату для їх обслуговування в ЦНАПах, зазначив директор Департаменту соціальної роботи Мінветеранів Руслан Приходько. “Забезпечення належного і якісного сервісу ветеранам війни, членам їхніх сімей та родинам полеглих воїнів є одним із пріоритетних завдань нової державної ветеранської політики.
Для цього ми консолідуємо наші спільні зусилля з усіма міністерствами, з військовими адміністраціями, з обласною та місцевими владами”, – наголосив він. З методичними рекомендаціями можна ознайомитися за цим посиланням Нагадаємо, за сприяння Мінветеранів в України реалізується пілотний проект “Адмінсервіс “Ветеран”, що має спростити надання адміністративних послуг ветеранам та членам їхніх сімей.
Сервіс успішно функціонує вже у 10 регіонах України: Вінницькій, Волинській, Дніпропетровській, Житомирській, Закарпатській, Київській, Львівській, Рівненській, Сумській областях та у місті Київ.

Додати коментар

Користувач:
email:





Red flags, market crash,
Investors count their losses,
Fear and panic dash.

- Fin.Org.UA

Новини

19:10 - Звіт про роботу зі зверненнями, запитами на публічну інформацію та огляд практики застосування законодавства з питань захисту прав споживачів фінансових послуг за ІI квартал 2026 року
17:10 - Через атаку московія пошкоджений склад з товарами супермаркетів Varus у Борисполі
16:55 - У Міненерго назвали нові умови, за яких бізнесу не вимикатимуть світло
16:50 - "Додому – один код": LIPSS та Київстар представили колаборацію +380 Call me Ukrainian
16:30 - Що не так з реформою публічних інвестицій
16:30 - Загрози дефіциту продовольства немає, дефіциту гречки не прогнозують – Висоцький
16:15 - Засновник збанкрутілого забудовника №1 в Китаї отримав довічне
16:00 - Курси валют, встановлені НБУ на 21.08.2026
15:35 - московіяни розбомбили ще один склад "Фори": він пропрацював лише тиждень
15:20 - Прокурор САП розкрив імена тринадцяти фігурантів нових плівок НАБУ
15:00 - У Сумах масштабне аварійне знеструмлення, у місті зникла вода
14:58 - Виступ Голови НБУ Андрія Пишного у Верховній Раді України щодо ситуації навколо АТ "Сенс Банк"
14:50 - Курям на сміх: ціни на яйця впали на 40%, але вони триматимуться недовго
14:31 - Комісія застерігає інвесторів про нові сумнівні проєкти: CadBrokers та Aurora Trade Limited
14:30 - Денис Шмигаль провів зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Французької Республіки в Україні Брісом Рокфеєм
14:13 - Уряд схвалив рішення для додаткового стимулювання розвитку розподіленої генерації та збільшення імпорту електроенергії
14:12 - Нові плівки НАБУ: як фігуранти справи "Форест Гамп" займалися рейдерством у Києві
13:40 - Наслідки російських ударів: видавництву "Ранок" знадобиться три роки на відновлення
13:00 - Енергетики відновили світло в Києві після нічного обстрілу
12:55 - Банки України показали актуальний курс валют на 20 серпня
12:53 - Комісія та Києво-Могилянська академія покажуть студентам, як насправді працює ринок капіталів
12:45 - Україна в серпні експортувала лише 20% зерна від потреби – Висоцький
12:38 - Пишний виступив у Раді: уряд має звільнити голову наглядової ради "Сенс Банку"
12:31 - Чи є об’єктом оподаткування сума поворотної фінансової допомоги (позики), отримана фізичною особою, яка провадить незалежну професійну діяльність?
12:30 - Виграли суд в Україні: як визнати рішення і стягнути активи боржника в ЄС
12:25 - США таємно проводять через Ормуз до 20 танкерів за ніч – Axios
12:17 - Податкова декларація з транспортного податку: який код за КАТОТТГ зазначається у рядку 8 заголовної частини?
12:14 - Юрособа – платник ЄП третьої групи реорганізується шляхом приєднання: коли подавати останню податкову декларацію платника єдиного податку?
12:13 - Що є об’єктом та базою оподаткування екологічним податком?
12:10 - Коли вважається врученим ППР


Більше новин