Що таке контрольна стрічка ПРРО та які вимоги щодо її створення?

27.02.2024 15:10 | Fin.Org.Ua

Відділ комунікацій з громадськістю управління інформаційної взаємодії Головного управління ДПС у Дніпропетровській області (території обслуговування: Амур-Нижньодніпровський, Індустріальний, Дніпровський та Самарський райони м. Дніпра)  звертає увагу, що згідно з п. 1.2 розділу I Вимог щодо створення контрольної стрічки в електронній формі у реєстраторах розрахункових операцій, програмних реєстраторах розрахункових операцій та модемів для передачі даних, затверджених наказом Міністерства фінансів України від 08.10.2012 № 1057 із змінами і доповненнями (далі – Вимоги № 1057), контрольна стрічка програмного реєстратора розрахункових операцій (далі – ПРРО) – електронні копії розрахункових документів, а також електронні копії фіскальних звітних чеків, які сформовані послідовно із додаванням у кожен наступний розрахунковий документ або фіскальний звітний чек ґешу (створеного із застосуванням ґеш-функції) попереднього розрахункового документу або фіскального звітного чека, та зберігаються в електронній формі таким ПРРО під час його роботи на період відсутності зв’язку між ПРРО та фіскальним сервером контролюючого органу (в режимі офлайн) до моменту передачі розрахункових документів або фіскальних звітних чеків до фіскального сервера контролюючого органу.
Разом з тим, п. 2.4 розділу II Вимог № 1057 встановлено, що ПРРО має забезпечувати:
- створення та зберігання контрольної стрічки на ПРРО у разі здійснення розрахункових операцій у режимі офлайн до передачі електронних розрахункових документів, електронних фіскальних звітних чеків до фіскального сервера. Така передача завершується отриманням від контролюючого органу підтвердження про доставку таких документів;
- під час роботи в режимі офлайн присвоєння кожному створеному електронному розрахунковому документу та фіскальному звітному чеку фіскального номера з діапазону фіскальних номерів, сформованого фіскальним сервером контролюючого органу, у порядку, встановленому ст. 5 Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» із змінами та доповненнями.
 

Додати коментар

Користувач:
email:





Shares rise and fall fast
Fortunes made or lost, such power
In the hands of few.

- Fin.Org.UA

Новини

17:15 - Світова підтримка: Україна незабаром отримає понад 6000 одиниць енергообладнання
17:00 - Розкрадання 1,9 мільйонів гривень на "швидких": справу скеровано до суду
16:51 - У Польщі порахували, який відсоток іноземних працівників становлять українці
16:37 - Розпочинається обговорення змін до порядку виявлення безліцензійної діяльності
16:33 - Тайвань готовий посилити контроль санкцій проти московії у відповідь на критику Зеленського
16:20 - Через збій частина сервісів "Київстара" тимчасово не працювала
16:18 - Київ почнуть патрулювати охоронці з мобільними зарядними станціями
15:57 - Оборонні закупівлі: правоохоронці викрили розтрату на 14,6 мільйона гривень
15:55 - Врізалися в нафтопровід "Укрнафти" і викрадали нафту: викрито злочинну групу "Тернова"
15:45 - Зупинити Волл-Стріт: Трамп видав указ про обмеження купівлі сімейних будинків компаніями
15:44 - В Україні зріс попит на доставку їжі під час блекаутів: які регіональні відмінності
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 26.01.2026
15:30 - В "Укренерго" пояснили, чому запроваджують аварійні відключення та що буде далі
15:29 - Унесено зміни до Правил організації статистичної звітності
15:25 - Частка українських виробників у оборонних закупівлях зросла до 82%
15:10 - ФГВФО за рік виплатив кредиторам понад 3,7 мільярда гривень
15:05 - З Варшави до Києва відправили 90 генераторів – Кличко
14:58 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
14:51 - Запуск російського аналога Starlink перенесли через провал виробництва супутників
14:40 - Real Madrid втретє поспіль очолив рейтинг найбільш дохідних футбольних клубів світу
14:38 - "Східний бар'єр": відповідь на дрони, яка працює на випередження
14:32 - Податкова на чверть скоротила кількість фактичних перевірок безнесу
14:00 - YouControl дослідив, який бізнес має родина Тимошенко
13:59 - Україна скоротила імпорт електроенергії у 2025 році
13:58 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «ТЕХНОПАРК ЛЗТА» (Львівська область, м. Львів, вул. Героїв УПА, буд. 72)
13:57 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «ЕТИЛ ПРОМ ГРУП» (Вінницька обл., Гайсинський р-н, село Бджільна, вул. Заводська, 53)
13:56 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ПрАТ «ЗЕРНОПРОДУКТ МХП» (Хмельницька обл., Шепетівський район, селище Ямпіль, вул. Привокзальна, 42,42а)
13:55 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «АВТОБАНСЕРВІС» (Київська обл., м. Бровари, вул. Броварської сотні, 15-А)
13:55 - Уряд спростив продаж санкційного майна московія: що змінилось та які активи продаватимуть
13:54 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «АВТОБАНСЕРВІС» (Київська обл., м. Бровари, вул. Київська, 320)


Більше новин