У МКІП обговорили проекти відновлення Одеси, які фінансуватиме Італія

24.02.2024 16:04 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

23 лютого у МКІП відбулася зустріч з обговорення проектів відновлення Одеси, що фінансуються Італією.  Серед учасників: т.
в.
о.
Міністра культури та інформаційної політики України Ростислав Карандєєв, заступник Міністра з питань європейської інтеграції Тарас Шевченко, заступник Міністра з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Анастасія Бондар, представник ЮНЕСКО в Україні К’яра Децці Бардескі, консул Посольства Італійської Республіки в Україні Стефано Мозер, а також представники команди МКІП, ЮНЕСКО, Італійського агентства з розвитку співробітництва (AICS), Одеської міської ради та Одеської обласної військової адміністрації. «За результатами цієї зустрічі, ми з колегами маємо виробити позицію щодо участі у масштабному проекті з відновлення Одеси, зокрема й інших країн.
Маємо також задокументувати увесь процес, адже маємо багато учасників різних рівнів», – сказав т.
в.
о.
Міністра культури та інформаційної політики України Ростислав Карандєєв. Він подякував італійській стороні за солідарність з Україною та українською культурою, за допомогу та фінансову підтримку. З метою посилення співпраці між Україною та Італією учасники зустрічі розглянули можливі шляхи співпраці та обговорили концептуальну записку «Посилення стійкості міст до передбачуваних наслідків війни та сприяння інтегрованому підходу до відновлення та відродження міст через культуру в Одесі».  «Аби відбудувати місто, потрібен комплексний і багаторічний підхід.
Адже це також може бути чудовою моделлю в певному сенсі для інших міст.
Ми почали цей процес», – зазначила представнкя ЮНЕСКО в Україні К’яра Децці Бардескі. Серед загальних цілей спільного масштабного проекту: захист культурної спадщини Одеси від подальшого пошкодження та руйнування, посилення невідкладного захисту, документування й моніторинг міської забудови; захисні заходи в реальних умовах, обладнання для надання першої допомоги, стабілізація, укріплення та ремонт пошкоджених культурних будівель та споруд, що перебувають під загрозою та інше.
Всі заходи мають сприяти розвитку культури як джерела нових робочих місць та кращому інклюзивному відновленню. Нагадаємо, раніше італійська сторона підтвердила намір фінансувати великий проект з відбудови Одеси через ЮНЕСКО.

Додати коментар

Користувач:
email:





Numbers on a screen,
A game of risk and profit,
Traders in between.

- Fin.Org.UA

Новини

20:50 - Ford готує нові авто для Європи на тлі тиску китайських конкурентів
20:20 - Путін погрожував залишити Європу без газу, але нові покупці обходяться московія дорожче
19:45 - Стало відомо, скільки вже коштувала світовим компаніям війна з Іраном
19:10 - США ще на місяць продовжать санкційний виняток для морської нафти московія
18:50 - Аварійники отримають фінальні виплати урядової підтримки
18:34 - Авторизаційні вимоги до надавачів фінансових послуг буде оновлено
18:23 - "Укрпошта" автоматизувала всі процеси з сортування посилок
18:10 - Індія заявила, що купуватиме нафту московія і без винятків США
17:36 - Уточнено вимоги щодо формування банками буфера системної важливості
17:36 - Експоліцейський програв апеляцію: конфіскують авто, оформлене на родичку
17:25 - Нацбанк показав курс долара та євро на 19 травня
17:20 - UPG та Ощадбанк на ENERGY FINANCE 2026: партнерство для стабільного постачання пального
16:55 - Ексдепутата Гордійчука розшукують за махінації з кредитами
16:51 - Угорщина скасувала рішення про депортацію інкасаторів Ощадбанку
16:29 - Небанківській фінансовій установі відкликано ліцензію та виключено її з Державного реєстру фінансових установ
16:19 - Мінекономіки: Використайте "Нацкешбек" до 30 червня, інакше гроші повернуться в держбюджет
16:00 - Розвиток ринків для малого та середнього бізнесу: НКЦПФР ознайомилася з досвідом Іспанії
15:56 - Інкасатора оштрафували на 17 тисяч за те, що на його телефоні виявили порнографічне фото
15:48 - 10,5 років позбавлення волі: апеляція не змінила покарання ексдепутату Крючкову
15:36 - Наслідки інфляції: росіяни скоротили витрати на одяг до мінімуму за останні 11 років
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 19.05.2026
15:18 - Розвідка отримала внутрішню російську оцінку втрат від війни
15:05 - Приміщення під кафе та ресторани: які на них ціни, попит та пропозиція в Україні
15:02 - ФОПи - платники збору за місця для паркування транспортних засобів сплатили до місцевих бюджетів Дніпропетровщини сплатили понад 2,5 млн гривень
15:00 - Фокус уваги податкової служби - на трудові відносини
15:00 - «Національний кешбек»: використайте накопичення до 30 червня та продовжуйте отримувати виплати в новому етапі
14:57 - Сумлінна сплата податків – запорука економічної стійкості держави!
14:54 - Сплата податків, зборів, інших платежів та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування після зміни місцезнаходження платника
14:52 - Реєстрація ПРРО: послідовність дій СГ
14:50 - Про легалізацію трудових відносин під час брифінгу


Більше новин