єРобота: Полтавська реабілітаційна клініка розширила спектр послуг

24.02.2024 10:00 | Міністерство економіки України

24.02.2024 | 10:00 | Відділ зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації З липня 2022 року Уряд запровадив проект єРобота, за яким можна отримати від держави безповоротну грантову допомогу для започаткування чи розвитку бізнесу. Найзатребуванішою серед українців є програма мікрогрантів “Власна справа”, за якою можна отримати до 250 тис. грн. Продовжуємо знайомити вас з героями-переможцями цієї програми.
Дмитро Мироненко - підприємець з Полтави, рік тому відкрив в місті ліцензовану клініку – реабілітаційний центр, де проводять лікування та реабілітацію людей з проблемами опорно-рухового апарату. 
"У нас є ліцензія на надання медичних послуг, працюють профільні лікарі, як-от лікар фізичної та реабілітаційної медицини, невролог. Клініка займається фізичною терапією (відновленням руху). Також у нас є лікування за допомогою фізіотерапевтичних апаратів – ударно-хвильова, магнітна, лазерна терапія, електростимуляція та інші", – пояснює Дмитро.
Клініка може одночасно приймати понад 10 людей на годину. Зокрема, 5 пацієнтів у відділі фізичної терапії та 4 – у кабінеті лікувальної фізіотерапії. Також у клініці є два масажних кабінети.
Розширити спектр послуг клініки вдалося завдяки грантовій програмі “Власна справа”. На грантові кошти Дмитро придбав додаткове обладнання для реабілітації – спеціальні тренажери для кінезотерапії ("лікування рухом" – напрямок фізичної терапії, який передбачає виконання активних і пасивних рухів, певних вправ лікувальної гімнастики та роботи на тренажерах для досягнення терапевтичного результату).
"Ми розширилися, переїхали у більше приміщення. Тому на першому етапі грантові кошти дуже допомогли. До розширення ми працювали як центр реабілітації, не мали медичної ліцензії, тож не займалися лікуванням, а лише профілактикою і вторинною допомогою пацієнтам. Наприклад, покращенням руху, зменшенням болю шляхом фізичних активностей за рекомендацією лікаря", – розповів Дмитро.
Грант також частково покрив вартість оренди нового приміщення. До участі у програмі підприємець орендував приміщення площею 90 кв.м, де робоча зона займала близько 50 кв.м. Зараз він орендує приміщення площею понад 200 квадратних метрів, а робоча зона займає близько 120 кв.м.
За останній рік медзаклад розширився до 9 працівників. Після отримання гранту на роботу взяли ще двох спеціалістів – адміністратора та асистента фізичного терапевта. Згодом найняли ще кількох працівників. 
"За рік до нас приходить близько 1000 нових пацієнтів. Якщо говорити про загальну практику, то ми допомогли уже більш ніж 3000 людей. За період після отримання гранту пацієнтами клініки стали понад 1500 людей", – каже засновник клініки.
Нагадаємо, урядовий проект єРобота включає грантові програми, спрямовані на стимулювання підприємницької діяльності та створення робочих місць. Зокрема, це програми мікрогрантів на відкриття чи розвиток власного бізнесу, грантів на створення й розвиток переробних підприємств, закладки саду та виноградарства, тепличного господарства. Подати заявку на отримання гранту можуть як діючі підприємці, так і люди, що не мають досвіду ведення бізнесу. Наразі прийом заявок на всі напрямки програми єРобота триває. Подача заявки здійснюється через портал Дія.
 

Додати коментар

Користувач:
email:





Rising markets soar,
Investors cheer, but what for?
The fall awaits more.

- Fin.Org.UA

Новини

13:28 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
13:00 - Як Україна готується до наступної зими. Олександр Крошка про плани стійкості та нові ідеї для теплопостачання
13:00 - ОТП БАНК пропонує бізнесу комплексні рішення для реалізації енергопроєктів
13:00 - Провідний світовий перевізник не спішить відновлювати транзит через Ормузьку протоку
12:30 - Газова логістика майбутнього та реальність війни
12:24 - Рада підтримала "податок на OLX" у першому читанні
12:15 - АЗК "Укрнафта" почала знижувати ціни на пальне – Свириденко
11:50 - Сили оборони атакували нафтобазу у анексованій Феодосії
11:40 - В Україні подешевшало масло: що буде з цінами далі
11:11 - московія атакувала український НПЗ
11:09 - Транспортний засіб придбано у місяці, який не співпадає з місяцем, в якому його зареєстровано: нарахування транспортного податку
11:08 - До уваги платників рентної плати за користування радіочастотним спектром (радіочастотним ресурсом) України!
11:07 - Порядок обчислення суми податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, для фізичної особи
11:06 - За якими кодами бюджетної класифікації платник податків сплачує ПДФО?
11:05 - Для внесення змін до реєстру платників єдиного податку щодо відомостей ФОПу необхідно подати заяву
11:05 - У березні українці купили майже 6 тисяч нових легковиків: які моделі обирає населення та бізнес
11:03 - Платники єдиного внеску можуть подати контролюючому органу на погодження довідку-розрахунок на виплату заробітної плати в електронній формі
11:03 - Національна стратегія доходів: принципи реформування податкової сфери
11:01 - Як користувачу скасувати кваліфікований сертифікат відкритого ключа, отриманого у КНЕДП ДПС?
11:01 - Чи звільняється від сплати єдиного внеску за себе ФОП, яка отримує пенсію по втраті годувальника?
10:59 - Електронний кабінет:режим «Бланки звітності» надає можливість перегляду та вивантаження файлів електронних документів звітності
10:40 - ФОП – платник єдиного податку (перша, друга та четверта групи) не сплатив або сплатив не в повному обсязі авансовий платіж з військового збору: чи нараховується пеня?
10:40 - У Києві та більшості областей запровадили відключення світла
10:39 - У разі звільнення від оподаткування прибутку контролююча особа заповнює Додаток «КІК» до податкової декларації про майновий стан і доходи
10:37 - Деклараційна кампанія 2026: щоб правильно заповнити податкову декларацію, отримайте відомості про доходи
10:36 - До уваги платників акцизного податку – виробників та імпортерів сигарет!
10:34 - Податок на нерухоме майно: фізичні особи поповнили місцеві бюджети Дніпропетровщини на понад 89,3 млн гривень
10:33 - До місцевих бюджетів Дніпропетровщини від платників екологічного податку надійшло понад 84,6 млн гривень
10:31 - Понад 4,8 млрд грн ПДВ – внесок від платників Дніпропетровщини до загального фонду держбюджету
10:30 - Звіти CbC: отримано дані про понад 700 міжнародних груп компаній


Більше новин