Енергетична ситуація в регіонах на 24 лютого: за добу енергетики заживили сім тисяч споживачів

24.02.2024 10:53 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Енергетична ситуація в регіонах на 24 лютого: за добу енергетики заживили сім тисяч споживачів, у Львові через отруєння чадним газом загинула жінка  Дніпропетровська область  Через технічні причини припинено електропостачання 84 споживачам.
Відновлено постачання газу 16 абонентам, які були відключені напередодні через бойові дії. Донецька область  Внаслідок бойових дій знеструмлено 2,4 тисячі споживачів у 5 населених пунктах, водночас за добу енергетики заживили знеструмлених абонентів у 7 населених пунктах.
Всього в області без електропостачання залишається 75 населених пунктів – близько 42 тисячі точок обліку. Запорізька область  За добу відновлено електропостачання майже трьом тисячам родин.
Внаслідок бойових дій залишаються без енергопостачання 50 населених пунктів (понад 3,7 тисячі споживачів). Київська область Внаслідок технологічних порушень від газопостачання відключено 16 споживачів у Вишгородському районі. Кіровоградська область  Внаслідок бойових дій залишаються знеструмленими 4 юридичних споживачі. Львівська область  У Львові з підозрою на отруєння чадним газом у приватному будинку виявлено непритомними двох жінок, одна з них загинула.
Обстеженням установлено, що в димовому каналі котла і в вентиляційному каналі немає тяги, сигналізатора загазованості також немає. Сумська область  Внаслідок артилерійських обстрілів знеструмлено 400 споживачів у 2 населених пунктах.
Всього через бойові дії в області без електропостачання понад 2,6 тисячі точок обліку у 57 населених пунктах. Харківська область  Енергетики повторно підключили 752 споживачі у прифронтових регіонах, які знеструмлювались внаслідок бойових дій.
Наразі триває огляд пошкоджених мереж у трьох населених пунктах після нічних обстрілів.
Усього в області через бойові дії без світла 15,5 тисячі точок обліку у 64 населених пунктах. Херсонська область  Внаслідок нічних обстрілів в обласному центрі знеструмлено 9,5 тисячі споживачів, усього в Херсоні без електроенергії залишається близько 12,6 тисячі абонентів.
В області без напруги - 45 населених пунктів – 25,8 тисячі точок обліку. Чернігівська область  Через бойові дії залишаються знеструмленими понад 1,1 тисячі споживачів у 18 населених пунктах. Ситуація в енергосистемі стабільна та контрольована.  Застосування графіків відключень споживачів не передбачається.

Додати коментар

Користувач:
email:





Stocks, bonds, and more
Investments made with care
Capital market.

- Fin.Org.UA

Новини

18:00 - Нацбанк за тиждень продав понад мільярд доларів на міжбанку
17:18 - На Волині суд відібрав три ділянки в агрофірми
17:18 - Італійці висадились на танкер "тіньового флоту московія"
16:41 - Виробник "зеленої енергетики" відсудив у "Гарантованого покупця" 16 мільйонів
16:18 - Ворог зруйнував термінал "Нової пошти" на Харківщині: загинув працівник
15:11 - ОПЕК+ планує збільшити квоти на видобуток нафти у вересні
14:04 - Мадяр попереджає про "скрутні дні" через зупинку єдиної в Угорщині АЕС
13:08 - московіяни вдруге за добу атакували найбільший склад Rozetka
12:06 - 8 з 10 підлітків Австралії користуються соцмережами попри заборону
10:56 - На Полтавщині аварійні відключення газу та світла через російську атаку
10:00 - У московії після атаки дронів загорівся ще один великий склад Wildberries
18:00 - США заборонили імпорт продукції 43 компаній з Китаю через примусову працю уйгурів
17:10 - московіяни розбомбили склад видавництва "Ранок" та КнигоЛенду в Харкові
16:59 - How Assignment Help Can Improve Your Grades Without Increasing Stress
16:50 - московія вранці атакувала склад Rozetka: загинув працівник, ще семеро – поранені
16:15 - У липні експорт зерна зріс на 55% в річному вимірі попри блокаду портів
15:20 - Акції Apple впали на 10%, компанія може втратити $500 млрд капіталізації: причини
14:40 - В АТБ заявили, що перестануть купувати рекламу в "Трухи"
13:55 - У Чорному морі дрони потопили судно "Росатому"
13:25 - Дрони атакували московитський НПЗ за 1500 км від кордону з Україною
12:55 - Піч від держави: уряд запустив кредити на автономне опалення для приватних будинків
12:25 - У Сбєрбанку заявили, що в банків московії закінчилися гроші на покриття дефіциту бюджету
11:50 - Іран знову атакував два танкери біля узбережжя Оману
11:25 - Сміттєва змова: АМКУ оштрафував київських сміттярів на 300 мільйонів
10:40 - У Wildberries заявили, що не зобов’язані компенсувати продавцям збитки після ударів
10:00 - Трамп заявив, що зможе взяти з надр України "практично все, що захоче"
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 01.08.2026
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
20:00 - Новини 31 липня: продаж Gulliver
19:41 - Банк Японії залишив ставки без змін


Більше новин