Уряд затвердив план заходів з відзначення 210-річчя від дня народження Тараса Шевченка

23.02.2024 20:14 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Сьогодні, 23 лютого, Кабінет Міністрів України затвердив план заходів з підготовки та відзначення на державному рівні 210-річчя від дня народження видатного українського поета, художника Тараса Григоровича Шевченка. «Саме зараз, під час війни за наші цінності та ідентичність, важливо належно вшанувати пам’ять про Тараса Шевченка – національного символа України.
Адже саме за нашу культуру й історію, а також за вільне майбутнє так самовіддано борються всі українці.
Поет завжди надихав нас на перемогу.
Його слова «Борітеся – поборете» викарбувані у серці кожного патріота», – сказав т.
в.
о.
Міністра культури та інформаційної політики України Ростислав Карандєєв. Програма передбачає низку культурних, мистецьких та інформаційних заходів як в Україні, так і за її межами.
Серед них: урочисте нагородження лауреатів Національної премії України імені Тараса Шевченка, фестиваль «Мистецька академія «Шевченко – шлях до перемоги», а також безліч читань, вечорів пам’яті, майстер-класів, круглих столів та інших тематичних заходів. Також запланована публікація книжкових видань: «Кобзар», «Шевченкіана Юрія Меженка», «Шевченківська енциклопедія: місця перебування та інші топоніми». Крім того, Уряд підтримуватиме проведення кінофестивалів, кінопрем’єр щодо промоції 210-річчя від дня народження Тараса Шевченка, зокрема показу фільмів «Тарас.
Повернення» і «Кобзар.
Історія однієї книги» під час всесвітнього кіномарафону «Cinemaid Ukraine Charity Film Marathon».

Додати коментар

Користувач:
email:





Market ebbs and flows
Chaos turned into order
Capital's heartbeat.

- Fin.Org.UA

Новини

17:08 - 2,5 мільйона гривень збитків "Укрзалізниці" на закупках: справу скерували до суду
17:00 - Варшава передала Києву ще партію генераторів
16:52 - Нацбанк показав курс долара та євро на середу 4 лютого
16:51 - Майнові податки: хто є платниками?
16:49 - Чи є базою нарахування єдиного внеску компенсація, нарахована роботодавцем працівнику, за невикористані щорічні відпустки?
16:48 - Земельні ділянки, за які юридичні особи – платники єдиного податку четвертої групи звільняються від сплати земельного податку
16:45 - Строки сплати транспортного податку
16:43 - Подання фізичною особою – платником податків інформації про податкову адресу (місце проживання)
16:42 - Послуги, що надаються Контакт-центром ДПС, порядок їх отримання платниками податків
16:41 - Засідання Комісії
16:41 - Порядок обчислення для фізичних осіб податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, для житлової нерухомості
16:40 - Платники Дніпропетровщини сплатили до державного бюджету майже 5,4 млрд гривень
16:38 - На Дніпропетровщині початок 2026 року позначився позитивною динамікою надходжень до бюджетів та державних цільових фондів
16:35 - Дайджест «Події тижня»
16:34 - Відкрита комунікація та партнерство податківців Дніпропетровщини під час спілкування з платниками
16:32 - Податкові повідомлення-рішення: оновлено порядок надіслання платникам
16:31 - CRM у 2026 році: ДПС та радники МВФ узгодили першочергові кроки системного впровадження
16:30 - Українці тримають у банках 1,6 мільярда гривень – ФГВФО
16:30 - Як бізнес вчиться працювати без світла
16:30 - Обстріл московія пошкодив транспортну інфраструктуру Києва
16:29 - Фахівці ДПС вдосконалюють навички ризик-орієнтованого аудиту за міжнародними стандартами
16:28 - Коефіцієнт індексації НГО земель: що врахувати аграріям у декларації
16:27 - У січні до загального фонду держбюджету надійшло 79,4 млрд грн податків та зборів
16:07 - Не домовились: "Метінвест" припинив переговори з власниками євробондів про їх пролонгацію
16:01 - Економіка вичерпала можливості збільшувати податкові надходження – Гетманцев
15:57 - У 2025 році держава підтримала несировинний експорт на 10,4 мільярда гривень
15:35 - Енергетики ДТЕК потрапили під обстріл на Донеччині, є поранений
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 04.02.2026
15:26 - НБУ повідомив про залишок на рахунку для потреб оборони: скільки грошей надійшло у січні
15:20 - Гетманцев: Це абсолютна аномалія, коли у війну збільшується кількість ФОПів


Більше новин