Уряд розширює мережу Коордцентрів підтримки цивільного населення

23.02.2024 16:48 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Уряд розширює мережу Координаційних центрів підтримки цивільного населення.
Йдеться про зміни до постанови від 9 травня 2023 року № 470, які сьогодні ухвалив Кабінет Міністрів. Вони передбачають утворення Координаційних центрів підтримки цивільного населення не лише при обласних та Київській міській військових адміністраціях, а й при районних військових адміністраціях. Крім того, відтепер до складу Координаційного центру зможуть входити регіональні координатори Всеукраїнської програми психічного здоров’я в Україні. Також документом передбачена можливість створення при Коордцентрах робочих груп.
Їхній персональний склад буде затверджуватися розпорядженням голови військової адміністрації. Такі зміни забезпечать оптимізацію функціонування Коордцентрів, а також сприятимуть більш ефективній взаємодії з органами виконавчої влади, правоохоронними й іншими державними органами, органами місцевого самоврядування, волонтерськими та громадськими об’єднаннями, представництвами в Україні міжнародних гуманітарних організацій.
Зокрема, задля вирішення питань соціального захисту, забезпечення житлом та зайнятості, психосоціальної, медичної та правової допомоги постраждалому населенню. Нагадаємо, протягом 2023 року за ініціативи Мінреінтеграції було створено мережу з 996 Координаційних центрів на різних рівнях.
Їхня діяльність спрямована на координацію надання допомоги постраждалому населенню, зокрема ВПО, ветеранам та членам їхніх сімей, дітям, людям похилого віку.

Додати коментар

Користувач:
email:





Red arrows, bearish
Losses loom, panic selling
Fragile markets shake

- Fin.Org.UA

Новини

13:27 - Чи включається до податкової декларації про майновий стан і доходи сума поворотної фінансової допомоги, що надається фізичній особі юридичною особою – нерезидентом на термін більше одного року?
13:15 - Прийняття рішення особою, яка провадить незалежну професійну діяльність, про припинення діяльності як платника єдиного внеску: як знятись з обліку в контролюючому органі?
13:14 - До уваги неприбуткових організацій!
13:12 - Про звільнення від оподаткування або застосування зменшеної ставки податку на прибуток для нерезидента за певних умов
13:11 - Постачання брухту чорних/кольорових металів, що утворилися внаслідок розібрання (демонтажу) основних фондів (для здійснення такої операції товари та послуги не придбавалися): що у звітності з ПДВ?
13:10 - До уваги платників акцизного податку!
13:09 - Платникам ПДВ про розрахунок частки використання товарів/послуг за певних умов
13:07 - Оновлено Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій
13:06 - У разі працевлаштування осіб з інвалідністю, роботодавець має преференції щодо сплати єдиного внеску
13:05 - Закон України № 4835: щодо справляння військового збору
13:04 - Деклараційна кампанія 2026: задекларувати доходи допоможе застосунок «Моя податкова»
12:47 - Платники Дніпропетровщини сплатили до місцевих бюджетів Дніпропетровщини понад 3,9 млн грн туристичного збору
12:45 - Рух через Ормуз завмер після того, як США захопили судно Ірана
12:44 - Дніпропетровщина: платники рентної плати за видобування кам’яного вугілля поповнили загальний фонд державного бюджету на понад 47,4 млн гривень
12:42 - Дніпропетровщина: за підсумками першого кварталу надходження єдиного податку від ФОПів перевищили 1,5 млрд гривень
12:40 - Деклараційна кампанія 2026: Скільки треба заплатити податків при отриманні спадщини
12:39 - У Дніпрі податківці вийшли на автомайданчики, щоб нагадати бізнесу про чеки та податки
12:36 - Податківці Дніпропетровщини посилюють обізнаність надрокористувачів: у центрі уваги – рентна плата
12:35 - Деклараційна кампанія 2026: Скільки треба заплатити податків при отриманні спадщини
12:34 - Податкова пільга для осіб з інвалідністю та батьків дітей з інвалідністю: як скористатися
12:32 - Електронні ключі від ДПС: понад 238 тис. сертифікатів видали у першому кварталі
12:30 - ДПС: ризико-орієнтований контроль та аналітика посилюють прозорість паливно-енергетичного ринку
12:30 - Кому заважає моніторинг азартних ігор
12:29 - Леся Карнаух під час міжнародної конференції: Досвід України як забезпечувати стабільність податкового адміністрування під час війни є унікальним та цінним для багатьох країн
12:17 - Ворог масовано обстріляв залізницю на Харківщині: є суттєві пошкодження
11:40 - В Україні знов дорожчає морква: яка її ціна
11:36 - У "Лісів України" хочуть відсудити рекордну суму збитків за вирубку в нацпарку
11:35 - Ощадбанк розвиватиме преміальний lifestyle-сервіс разом із Finline
11:29 - Управління комплаєнс-ризиками охоплює основні обов’язки платника податків
11:27 - Тренінг з платниками Синельниківщини стосовно Деклараційної кампанії 2026


Більше новин