Байден оголосив понад 500 санкцій проти московія через війну та смерть Навального

23.02.2024 14:50 | Економічна правда

Президент США Джо Байден оголосив, що Сполучені Штати запроваджують більш ніж 500 санкцій проти московія та нові експортні обмеження проти майже 100 організацій напередодні другої річниці повномасштабного вторгнення в Україну та після смерті Алексєя Навального.
Про це йдеться у його заяві, оприлюдненій на сайті Білого дому в четвер, повідомляє "Європейська правда".
"Сьогодні я оголошую про запровадження понад 500 нових санкцій проти московії за її загарбницьку війну проти України та за смерть Алексєя Навального, мужнього антикорупційного активіста і найзапеклішого лідера путінської опозиції", - оголосив Байден.
Він повідомив, що ці санкції будуть спрямовані проти осіб, пов"язаних із ув"язненням Навального, а також проти російського фінансового сектору, оборонно-промислової бази, закупівельних мереж та осіб, які ухиляються від санкцій на багатьох континентах.
"Вони (санкції) забезпечать, щоб Путін заплатив ще більшу ціну за свою агресію за кордоном і за репресії всередині країни", - сказав Байден.
США також запроваджують нові експортні обмеження проти майже 100 організацій, які надають приховану підтримку російській військовій машині, повідомив президент США.
"Ми вживаємо заходів для подальшого скорочення енергетичних доходів московії.
І я доручив своїй команді посилити підтримку громадянського суспільства, незалежних ЗМІ та тих, хто бореться за демократію в усьому світі", - заявив американський президент.
Нагадаємо, Велика Британія у четвер, 22 лютого, напередодні другої річниці повномасштабного російського вторгнення, оголосила про нові санкції проти московія за її агресію проти України.
23 лютого Рада ЄС ухвалила тринадцятий пакет обмежувальних заходів проти московії і тих, хто несе відповідальність за продовження війни проти України, а також тих, хто суттєво підтримує військові зусилля московія.
Європейська правда

Додати коментар

Користувач:
email:





Secondary market
Trades existing securities
Provides liquidity

- Fin.Org.UA

Новини

19:00 - Менторство для молоді: у прифронтових громадах підтримають запуск власної справи
18:38 - БЕБ проводить обшуки на металургійному заводі. Серед підозрюваних депутати
18:30 - Уряд звільнив від перевірок пошкоджене війною майно бізнесу
18:28 - Засідання Комісії
18:03 - Уряд включив до Реєстру індустріальних парків "Будшляхмаш": що виробляє
17:30 - Уряд передав Держмолодьжитло до сфери управління Мінекономіки
17:27 - Microsoft створила компанію-помічника по впровадженню ШІ за 2,5 мільярда доларів
16:58 - У Криму обмежать подачу води через перебої у електропостачанні
16:32 - московія протягом 18 місяців шпигувала за ядерними об'єктами Європи за допомогою дронів, запущених з танкерів
16:30 - ЦГР підписав перші договори на розмінування угідь Держзембанку та одноосібників
16:30 - Пенсія, яка не прийде
16:17 - У Нікополі росіяни знищили відразу сім автівок "Укрпошти"
15:55 - Дефіцит бензину позначився на Центральній Азії – Bloomberg
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 03.07.2026
15:30 - Уряд запускає експериментальний проєкт зі створення сучасної системи реєстрації домашніх тварин
15:30 - Майно підприємств, які постраждали від обстрілів, звільнили від перевірок
15:12 - Поліція викрила шахраїв, які ошукали американців на півмільйона доларів
15:00 - Удар за ударом. Як "Нова пошта" виживає під обстрілами
14:54 - На Рівненщині зіштовхнулися мікроавтобус і поїзд, є загиблі
14:45 - московіяни поцілили у сортувальний центр у Запоріжжі
14:30 - Підтримка проєктів зі значними інвестиціями: Уряд дозволив ввезення обладнання для виробництва кормових домішок на Черкащині
14:15 - Мінфін повідомив про рекордні інвестиції українців в ОВДП
13:50 - Україна в червні скоротила імпорт електроенергії на чверть
13:45 - Київщина отримає до 500 нових робочих місць у машинобудуванні
13:30 - Детективи БЕБ викрили "дорожні оборудки" на Буковині
13:25 - Монетизація самотності: як ШІ підміняє людську близькість
13:10 - Частина Криму – без світла, у Бахчисараї – віялові відключення
12:50 - Танкери повні, покупців немає: Іран застряг із нафтою в морі
12:50 - На Сумщині почали працювати перші мобільні АЗС
12:45 - Уряд удосконалив механізм виявлення та обліку відходів, власник яких не встановлений


Більше новин