Ситуація в енергосистемі на 23 лютого: зафіксовано профіцит електроенергії - надлишки передавалися до Польщі

23.02.2024 10:06 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

ГЕНЕРАЦІЯ ТА СПОЖИВАННЯ В енергосистемі України вчора вдень через надлишок виробітку електроенергії сонячними електростанціями виник профіцит.
На запит НЕК «Укренерго» надлишки передавалися до Польщі.
Сумарна величина переданої електроенергії 1440 МВт*год (з 11:00 до 16:00 години). Власної генерації достатньо для покриття потреб споживачів, також планується комерційний імпорт та експорт електроенергії. У поточний ремонт вийшли блок та корпус ТЕС, водночас після короткострокового ремонту до роботи повернуто один енергоблок теплоелектростанції.
У резерві 11 одиниць генеруючого обладнання ТЕС, яке буде задіяне у разі потреби. Ситуація контрольована.
Система збалансована.
Графіки відключень не застосовуються. НАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВ Внаслідок бойових дій знеструмлено високовольтну лінію 330 кВ у Запорізькій області, роботи з відновлення будуть проведені за безпекових умов. На високовольтній лінії 330 кВ, яка живила Запорізьку атомну електростанцію, тривають ремонтні роботи.
ЗАЕС залишається на одній лінії живлення. СТАН МЕРЕЖ Через технічні причини на Миколаївщині вимикалось обладнання на підстанції 330 кВ НЕК «Укренерго».
Усі споживачі підключені. СИТУАЦІЯ НА ЗАЕС Рівень води у ставку-охолоджувачі дещо знизився і становить 15,58 м.
Цього достатньо для забезпечення потреб станції. ІМПОРТ/ ЕКСПОРТ На поточну добу прогнозується імпорт електроенергії – 1018 МВт*год.
Також передбачається експорт до Польщі, Румунії, Словаччини, Молдови та Угорщини – до 2793 МВт*год.

Додати коментар

Користувач:
email:





Rising markets soar,
Investors cheer, but what for?
The fall awaits more.

- Fin.Org.UA

Новини

12:24 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
11:54 - Децентралізують склади: "Нова пошта" оголосила про пошук приміщень від 500м2
11:38 - Після тривалої стагнації економіка Німеччини відновлюється – ЗМІ
11:19 - московіяни атакували енергетику у п’яти областях
10:53 - Російський БпЛА поцілив у поїзд на Миколаївщині
10:18 - Оборудки з агропродукцією: БЕБ викрило масштабний конвертцентр
10:15 - Bitcoin зріс до 80 000 доларів вперше з весни
09:48 - Удар по Конотопу: частина міста без газу, знищено агропідприємство та об’єкти залізниці
09:17 - Через російську атаку згорів ТРЦ поряд з Дніпром
09:04 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
09:00 - московіяни атакували пункт пропуску на кордоні з Молдовою: ПП "Виноградівка" тимчасово не працює
08:30 - Як бізнесу зустрічати ветеранів
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 25.08.2026
06:00 - Міноборони просить трильйон гривень. Де уряд шукатиме гроші?
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
00:00 - Регуляторні акти Міністерства енергетики України
23:10 - Страховій компанії відкликано ліцензію та виключено з Державного реєстру фінансових установ
22:27 - До ТОВ "ФК МБК" застосовано заходи впливу
20:00 - Новини 24 серпня: кораблі заходять у порти України
19:31 - У Норвегії планують провести нові розвідки нафти
19:00 - Попри блокаду, в портах України щоденно курсують 3-4 кораблі – Зеленський
18:31 - Стрибок дохідності німецьких облігацій є наслідком "війни Трампа" – міністр ФРН
17:56 - Трамп підвищить мита на авто та сталь з Канади на 50%
17:25 - Унікальну срібну пам’ятну монету створено до 35-річчя незалежності України
17:13 - Іран погрожує 46 суднам у Ормузі штрафами та конфіскаією
16:45 - Уряд московія зможе безстроково забирати в бізнесу "погано захищені від БПЛА" склади
16:30 - Нацбанк показав курс валют на 25 серпня
16:16 - Юрособа – платник ЄП третьої групи реорганізується шляхом приєднання: коли подавати останню податкову декларацію платника єдиного податку?
16:16 - московіяни піднімають ціни на житло у Сакартвело та Вірменії через побоювання мобілізації
16:15 - Що є об’єктом та базою оподаткування екологічним податком?


Більше новин