Природа і культура: обличчя української ідентичності - до другої річниці повномасштабного вторгнення рф в Україну в Укрінформі відкрили виставку

23.02.2024 10:09 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

До другої річниці повномасштабного вторгнення рф в Україну в Укрінформі відкрили виставку.
Її Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України створило спільно з Всесвітнім фондом природи WWF-Україна та іншими партнерами.
Вона про віднайдення історичного зв’язку українців з природою та нашою ідентичністю, яку сьогодні намагається знищити росія. «На сьогодні в Україні п"ята частина заповідного фонду відчула на собі наслідки бойових дій.
Шкода, завдана заповідним територіям України за два роки повномасштабного вторгнення, вже складає 7,3 млрд грн.
І це лише те, що ми можемо зараз оцінити.
Тут не враховані унікальні заповідні території, які досі окуповані.
Після їх звільнення Збройними Силами України, збитки, на жаль, лише будуть збільшуватися», - заявив під час відкриття виставки перший заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів Олександр Краснолуцький.  Сьогодні на лічильнику вже понад 2,2 трлн гривень загальної шкоди довкіллю через бойові дії.
Однак, жодна цифра не охопить ту цінність, яку природа має для українців.
Те, як українці віками взаємодіяли з природою, сформувало нас як народ і зробило нас тими, ким ми є.
Від того, як ми дбаємо про довкілля у часи війни, залежить спадщина майбутніх поколінь.
І ця виставка – саме про цей взаємозв’язок. Завдяки проекту кожен може пізнати українську культуру крізь призму природи й навпаки – природу через культуру.
У ньому тісно переплітаються наука, фольклор та етнографічні елементи.
У ньому наше минуле, теперішнє і майбутнє. Дякуємо всім причетним до створення виставки.
Це важлива частина просвітницької роботи, яку ми робимо разом заради нашого майбутнього. Виставка представлена у співпраці Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України та Всесвітнього фонду природи WWF-Україна, у партнерстві з Музеєм Івана Гончара, проектом APENA 3, що фінансується Європейським Союзом, проектом з оцінки шкоди довкіллю Програми розвитку ООН (UNDP) в Україні за підтримки Уряду Швеції.

Додати коментар

Користувач:
email:





Money markets move,
Trading currencies all day,
Forex fluctuations.

- Fin.Org.UA

Новини

14:32 - Maersk відправлятиме контейнери для України залізницею з румунської Констанци
14:20 - За два дні СБС уразили 13 енерговузлів на окупованих територіях
14:10 - Із початку 2026 року уряд залучив від продажу / обміну ОВДП на аукціонах понад 310 млрд грн, а загалом упродовж воєнного стану – майже 2 337 млрд грн
14:05 - Металургійна компанія Ferrexpo призупинила діяльність в Україні через блокаду портів
14:00 - Українське підприємництво: диво, що існує всупереч
13:50 - московія методично б’є по Бортницькій станції аерації щоб спричинити гуманітарну катастрофу – думка
13:20 - Дністровське водосховище обміліло майже до рівня природного річища
13:10 - До фінансової компанії застосовано захід впливу
13:05 - Ощадбанк відкрив для "Сільпо" овердрафт на 300 мільйонів гривень
13:00 - Як блокада українських портів вплине на агроекспорт?
12:30 - московіяни поцілили в "серце логістики" NOVUS та склади "Сільпо": загинули 6 людей
12:25 - Українські інвестори отримали доступ до ще п’яти іноземних ETF-фондів
12:20 - У аеропорту Лейпцига біля вантажного літака Ан-124 знайшли БпЛА
12:16 - Україна отримає від ЄС 1,4 мільярда євро з доходів від заморожених російських активів
12:05 - московіяни знищили склад компанії "Liqui Moly Ukraine"
12:00 - Ціни на нафту продовжують падіння на тлі переговорів між США та Іраном
11:43 - Чи може один суб’єкт господарювання отримати в Кваліфікованого надавача ЕДП ДПС на одну і ту ж саму особу декілька КЕП?
11:42 - Який документ підтверджує взяття на облік платника єдиного внеску в контролюючому органі та яким чином можна його отримати?
11:41 - Випадки, за яких юридична особа – платник єдиного податку не визначає МПЗ
11:40 - До уваги платників ПДВ!
11:39 - В який термін платник має право надати органу ДПС документи, які підтверджують показники, відображені у податковій звітності, що були відсутні під час проведення перевірки?
11:38 - Дохід виплачений юрособою ФОПу, яка не надала відповідних документів для уникнення подвійного оподаткування: як повернути надміру сплачений ПДФО?
11:36 - Яка передбачена форма заяви (довідки) підтвердження, що чоловік (дружина) не користується правом на підвищений граничний розмір доходу кратно кількості дітей, що дає право на ПСП?
11:34 - Щодо обмеження застосування спрощеної системи оподаткування
11:33 - Який порядок оподаткування інвестиційного прибутку, отриманого фізособою – нерезидентом від продажу інвестиційного активу юрособі?
11:32 - Для проведення реєстрації, внесення змін, отримання картки платника податків або відомостей з ДРФО фізичній особі необхідно надати документи, що посвідчують особу
11:29 - У якому разі контролюючий орган відмовляє в розгляді документів, поданих для взяття на облік ФО, яка здійснює незалежну професійну діяльність?
11:22 - У Нацкомісії з регулювання енергетики зміниться голова
11:20 - На Харківщині житло для ВПО реконструюють за завищеними цінами – ЗМІ
11:14 - Чи можна у КНЕДП ДПС отримати КЕП, сформований із застосуванням ґеш-функції за ДСТУ 7564:2014 «Купина»?


Більше новин