Пропонуємо іноземному бізнесу інвестувати в Україні у сектори з найбільшим потенціалом до зростання, - Надія Бігун

23.02.2024 10:34 | Міністерство економіки України

23.02.2024 | 10:34 | Відділ зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації Зміцнення торговельно-економічних відносин, посилення співпраці у відбудові України, інвестиції в розвиток ключових секторів, програми підтримки приватного сектору та інші питання обговорювали під час зустрічі заступниці Міністра економіки України Надії Бігун з делегацією Латвійської Республіки на чолі з Державним секретарем Міністерства економіки Латвії Едмундсом Валантісом. В зустрічі також взяли участь Надзвичайний та Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні Ілгварс Клява, керівник представництва Латвійського агентства інвестицій та розвитку в Україні Айнарс Межуліс.  
“Економіка України демонструє стійкість, адаптується до війни та відновлюється швидше, ніж передбачалося раніше. За підсумками 2023 року зростання ВВП склало 5%. Цього року ми прогнозуємо зростання на рівні 4,6%. В пріоритеті Уряду на поточний рік - стимулювання розвитку і залучення інвестицій в ключові сектори: енергетику, транспортно-експортну логістику, агровиробництво, критичні матеріали, ІТ та цифровізацію, зелений перехід, переробну промисловість. Саме вони мають найбільший потенціал до зростання, тож закликаємо іноземний бізнес інвестувати в Україну зараз, не очікуючи закінчення війни”, - зазначила Надія Бігун.
За її словами, цього року Уряд передбачив в бюджеті понад 40 млрд грн на програми стимулювання малого й середнього бізнесу, особлива підтримка - для підприємств переробної галузі, які виготовляють продукцію з високою часткою доданої вартості. Адже Україна прагне збільшити частку переробки в структурі ВВП з нинішніх 10% до 20-25%.
Окрім того, в ході зустрічі обговорювалось питання розбудови страхової інфраструктури для страхування інвестицій від воєнних ризиків та підтримки іноземних інвесторів з великими інвестиціями. 
Надія Бігун також подякувала латвійській стороні за підтримку України у боротьбі з агресором та участь у відбудові інфраструктури Чернігівської області, зруйнованої внаслідок війни. Зокрема, Уряд Латвії у 2023 році спрямував 5 млн євро на відбудову об’єктів соціальної та критичної інфраструктури області і стільки ж заплановано витратити у поточному році.
 

Додати коментар

Користувач:
email:





Risk and return trade-off
Higher the potential gain
Higher the possible loss

- Fin.Org.UA

Новини

16:07 - Леся Карнаух під час міжнародної конференції: Досвід України як забезпечувати стабільність податкового адміністрування під час війни є унікальним та цінним для багатьох країн
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 20.04.2026
15:15 - Регулятор планує підвищити ціни на електрику для бізнесу
15:03 - Фонд держмайна знову виставить на продаж одну з найбільших хімічних компаній
14:50 - На українському ринку обвалились ціни на огірки: скільки вони коштують
14:21 - Державне "Центренерго" заявило про рекордні прибутки, попри масштабні обстріли
14:00 - Інфляція в єврозоні зросла до найвищого рівня за майже два роки
13:45 - Сума збитків від шахрайських дій з платіжними картками зросла на чверть за рік – НБУ
13:42 - Е-кабінет – сучасний онлайн-інструмент для платників
13:41 - Фактична перевірка: підстави для проведення
13:39 - Яким чином здійснюється взяття на облік платників єдиного внеску – членів фермерського господарства, якщо вони не належать до осіб, які підлягають страхуванню на інших підставах?
13:38 - Нормативна грошова оцінка одиниці площі земельної ділянки: відображення у податковій декларації платника єдиного податку четвертої групи для ФОП
13:38 - У виробника відомого туалетного паперу суттєво впали продажі після ворожих обстрілів
13:37 - До уваги платників плати за землю!
13:35 - Чи передбачено подання уточнюючого Звіту про використання КОРО (РК) (форма № ЗВР-1)?
13:32 - Куди сплачуються авансові внески з ПДФО ФОП, яка здійснює роздрібну торгівлю пальним?
13:31 - Надання фізичною особою в оренду (суборенду), житловий найм (піднайм) нерухомого майна суб’єкту господарювання: оподаткування доходу ПДФО
13:30 - Роботодавець компенсує вартість путівок на відпочинок, оздоровлення та лікування працівника (його дітей): чи збільшується фінансовий результат до оподаткування?
13:29 - Продавцем при постачанні товарів/послуг покупцю надані надбавки та/або знижки: чи відображати у податковій накладній?
13:28 - До уваги податкових агентів!
13:27 - ФОП – платник єдиного податку першої та другої груп, які не використовують працю найманих осіб, можуть через Е-кабінет подати заяву стосовно щорічної відпустки з метою звільнення від сплати єдиного податку
13:25 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
13:25 - Трамп ще на рік продовжив указ Байдена про заборону російським суднам швартуватись у США
13:24 - Податковий календар на 20 квітня 2026 року
13:22 - Транспортний податок: надходження від фізичних осіб зросли майже на 79%
13:21 - До загального фонду держбюджету платники Дніпропетровщини спрямували за спеціальне використання води понад 26,0 млн грн рентної плати
13:20 - Спрощена система оподаткування: юридичні особи сплатили до місцевих бюджетів Дніпропетровщини понад 224,9 млн грн єдиного податку
13:19 - Податківці Дніпропетровщини продовжують розвивати налагоджений діалог із ветеранською спільнотою
13:18 - Регіональна платформа «Діалог влади та бізнесу» на Дніпропетровщині: акцент на актуальних питаннях оподаткування
13:17 - Податківці Дніпропетровщини розповіли, що потрібно знати релокованому бізнесу про перереєстрацію


Більше новин