ІНГО застрахувала новий логістичний хаб Alterra Group від воєнних ризиків

23.02.2024 10:20 | forinsurer.com ... все о страховании

Українська девелоперська компанія Alterra Group застрахувала будівництво нового логістичного центру PORT2 на Львівщині. Страховиком виступила українська компанія ІНГО.

Alterra Group частково застрахувала першу частину логістичного комплексу PORT (PORT1), яке включає господарську будівлю та комунікації PORT1. Крім того, повністю застрахували від воєнних ризиків будівництво другої частини PORT (PORT2).

Застрахованими є всі будівлі, включаючи оздоблення, комунікації та скло, а також будівельно-монтажні роботи та матеріали (в тому числі будівельні) або не введені в експлуатацію елементи будівлі. Сума страхового захисту складає 20 млн грн.

Згідно договору страхування ІНГО зобов’язується відшкодувати вартість відновлення застрахованих об’єктів у разі їх пошкодження або знищення внаслідок воєнних дій, включаючи влучання ракет або їх уламків, безпілотників, інших видів збройної агресії або оборонних дій.

Додатково у разі настання страхового випадку ІНГО компенсує витрати на розчистку території застрахованого об’єкту, витрати на пожежогасіння, інші заходи, що допоможуть запобігти або зменшити розмір збитку, а також сплату послуг залучених спеціалістів та понаднормові витрати.

За словами засновника Alterra Group Дмитра Ковальчука, такий договір страхування значно полегшить співпрацю з потенційними клієнтами та інвесторами, особливо під час будівництва.

Якщо інвестор бачить, що об'єкт застрахований від військових ризиків, то може бути спокійним, адже у разі пошкодження страхова компанія виплатить компенсацію, а керуюча компанія зможе відновити пошкоджену частину. Таким чином, інвестор фінансово захищений і може бути впевненим у компенсації потенційних збитків.

«Це важливий перший крок для бізнесу, оскільки він демонструє здатність приватного сектору адаптуватися до викликів і випереджати державні механізми захисту, яких наразі так бракує», – говорить Дмитро Ковальчук.

– «Усвідомлюючи ці потреби, ми прагнули знайти стратегічного партнера у сфері страхування. Після порівняння різних страховиків зупинили свій вибір на ІНГО, яка створила для нас спеціалізований продукт під наші потреби на найбільш вигідних умовах. Ми обговорили, що спочатку страхування буде доступне в західному регіоні, але потім розширимо його й на інші території», - додав Дмитро Ковальчук.

Директор з корпоративного бізнесу страхової компанії ІНГО Андрій Семченко у свою чергу зазначив, що страховики повинні покривати воєнні ризики українського бізнесу заради сприяння українській економіці. Навіть незважаючи на те, що наразі український страховий ринок залишився без підтримки західних перестраховиків по воєнним ризикам.

«Так, вітчизняним страховим компаніям важко надавати суттєві ліміти покриття, проте у нас просто немає іншого виходу – підприємці мають отримати гарантії захисту та продовжувати роботу в Україні, а не виводити бізнес за кордон», – сказав Андрій Семченко. – «Тому ми й надалі будемо працювати над збільшенням капіталу аби пропонувати вищі ліміти відповідальності та убезпечити від воєнних ризиків якомога більше таких відповідальних підприємств, як Alterra Group».

Повну версію тексту новини читайте також у наших партнерів

Додати коментар

Користувач:
email:





Beneath blue sky's hue
Traders work the market's will
Wealth's potential blooms.

- Fin.Org.UA

Новини

16:08 - Нові обігові пам’ятні монети із серії "Ми сильні. Ми разом" присвячені Миколаївській та Одеській областям
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 15.06.2026
15:20 - Національний банк збільшує граничні строки розрахунків для деяких експортних операцій
15:05 - Ресурс є, збільшені виплати у ЗСУ будуть вже у червні – Зеленський
15:00 - 20 млн гектарів попри всі ризики: як завершується посівна-2026
14:39 - Уніфіковано підходи до формування обов’язкових резервів за міжбанківськими операціями репо
14:35 - московіяни атакували термінал "Нової пошти" в Запоріжжі
14:16 - До кінця року Volkswagen скоротить 19 тисяч співробітників
14:00 - Уряд схвалив Стратегію розвитку промисловості на основі критичних корисних копалин до 2056 року
13:58 - Повідомлення про оприлюднення постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження типових договорів про надання послуг оператором об'єктів інженерної інфраструктури меліоративних систем, що перебувають у державній власності»
13:52 - Проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження типових договорів про надання послуг оператором об'єктів інженерної інфраструктури меліоративних систем, що перебувають у державній власності»
13:40 - ЄБРР та ЄС збираються профінансувати відновлення опалення у Харкові на 32 млн євро
13:30 - До переліку лауреатів премії "УП 100. Бізнес" увійшов Андрій Журжій
13:25 - Держава стягне з посадовця Нацполіції його "автопарк"
13:00 - Україна та МОП підписали Програму гідної праці на 2026–2029 роки
13:00 - 60 000 сусідів: як за чверть століття KAN задав нові стандарти забудови в Україні
12:58 - У так званій ДНР заборонили їздити вночі на тлі ударів по логістиці регіону
12:56 - Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 вересня 1996 р. № 1100»
12:52 - Проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 вересня 1996 р. № 1100»
12:30 - Як автоматизувати продажі
12:20 - Банки України показали актуальний курс валют на 12 червня
12:05 - "Укрзалізниця" відправляє на вихідних два додаткові поїзди з Києва до Карпат
12:00 - Уряд запускає нову програму для відновлення постраждалих від обстрілів підприємств в межах «5-7-9»
11:50 - Поляки передумали обмежувати автобусний рух через пункт "Шегині–Медика"
11:40 - Депозитарій Національного банку запровадить “Кабінет клієнта” для підвищення технологічності сервісів
11:30 - Удари по енергетиці: Кулеба розповів, як змінилася тактика росіян
11:15 - Український банк відновив роботу після продажу полякам
11:00 - Національний план з енергетики та клімату до 2030 року оновлено
10:52 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
10:50 - Взяття на облік як платника єдиного внеску члена фермерського господарства, який не належить до осіб, що підлягають страхуванню на інших підставах


Більше новин