У мобільній мережі телекомунікаційного гіганта США AT&T стався збій

22.02.2024 19:35 | Економічна правда

В мережі однієї з найбільших телекомунікаційних компаній США AT&T вранці 22 лютого стався масовий збій, десятки тисяч користувачів мобільних телефонів повідомили про перебої зі звʼязком.

Про це пише BBC.
Зазначається, що на сайті Downdetector.com, який відстежує перебої в роботі мережі, з"явилися повідомлення про відсутність зв"язку або сигналу після 9 години ранку за Гринвічем.
Компанія AT&T заявила, що деякі її клієнти відчували перебої в роботі бездротового зв"язку, але на цей час три чверті мережі відновлено.
Інші оператори, включаючи Verizon і T-Mobile, повідомили BBC, що їхні мережі працюють у звичайному режимі.
Однак за словами операторів клієнти AT&T, ймовірно, мали проблеми з реєстрацією після невдалих спроб зв"язатися з користувачами іншого провайдера.
За даними Downdetector, кількість скарг від клієнтів AT&T сягнула трохи більш 74 тис, причому найбільше на півдні та сході країни.
Крім того, невеликий оператор мобільного зв"язку Cricket Wireless також підтвердив перебої в роботі мережі в своїй заяві: "Ми терміново працюємо над тим, щоб відновити обслуговування клієнтів".
"Жодна з компаній поки що не пояснила причину перебоїв, але обидві закликали користуватися Wi-Fi до відновлення зв"язку.
Клієнти UScellular і Consumer Cellular, двох інших невеликих операторів, також повідомляли про проблеми", - йдеться в повідомленні.
Загалом скарги стосуються проблем із дзвінками, текстовими повідомленнями та доступом до Інтернету, причому більшість повідомлень вказують на відсутність послуг або сигналу.
Додається, що найбільше відключень спостерігається у великих населених пунктах, включаючи Лос-Анджелес, Чикаго, Х"юстон і Атланту.
Економічна правда.

Додати коментар

Користувач:
email:





Inflation, deflation,
Interest rates and fiscal policy,
The world of finance.

- Fin.Org.UA

Новини

11:46 - Деклараційна кампанія – 2026: декларування іноземних доходів
11:40 - Через обстріл московія є знеструмлення у п'яти областях України
11:22 - ВАКС розглядає арешт майна Тимошенко
11:02 - московіяни розконсервовують 30-річні літаки через дефіцит у авіації
10:35 - Армія московія значно пошкодила енергооб'єкт ДТЕК в Одесі
10:05 - московія атакувала Запоріжжя: можуть бути перебої з водою та електрикою
09:50 - В Україні вдвічі за рік зріс попит на китайські авто: найпопулярніші моделі
09:46 - Шмигаль доручив покращити передачу електроенергії із Заходу на Схід країни
09:15 - На кордоні з Польщею відновили оформлення вантажівок
09:12 - Сьогодні навіть без екстрених відключень знеструмлення можуть тривати понад 16 годин – Yasno
08:50 - У деяких регіонах запровадили аварійні відключення світла
08:30 - Що запропонує Україна на Всесвітньому економічному форумі
08:00 - Make Iran Great Again: чому спалахнули протести і чи вдарить Трамп по режиму Хаменеї
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 19.01.2026
03:02 - Національний банк актуалізує перелік бенчмарк-ОВДП, які банки можуть включати в покриття обов’язкових резервів
03:02 - Національний банк актуалізує перелік бенчмарк-ОВДП, які банки можуть включати в покриття обов’язкових резервів
02:54 - Бізнес очікує зростання ділової активності у 2026 році на тлі поліпшення інфляційних та незначного посилення курсових очікувань – результати опитування керівників компаній у ІV кварталі 2025 року
02:48 - НБУ запроваджує "позиковий ліміт": черговий етап валютної лібералізації для бізнесу
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
19:43 - 19 січня погодинні відключення електроенергії будуть по всій Україні
19:30 - Україна очікує на опалювальне обладнання від Італії – Буданов
19:25 - Денис Шмигаль: Координація всіх служб та швидкість відновлення – ключові фактори для стабілізації ситуації в столиці та регіоні
19:10 - Шмигаль розповів про ситуацію з теплопостачанням у Києві та області
17:55 - В Україні подорожчали столові буряки: яка ціна
17:20 - Cудновласники призупиняють заходи в українські глибоководні порти – ЗМІ
16:10 - У Харкові визначилися, хто будуватиме перший підземний дитсадок
15:12 - У 2025 році московія активізувала використання Маріупольського порту – СЗРУ
14:10 - Розпочався ремонт ЛЕП, що з’єднує ЗАЕС з українською енергосистемою
13:59 - Суд відібрав землі у двох київських кооперативів, які збирали гроші за автостоянку
13:49 - У Київській області екстрені відключення світла: графіки не діють


Більше новин