"ДТЕК Мережі" інвестує в оновлення електромереж майже 4 мільярди

22.02.2024 20:30 | Економічна правда

У 2024 році оператори системи розподілу "ДТЕК Мережі" інвестують близько 4 мільярдів гривень на підвищення стійкості та надійності роботи електромереж.
Про це повідомляє пресслужба "ДТЕК Мережі".
"Загальний обсяг інвестиційних програм планується на рівні майже 4 мільярди гривень у 2024 році.
Завдяки будівництву нових ліній, підстанцій та модернізації наявних, ми зменшуємо аварійні ситуації та забезпечимо стабільну роботу електромереж для наших клієнтів", - зазначив генеральний директор "ДТЕК Мережі" Олександр Фоменко.
Зокрема, "ДТЕК Київські електромережі" відновлять 4 великі високовольтні підстанції.
В них замінять силові трансформатори та модернізують розподільчі пристрої.
Модернізація цих об"єктів підвищить надійність електропостачання понад 73 тисяч родин у Святошинському, Голосіївському та Солом"янському районах столиці.
"ДТЕК Київські регіональні електромережі" цьогоріч розпочне роботи з будівництва нової кабельної лінії, що забезпечить резервне живлення для 7 підстанцій.
Завдяки цьому і реконструкції високовольтної підстанції у разі аварій буде можливість зменшити тривалість відключення для понад 17 тисяч родин Обухівщини.
"ДТЕК Одеські електромережі" продовжить відновлення трьох високовольтних підстанцій 110 кВ.
Це знизить ризик аварій для 110 тисяч клієнтів і 20 соціально важливих об"єктів, зокрема 9 котелень, 6 лікарень та 5 об"єктів водопостачання та водовідведення.
У Дніпрі цьогоріч фахівці "ДТЕК Дніпровські електромережі" на одній із вузлових підстанцій виконають реконструкцію з розділенням секцій.
Це дозволить ефективно використовувати наявні трансформатори, що забезпечити надійним електропостачанням понад 15 тисяч родин та промислові підприємства міста.
А ще створити резерв потужності для підключення нових клієнтів.
Нагадаємо:
Раніше повідомлялося, що цієї зими російські окупанти 40 разів атакували енергостанції ДТЕК.

Додати коментар

Користувач:
email:





Золото, акції та бонди,
Кожен шукає свій шлях,
Кожен знає - треба знайти,
То що додась фінансовий ринок.

- Fin.Org.UA

Новини

15:50 - Денис Шмигаль провів зустрічі з міністром оборони та міністеркою клімату Фінляндії
15:45 - Ввезення авто під виглядом "гуманітарки": у ДМС розповіли про масштаби схеми
15:44 - Інфляція в Україні прискорилася до 8,6%: найвищий рівень цього року
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 08.05.2026
15:20 - Гетманцев просить м'якшення: депутат пропонує не так жорстко перевіряти топчиновників
15:16 - Рівненського посадовця за харар засуджено до 9 років позбавлення волі
15:09 - ОККО планує побудувати вітроелектростанцію на Львівщині: тривають обговорення
15:07 - Денис Шмигаль обговорив із фінським бізнесом підготовку української енергосистеми до зими
14:55 - На Хмельниччині та Одещині з'являться нові індустріальні парки
14:42 - У Міненерго розповіли про квітневі надходження на підтримку енергетики
14:38 - Державна податкова служба запустила новий інтерактивний дашборд Аналітика РРО/ПРРО в Україні
14:22 - У московії кожен п'ятий банк став збитковим: максимальний показник з 2022 року
14:07 - Екскерівник "Харківзеленбуду" приховав майно на 4,3 мільйона гривень
14:00 - Для виплат аварійним бригадам виділили з резервного фонду держбюджету понад 263 мільйони
13:54 - Самостійне виявлення платником заниження суми податкового зобов’язання: нарахування пені
13:53 - Користувач втратив (пошкодив) особистий ключ КЕП чи печатки або забув пароль до нього: які дії?
13:52 - Одноразові електронні сигарети підлягають маркуванню МАП
13:50 - З якої дати починається перебіг 1095-денного строку давності, після спливу якого податковий борг може бути визнаний безнадійним?
13:48 - Чи відновлено перебіг строків, визначених ПКУ, іншим законодавством, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи?
13:47 - Порядок та терміни продовження строків проведення перевірок та зупинення розпочатої перевірки
13:45 - Чи мають право ФОПи отримувати кошти від своєї підприємницької діяльності на рахунки відкриті в іноземних банках?
13:44 - Про термін сплати грошового зобов’язання (основного платежу, штрафу), визначеного у ППР
13:43 - Яким чином проводяться розрахунки на АЗС у разі виходу з ладу спеціалізованого РРО для АЗС або відключення електроенергії?
13:41 - Фінансова звітність за міжнародними стандартами: які форми платники податку на прибуток подають за квартал, півріччя, три квартали, рік?
13:40 - До уваги ФОПів – платників єдиного податку першої та другої груп!
13:38 - Про терміни зберігання контролюючими органами поданої податкової звітності в облікових справах платника
13:37 - Єдиний рахунок: коли та за якою формою платником визначається напрям використання сплачених коштів
13:36 - Організація роботи щодо надання послуг платникам податків в ЦОПах Дніпропетровщини
13:36 - У Вінниці запрацював новий завод фарбувальних камер: має амбітні плани
13:35 - Трансфертне ціноутворення: результати діяльності податківців Дніпропетровщини


Більше новин