Магістральний водогін на півдні перебуває на фінальній стадії готовності – Мінінфраструктури

22.02.2024 18:01 | Економічна правда

фото: Мінінфраструктури Магістральний водогін на Дніпропетровщині, який має забезпечити водопостачання для міст, які постраждали унаслідок підриву Каховської ГЕС, вже на фінальній стадії готовності.
Про це повідомляє пресслужба Міністерства інфраструктури.
Зазначається, що державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури та служба відновлення у Дніпропетровській області наразі монтує камери для обслуговування, огляду, регулювання мережі трубопроводу.

"Також встановлює запірну арматуру та необхідне обладнання.
Камера захищатиме водогін від температурних сезонних коливань.
Загалом таких камер 96.
Роботи на них виконано на 80%.
Вже заклали фундаменти, звели стіни та нанесли гідроізоляцію", - йдеться в повідомленні.

Інші роботи тривають на трьох ділянках водогону:
Інгулець - Південне водосховище (Кривий Ріг): Будівельники виконують роботи на насосних станціях, монтаж труби виконано на 93%.
Працює 158 одиниць техніки, 343 працівника. Марганець - Нікополь - Покров: Будівельники виконують роботи на насосних станціях, монтаж труби виконано на 98%, паралельно проводять роботи з засипки труби.
Задіяно 219 працівники, 38 одиниць техніки. Запоріжжя - Томаківка - Марганець: Будівельники виконують роботи на насосних станціях, монтаж труби виконано на 99%, проводять роботи з засипки труби.
Задіяно 574 робітників і 260 одиниці техніки. Нагадаємо:
Фактично одразу після підриву росіянами Каховської ГЕС розпочались підготовчі роботи з будівництва магістральних водогонів.
Магістральні водогони для областей, які постраждали внаслідок підриву Каховської ГЕС, коштуватимуть не менше 13,5 мільярда гривень.
Наприкінці 2023 року повідомлялось, що прокладання трубопроводу магістрального водогону, завершено на 87%.
Читайте також: Без води.
Як катастрофа на Каховській ГЕС може знищити овочівництво Півдня

Міста на Дніпропетровщині можуть залишитися без води.
Що про це відомо?


Додати коментар

Користувач:
email:





Chancellor of Exchequer
Budgets, taxes, fiscal plans
Economic growth

- Fin.Org.UA

Новини

12:33 - «TAX Control» на захисті доброчесного бізнесу
12:29 - Трудовий договір – регулятор відносин між працівником і роботодавцем
12:27 - До ваги платників: нова УПК щодо особливостей оподаткування ПДВ операцій, пов’язаних із комп’ютерними програмами, цифровим контентом
12:25 - Щодо відповідальності осіб, які провадять незалежну професійну діяльність, за несвоєчасну сплату/перерахування єдиного внеску за певних умов
12:24 - Про термін, в який СГ зобов’язаний здійснити чергову сплату за надану ліцензію та подати заяву про внесення такого платежу за отриману ліцензію
12:23 - Зазначення ФОПом – платником єдиного податку четвертої групи у податковій декларації коду за КАТОТТГ
12:22 - Складання платником ПДВ податкових накладних за однією датою з однаковим порядковим номером не допускається
12:21 - Щодо нарахування штрафу при самостійному виправленні помилок по єдиному внеску
12:20 - Послуги перевезення, пов’язаного з підприємницькою діяльністю ФОПа на загальній системі оподаткування, сплачені благодійним фондом: чи виникає додаткове благо?
12:18 - Податковий комплаєнс – сучасна модель взаємодії з платниками податків
12:16 - До уваги платників ПДВ!
12:15 - Оновлення реєстраційних даних – запорука своєчасного отримання податкової інформації
12:14 - Рентна плата: до загального фонду держбюджету за видобування залізних руд від платників Дніпропетровщини надійшло понад 1,1 млрд гривень
12:12 - Дніпропетровщина: понад 3,1 млн грн транспортного податку сплатили до місцевих бюджетів фізичні особи
12:10 - Бізнес Дніпропетровщини перерахував до місцевих бюджетів понад 67,4 млн грн податку на прибуток підприємств
12:09 - Дніпропетровщина: фаховий діалог про податкову дисципліну
12:08 - Для виробників продукції з використанням спирту етилового затверджено нові форми заяв
12:06 - ДПС спільно з Фондом Східна Європа розпочинають проєкт з цифрової трансформації, ключовий елемент – модернізація Електронного кабінету платника
11:49 - Який розмір орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності?
11:48 - Рентна плата: до загального фонду держбюджету за видобування кам’яного вугілля платники Дніпропетровщини спрямували понад 47,4 млн гривень
11:46 - Рентна плата: до загального фонду держбюджету за видобування залізних руд від платників Дніпропетровщини надійшло понад 1,1 млрд гривень
11:45 - Податковий комплаєнс – сучасна модель взаємодії з платниками податків
11:43 - Податкова знижка за витратами на оренду житла: хто може повернути частину сплаченого ПДФО?
11:42 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
11:42 - Податкова без бар’єрів
11:40 - Подання декларації онлайн через сервіси Електронного кабінету та застосунок «Моя податкова»
11:39 - Оновлення реєстраційних даних – запорука своєчасного отримання податкової інформації
11:38 - Мати студента здійснює оплату за його навчання в університеті та на військовій кафедрі цього ж університету: чи є право на податкову знижку за такими витратами?
11:36 - Майже 199,1 млн грн єдиного податку – надходження до місцевих бюджетів Дніпропетровщини від юридичних осіб
11:35 - До уваги ФОП – платників єдиного податку четвертої групи!


Більше новин