Контроль за обігом підакцизної продукції та сплатою акцизного податку: результати роботи податківців Дніпропетровщини

22.02.2024 14:45 | Fin.Org.Ua

Податковою службою Дніпропетровщини у січні 2024 року забезпечено надходження акцизного податку до Державного бюджету України у сумі 47,1 млн грн, або понад 158 відс. від доведеного показника, в тому числі акцизного податку із вироблених в Україні товарів у сумі 21,5 млн грн та акцизного податку з ввезених в Україну товарів у сумі 25,6 млн гривень. 
Також, протягом січня п. р. податківцями Дніпропетровщини:
- проведено 59 фактичних перевірок з питань дотримання суб’єктами господарювання вимог законодавства у сфері обігу підакцизної продукції, за результатами яких донараховано штрафні санкції у сумі 74,3 млн грн, у т. ч. 73,8 млн грн – у сфері торгівлі алкогольними напоями та 0,5 млн грн – у сфері торгівлі тютюновими виробами;
- анульовано 28 ліцензій на право роздрібної торгівлі, в т. ч. 22 ліцензії на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами та 6 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями.
На виконання розпорядження голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації створено регіональну робочу групу щодо боротьби із нелегальним обігом і роздрібною торгівлею підакцизними товарами на території Дніпропетровської області.
Так, 21.02.2024 року проведено засідання робочої групи при Новомосковській районній військовій адміністрації за участі представників податкової служби, Новомосковської міської ради, національної поліції, керівників районних ОТГ та ін. Під час спілкування сторони визначили спільні шляхи вирішення нагальних питань, спрямовані на забезпечення позитивної динаміки надходжень акцизного податку та боротьбу з нелегальними «точками» продажу контрафактної тютюнової продукції та алкогольних напоїв.
На засіданні робочої групи прийнято рішення про проведення невідкладних спільних заходів, за результатами яких на території м. Новомосковська виявлені  торгівельні  об’єкти, де здійснювалася торгівля контрафактними тютюновими виробами та алкогольними напоями без марок акцизного податку. Представниками робочої групи проведено опис та вилучення 2053 пачок тютюнових виробів та 86 літрів алкогольної продукції на загальну суму понад 118,0 тис. грн, складені відповідні адміністративні матеріали.
Головне управління ДПС у Дніпропетровській області наполягає на дотриманні платниками податків вимог законодавства при здійсненні діяльності з роздрібного продажу підакцизної групи  товарів.
 

Додати коментар

Користувач:
email:





Market volatility,
Fear and greed drive the ticker,
Navigate with care.

- Fin.Org.UA

Новини

12:30 - московіяни обстріляли об’єкти "Нафтогазу" на Сумщині: є суттєві пошкодження
11:58 - Гетманцев подасть законопроєкт про продовження податку на надприбутки банків: очікує дискусій
10:59 - Пайова участь: суд наказав АТБ доплати міськраді на Івано-Франківщині за затримку
10:00 - Керівники AI-напряму Мінцифри перейшли в Міноборони розвивати ШІ для армії
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 29.03.2026
18:00 - Аналітики визначили найбільш дохідні українські театри
17:35 - Темпи ремонту доріг перевищують планові показники – Кулеба
17:05 - Суд покарав сільраду, яка не врятувала дерева у заказнику "Косюрівський"
17:00 - Зеленський розповів, скільки пального споживає Україна на місяць
16:10 - Великий податковий законопроєкт розділять на три – Железняк
15:30 - "Київводоканал" відновлює подачу води
14:50 - Франція запровадила субсидії на пальне для окремих груп
13:56 - Скандал із "зерновими оборудками": трейдери призупинили закупівлі зі сторонніх елеваторів
12:58 - московіяни третю добу поспіль атакують газовидобуток "Нафтогазу" на Полтавщині
12:42 - Частина Києва залишилася без водопостачання
12:15 - "Укрзалізниця" посилює захист підстанцій
11:20 - НБУ поставив під сумнів компетентність гендиректора "Укрпошти"
10:25 - московія вдарила по українському морському порту: які наслідки
09:40 - московіяни двічі за ніч атакували Одесу: пошкоджено інфраструктуру
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 27 березня: фіналісти на посаду голови митниці, ціна кешбеку на пальне
21:00 - Одеса як інвестиційна платформа: чому місту потрібна нова модель розвитку
20:45 - Ринок праці: в Мінекономіки повідомили, коли запустять перший етап системи "Обрій"
20:25 - Не відчували впливу: голова комісії з добору очільника митниці заперечив політичний тиск
19:52 - Російські виробники нафти можуть оголосити форс-мажор через атаки на балтійські порти
19:45 - 139 господарств отримають фінансування: Уряд продовжив програму підтримки фермерів
19:12 - Війна та енергодефіцит: Dragon Capital погіршив прогноз для економіки України
19:00 - Торік Україна на понад 18% збільшила витрати на імпорт енергоресурсів
19:00 - Київстар у 2025 році розширив 4G-покриття на 630 населених пунктів
18:26 - Нацбанк показав курс долара і євро на понеділок 30 березня


Більше новин