Заходи податкового контролю щодо суб’єктів господарювання, які здійснюють продаж товарів на території України, тривають

22.02.2024 14:42 | Fin.Org.Ua

Державна податкова служба України повідомляє, що підрозділами податкового аудиту на постійній основі здійснюються заходи податкового контролю в частині виявлення порушень при здійсненні розрахунків за товари.
Так, у лютому 2024 року під час проведення фактичної перевірки господарського об’єкта, де здійснюється продаж автомобілів відомого японського бренду, у тому числі надаються послуги з технічного обслуговування транспортних засобів, працівниками підрозділу податкового аудиту Головного управління ДПС у Одеській області встановлено, що суб’єкт господарювання, який провадив господарську діяльність на зазначеному господарському об’єкті, здійснював окремі розрахунки за товари/послуги без застосування реєстратора розрахункових операцій та/або програмного реєстратора розрахункових операцій та без видачі відповідного розрахункового документа.
При цьому отримані готівкові кошти від споживачів суб’єкт господарювання на власний розсуд та від свого імені самостійно вносив
на свій розрахунковий рахунок.
За результатами перевірки на субʼєкта господарювання очікує значна сума штрафної санкції.
Державна податкова служба України звертає увагу усіх суб’єктів господарювання щодо обов’язкового застосування реєстраторів розрахункових операцій та/або програмних реєстраторів розрахункових операцій при здійсненні розрахунків за товари/послуги.
З метою оперативного реагування на порушення при здійсненні господарської діяльності Державна податкова служба України пропонує інформувати про такі випадки у чат-бот «StopViolationBot» месенджеру «Telegram».
 

Додати коментар

Користувач:
email:





Money talks, they say,
But who is listening, and why,
The price of our world.

- Fin.Org.UA

Новини

09:00 - The Business of Love: The Global Economics of Valentine’s Day
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 15.02.2026
18:05 - На будівництво шкільних укриттів передбачено п’ять мільярдів гривень – Свириденко
17:54 - Денис Шмигаль розповів про хід робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій у Києві та області
17:48 - Шмигаль повідомив про позитивну динаміку у відновленні електропостачання
17:25 - У московії зростає кількість конфіскацій майна
16:45 - Програма "СвітлоДІМ": Мінрозвитку пояснило, чому багато заявок відхиляють
15:40 - Українцям роздали 50 тисяч "пакунків тепла" – Свириденко
14:25 - "Київстар" запустив 5G у Харкові
13:45 - Австралія спрямувала до Фонду підтримки енергетики України 6 млн євро
13:45 - Мінекономіки дозволило збудувати вітроелектростанцію на закарпатській полонині
12:38 - Російські філії французької Sucden викрили у підтримці війни в Україні
11:20 - Безпрецедентне рішення: МВФ скасував попередні умови для кредитної програми України
10:40 - Євросоюз надасть Україні 90 мільярдів євро після затвердження програми МВФ – Свириденко
10:25 - Миколаївська ТЕЦ зупинилася внаслідок обстрілів московія
09:40 - У Києві повернули опалення ще в 400 будинків
08:00 - Коли кожне вино – витвір мистецтва. Історія крафтової виноробні "Дрюківські вина"
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 14.02.2026
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:35 - Партнери спрямують понад 82,5 млн євро додаткових внесків до Фонду підтримки енергетики України, – Денис Шмигаль
21:00 - Новини 13 лютого: руйнівний удар московія по енергетиці Одеси та один із найбільших пакетів оборонної підтримки України
20:32 - За рік на облаштування укриттів у школах було витрачено 4,3 мільярда гривень
19:59 - Японія передала Україні спеціальну будівельну техніку для навчального центру
19:37 - Автоматичний ваговий контроль: у січні порушники сплатили понад 6 мільйонів гривень
19:35 - Мінекономіки надало висновок з оцінки впливу на довкілля щодо проєкту ВЕС у Закарпатській області
19:05 - В Україні 14 лютого протягом всієї доби діятимуть графіки відключення світла
19:03 - Прокуратура вимагає стягнути 3 мільйонагривень з ексзаступника начальника ТЦК
18:40 - Збій у Glovo: користувачам повернуть чайові та повну вартість замовлення
18:30 - Американсько-український фонд відбудови за місяць отримав понад 60 проєктних пропозицій
18:23 - Від початку повномасштабної війни "Укрпошта" втратила 418 автомобілів


Більше новин