єРобота: Виробник деталей з порошкової металургії “Повмет” готовий виходити на нові ринки

21.02.2024 17:00 | Міністерство економіки України

21.02.2024 | 17:00 | Відділ зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації З липня 2022 року Уряд запровадив проект єРобота, за яким можна отримати від держави безповоротну грантову допомогу для започаткування чи розширення бізнесу. Одна з грантових програм - для переробних підприємств «Новий рівень», за якою  підприємці можуть отримати до 8 млн грн на розвиток бізнесу. Знайомимо вас з героями-переможцями цієї програми.
Роман Казанко – власник ТОВ “Повмет”, який виготовляє деталі з порошкової металургії та працює на ринку понад 17 років. Роман придбав компанію практично з початком повномасштабного вторгнення і спершу розглядав її як стартап. 
«У 90-х роках Україна була ключовим гравцем на ринку порошкової металургії, але Європа постійно розвивається, а ми – ні.  Тепер маємо близько 30 компаній, у яких вкрай низькі обсяги виробництва. Ринок неконкурентний, але високоінтелектуальний. Ми спеціалістів беремо після університетів і вчимо самі. За винятком науковців», - пояснює підприємець. 
Продукцію ТОВ “Повмет” використовують практично всюди - від транспорту до дверних замків. Хоча зараз до 90% продукції реалізовується в Україні, Роман серйозно думає про експортний потенціал компанії. Основні ринки – Німеччина, США та країни Азії, оскільки ключовий напрям діяльності компанії – це автомобільні деталі та вузли. Саме у співпраці із автовиробниками “Повмет” зацікавлений найбільше, адже це постійне замовлення продукції на кілька років. Для цього треба максимально посилити науковий та технологічний потенціал виробництва.
Роман подав заявку на грант для переробних підприємств від Мінекономіки і у співфінансуванні придбав електроерозійні верстати. Вклався в найкраще обладнання, яке є на сьогодні у світі, і готовий підкорювати ринок, адже тільки за рік роботи оборот компанії виріс втричі. 
Нагадаємо, урядовий проект єРобота включає грантові програми, спрямовані на стимулювання підприємницької діяльності та створення робочих місць. Зокрема, це програми мікрогрантів на відкриття чи розвиток власного бізнесу, грантів на створення й розвиток переробних підприємств, закладки саду та виноградарства, тепличного господарства. Подати заявку на отримання гранту можуть як діючі підприємці, так і люди, що не мають досвіду ведення бізнесу. Наразі прийом заявок на всі напрямки програми єРобота триває. Подача заявки здійснюється через портал Дія.
 

Додати коментар

Користувач:
email:





Курси падають – то
Не досить грошей в країні,
Інвестори бояться

- Fin.Org.UA

Новини

12:11 - Кредитування підтримує зростання активів банків два роки поспіль – Огляд банківського сектору
12:08 - Огляд банківського сектору, травень 2026 року
11:38 - Адаптація до міжнародних стандартів: НКЦПФР перебудовує внутрішню структуру
11:12 - Анатолій Куцевол провів зустріч із заступником Міністра енергетики Польща Конрадом Войнаровським
11:09 - До уваги фізичних осіб – волонтерів!
11:08 - Як в контролюючих органах обліковується договір про спільну діяльність?
11:06 - Чи обов’язково отримувати РНОКПП фізичній особі (у т. ч. малолітній особі), яка не отримує доходів та не має обов’язку щодо сплати податків?
11:06 - Чи обов’язково отримувати РНОКПП фізичній особі (у т. ч. малолітній особі), яка не отримує доходів та не має обов’язку щодо сплати податків?
11:01 - Квитанція про надходження звітності з податку на прибуток надійшла раніше ніж була подана фінансова звітність: чи буде вважатися прийнятою податкова декларація з податку на прибуток?
10:59 - У разі надання знижки у розмірі повної вартості окремого товару (у зв’язку з браком), такий товар розглядається як безплатно наданий
10:58 - До уваги платників ПДВ!
10:57 - Платникам, які виступають виконавцем кількох програм міжнародної технічної допомоги
10:56 - Підприємства та організації, які засновані громадськими об’єднаннями осіб з інвалідністю, мають право на пільги з податку на прибуток
10:54 - Податковий комплаєнс - мінімізація ризиків недотримання платниками податків вимог податкового законодавства
10:53 - Мобільний застосунок «Моя податкова» - технічне рішення доступності інформації і послуг
10:51 - Від платників Дніпропетровщини до загального фонду держбюджету надійшло понад 1,5 млрд грн рентної плати
10:50 - Місцеві бюджети Дніпропетровщини платники транспортного податку поповнили майже на 11,4 млн гривень
10:49 - За результатами Деклараційної кампанії 2026 від платників Дніпропетровщини бюджет отримає ПДФО майже на 80,0 млн грн більше ніж торік
10:48 - Фактичні перевірки мережі пекарень з кав’ярнею
10:46 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
10:46 - Податківці Дніпропетровщини нагадали підприємцям важливі правила господарської діяльності
10:45 - Пошкоджене майно та податкові пільги: податківці Дніпропетровщини обговорили з платниками важливі норми законодавства
10:43 - Податківці Дніпропетровщини провели онлайн-зустріч з платниками щодо використання сервісів Електронного кабінету
10:42 - Долучайтесь до Глобального опитування платників: реальний досвід бізнесу стане основою майбутніх змін
10:41 - ДПС активно розвиває онлайн-пункти Офісів податкових консультантів. Наразі вже відкрили 19 таких пунктів в 9 областях
10:37 - До прозорого digital-ринку: ДПС долучилась до обговорення нової моделі оподаткування платформ
10:36 - ДПС на Фестивалі кар’єри: допомагаємо ветеранам вести бізнес і знайти роботу
10:20 - московія завдала удару по відділенню "Нової пошти" у Краматорську
10:00 - Оперативна ситуація в енергосистемі України станом на ранок 25 травня
09:45 - Нафта обвалилася на тлі того, що США та Іран наблизилися до мирної угоди


Більше новин