Колонка Юрія Драганчука для Liga.net: Енергоефективність українських малих та середніх підприємств – рятівне коло для зростання бізнесу, 21.02.2024

21.02.2024 16:15 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Заступник Міністра фінансів України з питань європейської інтеграції у своїй колонці для Liga.net про програму пільгового кредитування "Додай енергії твоєму бізнесу", яка покликана допомогти малому і середньому бізнесу модернізувати та розширити свою діяльність. Йдеться про пільгове кредитування для впровадження ефективних технологій та альтернативних джерел енергії під 5, 7 або 9% річних, адже Програма «Додай енергії твоєму бізнесу» може поєднуватись з Державною програмою «Доступні кредити 5-7-9%». Унікальність програми ще й в тому, що вона не лише надає доступ до фінансування розвитку енергоефективності бізнесу і забезпечує необхідні консультації та підтримку, але й пропонує величезний каталог таких рішень. Це різноманітні системи сонячної енергії та генератори, вентилятори й холодильники, котли і печі, компресори та насоси, електричний легковий і спецтранспорт, сільськогосподарська і навіть офісна техніка. Тобто будь-якому бізнесу, не залежно від сфери чи галузі – сільськогосподарському, харчової промисловості, різного виробництва, сервісу чи послуг – програма пропонує фінансові та енергоефективні рішення, розроблені з урахуванням специфіки діяльності.
З її допомогою підприємець отримує можливість забезпечити себе необхідним професійним обладнанням для масштабування та розвитку, а також почати нарешті використовувати енергозберігаючі й відновлюючі технології для свого успіху та прогресу. Програма реалізується Фондом розвитку підприємництва (ФРП) за підтримки Уряду Німеччини через Німецький банк розвитку KfW.
На сьогодні уповноваженими банками програми є Укргазбанк і Банк Львів. Офіційно програма «Додай енергії твоєму бізнесу» стартувала минулого року – Україна отримала 7 млн євро кредитних коштів на розвиток підприємництва за підтримки Уряду Німеччини.
Завдяки поєднанню з програмою Європейського Союзу з мінімізації валютних ризиків ФРП цей фінансовий ресурс доступний для українських банків та МСП у національній валюті. Мінфін і міжнародні партнери мають довгострокове бачення – проект розрахований на 30 років. Всі ці фактори знаменують для українських підприємців, які доєднуються до програми, важливий крок до стійкості та фінансової стабільності незалежно від валютних коливань. Це чудова нагода впевнено і без застороги скористатися можливістю придбати енергоефективні технології, забезпечити безперебійну роботу бізнесу і водночас сприяти збереженню довкілля. В умовах складного геополітичного ландшафту, позначеного російською збройною агресією проти України, а також зростання цін на енергоносії у всьому світі, програма стає життєво важливим рятівним колом для багатьох підприємств та захистом від зовнішнього тиску.

Додати коментар

Користувач:
email:





Не скаржися на гроші, якщо в тебе мало їх,
Бо, можливо, причина в тому, що ти їх не плануєш
Не звинуй банкіра за свій недостаток
Бо рецептом є - більше заробляй і май на увазі всі витрати

- Fin.Org.UA

Новини

17:12 - Укрзалізниця перевезла на сто тисяч пасажирів більше, ніж у липні минулого року
16:50 - На Сумщині підозри вручили спільницям посадовиці ДПС, яку викрили на хабарі
16:38 - Трудові відносини: обов’язок роботодавця поінформувати працівника про особливості трудової діяльності
16:36 - Про переваги електронного листування
16:36 - Може статися з кожним. Чому у Польщі затримали директора CEO Club
16:35 - Податкова знижка за витратами, понесеними за навчання: алгоритм розрахунку
16:35 - Нацбанк показав курс долара та євро на 4 серпня
16:34 - TAX Control – дієвий інструмент контролю
16:30 - Банки більше оцінюватимуть фінансову поведінку клієнтів. Кого це стосується?
16:05 - "Пакунок школяра": батьки першокласників знову можуть отримати 5 тисяч від держави
16:00 - Курси валют, встановлені НБУ на 04.08.2026
15:46 - Кремль використовує проблеми у Криму для тиску на населення – ГУР
15:45 - Нафтогігант Shell продав усю свою "зелену" енергетику в Європі: хто покупець
15:19 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
15:05 - На Дніпропетровщині викрили конвертцентр із 20 підконтрольними фірмами
14:58 - Суд підтримав позицію ДПС: виробник тютюнової продукції має сплатити до бюджету понад 3,2 млрд грн податків
14:40 - Великі мережі АЗС знову підвищили ціни на дизель
14:25 - Мінвідновлення оновило статистику ударів московія по судноплавству
14:13 - ДПС та Держприкордонслужба удосконалюють електронний обмін інформацією
14:00 - Уряд змінив порядок переоформлення відстрочки від мобілізації
13:40 - Частина Дунаю може стати несудноплавною через посуху в Європі
13:27 - У "Дії" у бета-тесті можна буде оформити дитячі виплати
13:18 - Уряд пообіцяв аграріям доступні кредити під заставу зерна
13:02 - Семенюк: регулювання ринку віртуальних активів має захистити інвестора, а не стримувати розвиток бізнесу
13:00 - Трамп почав продавати інсайди за $100 000 на місяць у своїй соцмережі
13:00 - Чому питання "СЕС чи УЗЕ?" для бізнесу вже втрачає сенс
12:58 - У Раді зареєстрували законопроєкт про оподаткування імпортних посилок до 150 євро
12:30 - Чому ринок не має втрачати пам’ять
12:29 - У липні до держбюджету спрямували рекордну суму митних платежів
12:25 - Бізнес зберіг позитивні оцінки результатів своєї діяльності – підсумки опитування підприємств у липні


Більше новин