На Донеччині та Сумщині запустили пілот проєкту "Укрпошта.Аптека": як працює

21.02.2024 15:39 | Економічна правда

Національний поштовий оператор "Укрпошта" отримав ліцензії на роздрібну й електронну роздрібну торгівлю лікарськими засобами та запускає пілотний проєкт "Укрпошта.
Аптека" в двох областях.
Про це повідомляє пресслужба Укрпошти.
Компанія прийматиме замовлення та доставлятиме медикаменти до найвіддаленіших населених пунктів країни.
Пілотний проєкт "Укрпошта.
Аптека" стартує на Донеччині та в окремих прикордонних районах Сумщини, де вкрай гострою є проблема відсутності стаціонарних аптек і доступу до лікарських засобів.
За словами гендиректора компанії Ігоря Смілянського, проєкт "Укрпошта.
Аптека" передусім покликаний розв"язати три ключові проблеми:
доступу до аптек, тим паче у тих населених пунктах, де їх немає або ті зруйновані за час повномасштабної війни; доступу до тих ліків, яких може не бути в асортименті найближчої аптеки; доступності ліків, бо та сама найближча аптека може не пропонувати оптимальні ціни чи не брати участь у державній програмі "Доступні ліки".
"Укрпошта має розгалужену мережу й розвинену логістичну інфраструктуру.
Добирається до найбільш віддалених куточків країни, залишається поруч на прифронтових територіях та з-поміж перших повертається на звільнені.
Відтак, залучаючи наявні ресурси, ми спроможні розв"язати озвучені проблеми, що назріли по всій Україні.
І посприяти тому, що в українців завжди буде можливість отримати найнеобхідніші медикаменти", - зазначив очільник компанії.
Пілотний проєкт "Укрпошта.
Аптека" запускається за сприяння Міністерства охорони здоров"я України та Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.
За словами міністра охорони здоров"я Віктора Ляшка, наразі в українських селах та селищах міського типу працюють близько 5 700 аптек та аптечних пунктів.
Натомість загалом по країні залишається понад 20 тисяч сіл, які не мають аптечних пунктів.

"Спільний проєкт "Укрпошта.
Аптека" - ініціатива, яка дозволить суттєво покращити доступ людей до лікарських засобів", - наголосив він.
Також таким чином можна отримати і препарати за програмою "Доступні ліки".
Тобто безоплатно чи з частковою доплатою.
Це дозволить пацієнтам зекономити свої кошти, адже бюджет програми на цей рік складає 5,2 млрд гривень.
Після успішного старту планується розширення, і до проєкту буде долучено прифронтові Харківщину, Херсонщину, Миколаївщину, Запоріжжя тощо.
У перспективі - всі населені пункти країни.
Наразі за програмою є змога замовляти лікарські засоби безрецептурної групи (майже 10 тис.
найменувань), а також за програмою "Доступні ліки", яка наразі включає 515 торгових назв лікарських засобів та медобладнання.

Лікарські засоби відпускатимуться з аптечного закладу компанії та доставлятимуться споживачам до найближчого відділення "Укрпошти".

Щоб оформити замовлення потрібно:
Зателефонувати за номером 0 800 300 545. Для зв"язку з фахівцем слідувати підказкам у голосовому меню. Замовлення буде спаковано та надіслано за послугою "Укрпошта Експрес".
Доставка безкоштовна.

Відстежити відправлення можна на сайті, у мобільному застосунку та через чат-бота у месенджерах.
Для перевірки правильності комплектації замовлення передбачено огляд при врученні посилки.

Нагадуємо:
Раніше повідомлялось, що на деокупованих та прифронтових територіях планують реалізувати проєкт "Укрпошта-Ліки", пілотний запуск відбудеться 1 лютого.

Додати коментар

Користувач:
email:





Market cycle spins,
Bull and bear runs come and go,
Long-term gains endure.

- Fin.Org.UA

Новини

19:07 - Україна та Німеччина посилюють співпрацю у сфері лісового господарства
18:57 - У Києві ведуть роботи з повернення тепла до 102 житлових будинків – Кулеба
18:30 - Україна та Німеччина домовилися про продовження Німецько-українського агрополітичного діалогу
18:10 - Італійці затримали судно металом за порушення санкцій проти московія
17:20 - БЕБ вилучив контрабандну електроніку на 35 мільйонів гривень
17:00 - Голова FIFA заробляє $6 мільйонів на рік – його зарплата зросла в 4 рази за 10 років
16:15 - Литва виділить Україні додаткову енергетичну допомогу
15:10 - Маск вимагає від OpenAI та Microsoft 134 мільярдів доларів компенсації
14:15 - Наслідки ударів московія: до ремонтів залучено дві тисячі газовиків – Свириденко
13:55 - Україна та Конго співпрацюватимуть в агросекторі: що передбачається
13:10 - "Є відмінності у звітах": Зеленський доручив розібратись щодо будинків без тепла в Києві
13:00 - Вихід у вищу лігу: чому перемога blago в Лондоні важлива для українського ринку
12:15 - Армія московія за тиждень шість разів атакувала об'єкти "Нафтогазу"
11:10 - Через атаку московія та негоду є знеструмлення на Одещині та Київщині
10:50 - В кількох регіонах України ввели аварійні відключення світла
10:25 - Частина Київщини лишилась без світла через нічну ворожу атаку
10:00 - В Києві близько 50 багатоповерхівок лишаються без теплопостачання – Кличко
10:00 - Чипова домінація Nvidia, техногонка США й Китаю і санкції як зброя. Головні бізнес-книги року від FT
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 17.01.2026
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
22:54 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «КОМПАНІЯ «ФОРМЕТ» (Київська обл., м. Бровари, бульв. Незалежності, 26 В)
22:54 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «УКРІНВЕСТБУД» (Львівська область., місто Львів, Львівська міська громада, вулиця Рахівська, будинок 4)
22:53 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «CАНДОРА» (Виробничий комплекс (ВК) №1 Миколаївська обл., Миколаївський р-н, Шевченківська сільська територіальна громада, с. Миколаївське)
22:53 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «Старт» (м. Рівне, вул. Вишиванка, 2А)
22:52 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ЗДО МАЛЬВІНА СЕЛА ДРУХІВ (Рівненська обл., Рівненський р-н, село Друхів, вул. Шкільна,7А)
22:51 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «АЛЬЯНС НАФТА ГРУП РВ» (Рівненська область, Дубенський район, Млинівська селищна територіальна громада, селище Млинів, вулиця Рівненська 19)
22:51 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди АТ «УКРТЕЛЕКОМ» (Івано-Франківська обл., Надвірнянський р-н, Яремчанська ТГ, м. Яремче, вул. Свободи, 309)
22:50 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди АТ «УКРТЕЛЕКОМ» (проммайданчик «Чернівецька обл., м. Сторожинець, вул. Чернівецька, 11 а» АТ «УКРТЕЛЕКОМ»)
22:49 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ "БЛЕСІНГ МІЛК" (Черкаська обл., Уманський р-н, село Олександрівка, вул. Весняна, будинок 37)
22:48 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ДП «Підприємство державної кримінально-виконавчої служби України (№ 100)» Філія «Харківська № 43» (м. Харків, вул. Таджицька, 17)


Більше новин