13-й пакет санкцій ЄС проти московія стосуватиметься, зокрема, викрадення українських дітей

21.02.2024 16:09 | Економічна правда

Новий пакет санкцій ЄС проти московія включатиме великий розділ, присвячений незаконному викраденню українських дітей до окупованого московія Криму, Білорусі та московії.
Про це повідомляє The Guardian.
"У проєкті списку, який був затверджений представниками ЄС, було кілька чоловіків і жінок, які, як стверджується, були безпосередньо причетні до викрадення дітей", - пише видання.
Серед них - Інна Варламова, дружина Сергія Миронова, депутата Держдуми московії й лідера партії "Справедлива московія - За правду".
Зазначається, що вона змінила ім"я та місце народження одній диитні.
"Разом зі своїм чоловіком Варламова усиновила дитину, викрадену з дитячого будинку в Херсоні, українському місті, яке потрапило під російську незаконну окупацію.
Варламова особисто приїхала до Херсонської області та незаконно перевезла двох дітей до Російської Федерації.
Одній з дітей було змінено прізвище на Миронова, а місце народження було змінено на Подольськ, московія, замість Херсона, Україна", - повідомляє The Guardian.
До проєкту санкційного списку потрапила Уповноважена з прав дитини в окупованому Росією Севастополі Марина Песчанська.
На цій посаді вона особисто брала участь у незаконному перевезенні дітей з дитячого будинку з Мелітополя до Севастополя.

У списку фігурують також кілька білорусів, зокрема Дмитро Демидов і Ольга Волкова, яких називають одними з ключових осіб, причетних до насильницької депортації українських дітей до Білорусі та їхнього подальшого незаконного усиновлення московитськими та білоруськими сім"ями.
Згідно з дослідженням Єльського університету минулого року, Білорусь звинувачують у вивезенні понад 2400 українських дітей.
У проєкті санкційного списку також детально описується спроба перевиховання дітей за допомогою патріотичних військових шкіл, де учні 6-18 років зустрічаються з московитськими військовими.
Цих дітей заохочують надсилати "листи підтримки" і вчать керувати безпілотними літальними апаратами.

Нагадаємо:
Постійні представники ЄС дали згоду у середу на схвалення 13-го пакета санкцій проти московії, який має бути остаточно затверджений до другої річниці російського вторгнення в Україну.
Економічна правда

Додати коментар

Користувач:
email:





Bullish trend, surging high
The market beats like a heart
Fortunes rise and fall.

- Fin.Org.UA

Новини

18:00 - АЗС збільшили сплату авансових податків за 4 місяці: як платять компанії та ФОПи
16:58 - Уряд виділить 3,5 мільярда з резервного фонду на ремонт основних місцевих доріг
15:55 - НБУ повідомив, яка частка проблемних кредитів у банках України
14:50 - Депутат за $10 тисяч хабаря бронював ухилянта "під ключ": знайшов "критичне" підприємство
13:45 - Найдовший інтернет-блекаут в Ірані добиває приватний бізнес
12:30 - Газовози пішли на прорив через Ормуз – ринок сподівається на повернення СПГ
11:20 - США вдарили санкціями по супутникових компаніях Китаю через допомогу Ірану
10:10 - Насіров програв у суді 11 мільйонів "Укргазвидобуванню"
08:00 - "Я все перевіряю на собі". Історія засновника винарні CHARA & GARRA
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 09.05.2026
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:20 - Денис Шмигаль провів засідання ЕнергоШтабу
21:00 - Новини 8 травня: Україна атакувала НПЗ московія, у Києві викрили схему ухилення від мобілізації
20:55 - OnlyFans продав 16% бізнесу після смерті власника
20:25 - Нафта відреагувала на новий обмін ударами США та Ірану
19:55 - Біля головного нафтового хабу Ірану помітили розлив нафти
19:25 - Саудівці й ОАЕ почали таємно возити нафту через Ормуз попри загрози Ірану
18:50 - Фіктивна робота у "критичній" компанії: у Києві викрили схему ухилення від мобілізації
18:25 - США вдарили ще по двох суднах під іранським прапором
18:00 - Частка NPL у банківському секторі далі зменшується
17:56 - Видатки на оборону зростуть на 1,5 трильйона. Проте на збільшення грошового забезпечення коштів поки нема
17:55 - На АЗС почали знижуватися ціни на дизпальне після зростання
17:46 - Інформація про бюджет за бюджетними програмами з деталізацією за кодами економічної класифікації видатків бюджету або класифікації кредитування бюджету за 2025 рік
17:45 - Нацбанк показав курс долара та євро на 11 травня
17:10 - Проєкти енергонезалежності університетів: уряд спрямує понад мільярд
17:03 - Міжвідомча робоча група з підготовки публічних інвестиційних проектів
17:00 - Тарас Висоцький: Відновлена грантова програма на сади та теплиці вже профінансувала проєкти на 70 млн грн
17:00 - На внутрішньому ринку України впав попит на вживані авто: які моделі купують найчастіше
16:49 - Засідання Комісії
16:40 - Страховий та перестраховий брокер виключений з Реєстру страхових посередників


Більше новин