Юлія Свириденко зустрілась з місією МВФ: Обговорили список пріоритетних проектів Міністерства економіки та подальшу співпрацю

13.02.2024 09:10 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Уряд та Міжнародний валютний фонд (МВФ) продовжують діалог щодо впровадження реформ в українській економіці та державному управлінні.  Під час зустрічі Першого віце-прем’єр-міністра України – Міністра економіки України  Юлії Свириденко з місією МВФ в Україні на чолі із Заступником директора Європейського департаменту Міжнародного валютного фонду Умою Рамакрішнан розмова йшла про стан виконання Україною взятих на себе зобов’язань у межах Меморандуму про економічну та фінансову політику, а також про те, як більш ефективно синхронізувати рекомендації та пропозиції всіх міжнародних партнерів задля прискорення залучення приватних інвестицій в українську економіку. На зустрічі також були присутні керівник Місії МВФ в Україні Гевін Грей, його заступник Сана Надім, заступник виконавчого директора МВФ Владислав Рашкован, а також постійний представник МВФ в Україні Ваграм Степанян та заступник Міністра економіки України Володимир Кузьо. «Одне з ключових завдань економічного блоку Уряду полягає в тому, щоб якомога швидше залучити приватні інвестиції для відновлення України.
Зараз у нас є декілька програм, які потрібно узгодити між собою задля їх більшої ефективності.
Уряд розробив програму дій на цей рік, яка включає в себе 11 ключових пріоритетних напрямків розвитку економіки та визначаються фінальні умови чотирирічної програми Ukraine Facility від Євросоюзу.
Разом із цим ми враховуємо бенчмарки МВФ та рекомендації Європейської комісії, напрацювання зі Світовим банком і ОЕСР.
Тобто задля прискорення процесу залучення інвестицій в Україну та відновлення економіки, ми маємо синхронізуватись з усіма міжнародними партнерами», - наголосила Юлія Свириденко. Вона розповіла про ключові напрямки взаємодії з МВФ, серед яких: Ukraine Facility, програму доступного кредитування 5-7-9%, програму реформи корпоративного управління, підходи до управління публічними інвестиціями та оцінку потреб приватного сектору RDNA-3. «У співпраці з партнерами для нас існує два пріоритети.
Перший – це забезпечення макрофінансової стабільності, другий – підтримка  та розвиток приватного сектору економіки.
Ми прагнемо стимулювати відновлення України і фахова експертизу місії МВФ допомагає знайти потрібні рішення», - резюмувала Юлія Свириденко.

Додати коментар

Користувач:
email:





Debt can be a heavy weight,
But with patience and persistence, it can abate.
Cut your spending, and pay it down,
And soon your credit score will wear a crown.

- Fin.Org.UA

Новини

17:35 - На українському ринку з'явилась рання капуста місцевого виробництва: скільки коштує
17:24 - Компанія Henkel оголошує нові цілі сталого розвитку до 2030 року
17:16 - Нацбанк показав курс долара та євро на понеділок 27 квітня
16:41 - ЄБРР надав Кернел кредит вперше за 4 роки: на що витратять $45 мільйонів
16:30 - Коли "не заходити" – правильне інвестиційне рішення
16:30 - Вперше оприлюднено перелік значимих страховиків
16:25 - Будинки в столиці: скільки вони коштують в різних районах Києва
16:20 - Уряд пропонує не оподатковувати виплати "єСадок"
15:52 - Промислова інфляція у березні зросла до 36,6% – Держстат
15:40 - Через брак палива авіакомпанії скасовують десятки тисяч рейсів – ЗМІ
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 27.04.2026
15:26 - Колонка Андрія Пишного для Forbes Ukraine про висновки головного засідання Весняних зборів МВФ та Світового банку для європейського регіону
15:06 - Багато важливих професій залишаться за людиною і не будуть замінені ШІ, – Марія Фурман
15:06 - Злочин проти громади Львова: Садовий розкритикував дії ОВА щодо аеропорту
15:05 - Мінекономіки змінює умови експорту сої та ріпаку
15:00 - В Україні зменшилась сума готівки в обігу: який обсяг монет та банкнот
14:23 - Найбільший агрохолдинг московія закриває бізнес в Бєлгородській області через обстріли
14:15 - В Києві вперше за 5 років піднімуть тарифи за паркування, але за підпискою доступна знижка
14:15 - Ігор Зубович: Перевірки стають зрозумілішими для бізнесу та інспекторів
14:00 - Посилено відповідальність за порушення на небанківському фінансовому ринку
13:42 - Київ здав позиції: як змінилися ціни на паркомісця і гаражі за рік
13:40 - Ще в трьох поїздах з'являться жіночі вагони
13:01 - АМКУ рекомендував АЗС знижувати ціни на пальне, коли дешевшає нафта
13:00 - NBU Eases Some FX Restrictions
13:00 - Від "Чорнобиля" до повномасштабної війни: 40 років уроків з культури безпеки для АЕС
13:00 - Пом’якшено низку валютних обмежень
12:58 - В Gulliver повертаються магазини Bershka, Pull&Bear, Zara
12:50 - В Україні з 1 липня розширять програму "Доступні ліки"
12:43 - Наказ від 16.04.2026 № 5011 «Про внесення зміни до Методичних рекомендацій щодо застосування смартспеціалізації на регіональному рівні»
12:30 - Факапи під час отримання ліцензії для сонячних електростанцій


Більше новин