За координації Міненерго Оператор ГТС України отримає 1800 захисних габіонів від Японії

12.02.2024 16:55 | Оператор ГТС України

Допомагати не лише енергетичним обладнанням, але і засобами його захисту. Такою є позиція японських партнерів, які за тісної співпраці з Міністерством енергетики України системно підтримують українську енергетичну та газову сферу.

Днями Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Україні Кунінорі Мацуда та заступник головного представника українського офісу Японського агентства міжнародного співтовариства (JICA) Сатоші Сугімото під час візиту на один з об’єктів Оператора ГТС України оголосили про передачу 1800 габіонів, що будуть використовуватися для фізичного захисту об’єктів критичної інфраструктури ГТС в різних областях України. 320 з них – вже доставлені.

«Перш за все, користуючись нагодою, хочу подякувати всьому персоналу критично важливої національної інфраструктури, особливо співробітникам ОГТСУ, за ваші героїчні зусилля. Ви щоденно захищаєте важливі об’єкти та продовжуєте працювати попри удари росії. Я радий бачити, що перші габіони, які в Японії ми називаємо «Ґрунтова броня», вже прибули до вас. Ці габіони довели свої високі противибухові якості та використовуються японськими Силами Самооборони. Позиція Японії щодо підтримки вашої країни не похитнеться, і ми продовжуватимемо підтримувати Україну та її народ до перемоги і надалі», – підкреслив Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Україні Кунінорі Мацуда.

Міністр енергетики Герман Галущенко своєю чергою подякував Уряду Японії і всьому японському народу за системну підтримку у відновленні енергетичного сектору України.
«Автотрансформатори, газові турбіни, захисні споруди – все це ми отримуємо завдяки непохитній позиції Японії у прагненні підтримати Україну та український народ. Також Японія є нашим важливим партнером у реалізації Формули миру Президента Володимира Зеленського, важливими складовими якої є пункти енергетичної безпеки, а також радіаційної та ядерної. Щиро вдячні за стійку позицію та підтримку», – підкреслив міністр.

«Забезпечення першого рівня захисту критичної інфраструктури вимагає злагодженої роботи уряду, міжнародних партнерів, операторів критичної інфраструктури. Завдяки підтримці Уряду Японії ми отримали додаткові спроможності пасивного захисту», – зазначила заступниця міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександра Азархіна.

Генеральний директор Оператора ГТС України Дмитро Липпа додав, що отримані габіони будуть розповсюджені по всім лінійно-виробничим управлінням компанії. Особливо важливими вони будуть у прифронтових регіонах.

«Від імені всього колективу ОГТСУ і себе особисто щиро дякую Його Високоповажності Послу Мацуді, Уряду та всьому японському народу. Ми дуже цінуємо підтримку, яку надаєте нам аби протистояти агресору. Захист об’єктів критичної інфраструктури, особливо в енергетиці, дуже важливий напрям роботи. І велика партія габіонів від Японії додатково посилить наш захист», – зазначив генеральний директор Оператора ГТС України Дмитро Липпа.

Решту габіонів Оператор ГТС отримає найближчим часом. Захисні споруди будуть встановлюватися одразу після прибуття на об’єкти для посилення захисту від можливих ворожих атак.

Запис За координації Міненерго Оператор ГТС України отримає 1800 захисних габіонів від Японії спершу з"явиться на Оператор ГТС України.

Додати коментар

Користувач:
email:





Stocks soar to great heights,
Then come crashing to the ground,
The market moves on.

- Fin.Org.UA

Новини

15:58 - Київстар та "Повернись живим" масштабують Школу операторів наземних дронів "Варан"
15:38 - Уряд підготував проєкти для захисту водопостачання: Кулеба пояснив їх логіку
15:35 - Україна отримала понад мільярд доларів від Британії за рахунок активів московія
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 17.04.2026
15:21 - Минулого тижня Державна податкова служба за підтримки Мінветеранів запустила новий сервіс - податковий супровід ветеранського бізнесу
15:20 - Прокуратура вигнала орендаря приміщення університету у Києві
14:59 - Опитування Нацбанку: бізнес погіршив прогнози щодо курсу валют
14:55 - Половина підприємств російського концерну "Уралвагонзавод" уникає санкцій
14:50 - В Києві під час ворожої атаки зазнав пошкоджень ЖК "Сирецькі сади"
14:45 - Ще два підсанкційні супертанкери проігнорували блокаду США і пройшли через Ормуз
14:36 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
14:17 - Вперше в історії московії: голова Центробанку московія заявила про нестачу робочої сили
13:58 - Російський БпЛА поцілив у вантажне судно біля Одеси
13:50 - На Львівщині викрили незаконну масштабну схему збуту сигарет і алкоголю
13:29 - В Україні підскочили експортні ціни на яловичину: що підштовхнуло
13:25 - Виробник кросівок переорієнтувався на ШІ – акції підскочили на 400%
13:00 - У Музеї Івана Гончара відкрились виставки про Чорнобильську зону відчуження після аварії і спадщину Полісся
13:00 - Страховики готові взяти на себе соціальне страхування: як це реалізувати та чому це важливо
12:48 - Експосадовець міграційної служби не зумів приховати нелегальні доходи
12:46 - План стійкості: в уряді назвали регіони з "низькими темпами"
12:40 - Яких спеціалістів і де бронюють роботодавці
12:33 - московіяни атакували салони Mercedes, Kia, Ducati: загинули працівники "Укравто Груп"
12:30 - Архітектура безвідповідальності, або як здійснюється управління в Києві
12:22 - НКЦПФР обговорила з Віце-прем’єр-міністром адаптацію законодавства до ЄС
12:22 - московіяни пошкодили виробничий майданчик ДТЕК
12:08 - У Харкові росіяни поцілили в офісну будівлю
12:05 - Китай закликав Іран забезпечити свободу проходження Ормузької протоки
12:01 - В Україні зріс попит на нові дизельні авто: популярні моделі березня
11:42 - У Франції відпустили танкер "тіньового флоту" московія після сплати штрафу
11:41 - В якому меню Електронного кабінету платник може переглянути повідомлення про необхідність внесення чергового платежу за ліцензію?


Більше новин