За координації Міненерго Оператор ГТС України отримає 1800 захисних габіонів від Японії

12.02.2024 15:01 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Допомагати не лише енергетичним обладнанням, але і засобами його захисту.
Такою є позиція японських партнерів, які за тісної співпраці з Міністерством енергетики України системно підтримують українську енергетичну та газову сферу. Днями Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Україні Кунінорі Мацуда та заступник головного представника українського офісу Японського агентства міжнародного співтовариства (JICA) Сатоші Сугімото під час візиту на один з об’єктів Оператора ГТС України оголосили про передачу 1800 габіонів, що будуть використовуватися для фізичного захисту об’єктів критичної інфраструктури ГТС в різних областях України.
320 з них - уже доставлені. «Передусім, маючи нагоду, хочу подякувати всьому персоналу критично важливої національної інфраструктури, особливо співробітникам ОГТСУ, за ваші героїчні зусилля.
Ви щоденно захищаєте важливі об’єкти та продовжуєте працювати попри удари росії.
Я радий бачити, що перші габіони, які в Японії ми називаємо «Ґрунтова броня», уже прибули до вас.
Ці габіони довели свої високі противибухові якості та використовуються японськими Силами Самооборони.
Позиція Японії щодо підтримки вашої країни не похитнеться, і ми продовжуватимемо підтримувати Україну та її народ до перемоги і надалі», - підкреслив Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Україні Кунінорі Мацуда. Міністр енергетики Герман Галущенко своєю чергою подякував Уряду Японії і всьому японському народу за системну підтримку у відновленні енергетичного сектору України. «Автотрансформатори, газові турбіни, захисні споруди - все це ми отримуємо завдяки непохитній позиції Японії у прагненні підтримати Україну та український народ.
Також Японія є нашим партнером у реалізації Формули миру Президента Володимира Зеленського, важливими складовими якої є пункти енергетичної безпеки, а також радіаційної та ядерної.
Щиро вдячні за стійку позицію та підтримку», - підкреслив Міністр. Генеральний директор Оператора ГТС України Дмитро Липпа додав, що отримані габіони будуть розповсюджені по всіх лінійно-виробничих управліннях компанії.
Особливо важливими вони будуть у прифронтових регіонах. «Від імені всього колективу ОГТСУ і себе особисто щиро дякую Його Високоповажності Послу Мацуді, Уряду та всьому японському народу.
Ми дуже цінуємо підтримку, яку надаєте нам, аби протистояти агресору.
Захист об’єктів критичної інфраструктури, особливо в енергетиці, - дуже важливий напрям роботи.
І велика партія габіонів від Японії додатково посилить наш захист», - зазначив генеральний директор Оператора ГТС України Дмитро Липпа. Решту габіонів Оператор ГТС отримає найближчим часом.
Захисні споруди будуть встановлюватися одразу після прибуття на об’єкти для посилення захисту від можливих ворожих атак.

Додати коментар

Користувач:
email:





The market is strange
Like an ocean's ebb and flow
Ride the waves with care

- Fin.Org.UA

Новини

23:29 - Інфляційний звіт, квітень 2026 року
23:29 - Інфляція цього року тимчасово пришвидшиться, але повернеться до зниження в наступні роки – Інфляційний звіт
21:00 - Новини 7 травня: прискорення інфляції та нова власниця OnlyFans
20:45 - Дружина власника OnlyFans взяла контроль над бізнесом після його смерті
20:20 - Підготовка до опалювального сезону: тепловики розповіли про загрози
20:02 - Венесуела наповнює ринок доларами, щоб послабити інфляційний тиск
20:00 - Україна не може далі відкладати оновлення трудового законодавства — Мінекономіки провело обговорення проєкту Трудового кодексу
19:48 - У квітні "вбивці дороги" сплатили 5 мільйонів гривень штрафів
19:40 - Бюджет Німеччини втратив понад 87 млрд євро за 2 місяці війни в Ірані
19:12 - "Прив’язали до настрою Трампа": Смілянський пояснив тарифні зміни "Укрпошти"
19:05 - СОТ вперше з 1998 року не змогла домовитись про мораторій на мита у електронній комерції
18:42 - "Нова пошта" повідомила про хакерську атаку
18:40 - Папу Римського попросили фізично пройти фінмоніторинг
18:30 - Банк UniCredit продасть тільки частину свого російського бізнесу, лишиться на ринку
18:18 - САП звинувачує полтавського податківця у заниженні вартості майна
18:00 - Національний банк у квітні 2026 року застосував до чотирьох небанківських фінансових установ заходи впливу за порушення вимог законодавства у сфері фінансового моніторингу
17:47 - Понад 5 мільйонів на "псевдоремонт": судитимуть міського голову Вишгорода
17:30 - Держекоінспекція зафіксувала порушення під час розробки Негребівського родовища доломітів на Житомирщині
17:30 - ОАЕ таємно возять нафту через Ормузьку протоку – Reuters
17:00 - Побори від парковки та туалетів: у Львові затримали посадовця вокзалу
16:55 - Нацбанк показав курс долара та євро на 8 травня
16:45 - Лише третина українців працює офіційно – що Соболев хоче виправити новим трудовим кодексом
16:36 - Наказ Мінекономіки від 06.05.2026 №5601 «Про відкликання дозволу на здійснення операцій з оброблення відходів Королю В’ячеславу Анатолійовичу»
16:34 - В Мінекономіки розповіли, скільки українців отримають кешбек на пальне за березень
16:30 - Україна окреслила пріоритети на 2026 рік у переговорах з ЄС за аграрними розділами
16:20 - московіяни поцілили у пасажирський поїзд на Миколаївщині
15:50 - Денис Шмигаль провів зустрічі з міністром оборони та міністеркою клімату Фінляндії
15:45 - Ввезення авто під виглядом "гуманітарки": у ДМС розповіли про масштаби схеми
15:44 - Інфляція в Україні прискорилася до 8,6%: найвищий рівень цього року
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 08.05.2026


Більше новин