Чотири роки Дії: Михайло Федоров анонсував нові послуги в застосунку

12.02.2024 15:20 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Зараз у застосунку доступні 14 цифрових документів та більш ніж 30 сервісів, а на порталі — понад 100 послуг.
Про те, які оновлення чекати в Дії найближчим часом, Віце-прем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій — Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров розповів у матеріалі для Liga.net. Завдяки Дії цифрова трансформація стала попкультурою.
Тепер урядовці конкурують, щоб першими впровадити електронні сервіси.
А українці звикли, що більшість послуг можна отримати в кілька кліків у смартфоні.
У Дії вже доступні понад 90% найзатребуваніших сервісів.
Михайло Федоров анонсував, які послуги в застосунку з’являться найближчим часом: Розмитнення авто в Дії. Це один з найбільш довгоочікуваних сервісів, який зробить процес розмитнення прозорим та швидким, без будь-яких суб’єктивних рішень з боку митниці та людського фактора.
Для розрахунку ціни враховуватимуть лише сталі характеристики, на які не може вплинути митник. Онлайн-шлюб у Дії. Завдяки послузі українці зможуть одружуватися навіть не виходячи з дому.
Чи навіть, якщо перебувають у різних містах зі своїми коханими. Сервіси для ветеранів.
Нададуть можливість отримати онлайн-статус учасника бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни, члена сім’ї загиблого Захисника чи Захисниці України. Кабінет пацієнта і медичні пуші.
Сервіс дозволить зареєструватися в електронній системі охорони здоров’я (ЕСОЗ) через Дію, а потім вибрати лікаря та підписати декларацію.
Крім того, замість звичних смс повідомлення від ЕСОЗ надходитимуть у застосунку. Відкритий код Дії. Допоможе експортувати застосунок в інші країни та супроводжувати його інтеграцію.
Крім того, дозволить IT-спільноті долучитися до аналізу коду й пропонувати зміни чи покращення. Більше документів у застосунку.
Зокрема, освітні атестати і дипломи, актові записи цивільного стану про народження, зміну імені, шлюб та розлучення.
Окрім свідоцтва про народження дитини, у батьків відображатиметься і власне, а також дітей старше за 18 років.  Дія.Підпис для юридичних осіб.
Найзахищеніший електронний підпис стане доступний і для бізнесу.
Це допоможе пришвидшити процеси та зробити прозорими дії підприємців. Дія для партнерів.
Новий сценарій інтеграції, який дасть змогу партнерам авторизувати користувачів Дії з отриманням ПІБ, номера телефону і пошти. Детальніше про кожен сервіс Михайло Федоров розповів у матеріалі для Liga.net.
Читайте за посиланням.

Додати коментар

Користувач:
email:





Economies interlinked,
Global trade and investment,
The world is one market.

- Fin.Org.UA

Новини

16:00 - Як Комісія перевірятиме кандидатів: затверджено питання для іспиту
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 07.07.2026
14:35 - Підготовка до зими: Кличко закликає невідкладно провести засідання РНБО
14:30 - Тарас Висоцький: Для підтримки аграріїв прифронтових територій готують компенсацію втрат і нові інструменти допомоги 
14:30 - АЗС під атакою. Що робить держава та бізнес, щоб у людей було пальне
14:07 - На Київщині після удару московія відремонтували інфраструктуру, рух поїздів відновлено
14:00 - Про можливості Електронного кабінету - під час тренінгу з платникам Павлоградщини
14:00 - Україна запускає третій регіон у пілотному проєкті європейської системи збору аграрних даних FSDN
13:58 - Платники частини чистого прибутку поповнили місцеві бюджети Дніпропетровщини майже на 9,8 млн гривень
13:57 - Платники Дніпропетровщини на підтримку захисниць і захисників спрямували до держбюджету понад 5,2 млрд грн військового збору
13:55 - Переобладнання транспортного засобу: алгоритм розрахунку податкової знижки
13:53 - Оформити податкову знижку можна через портал «Дія»
13:52 - Несвоєчасне подання податкової декларації з податку на нерухоме майно: за яким кодом класифікації доходів бюджету нараховується штрафна санкція?
13:51 - Куди сплатити ПДФО у вигляді МПЗ, якщо фізична особа отримала ППР, але змінила місце проживання та подала до Заяву за ф. № 5ДР?
13:49 - Інформаційна акція в Синельниківській ДПІ
13:48 - У Києві росіяни поцілили будівлі та спецтехніку ДТЕК
13:48 - Інформаційна акція в Павлоградській ДПІ
13:41 - Електронне декларування доходів: тренінг для платників податків
13:39 - До місцевих бюджетів Дніпропетровщини від платників рентної плати за видобування нафти надійшло понад 1,9 млн гривень
13:28 - На півдні Криму – блекаут в усіх містах та районах
13:10 - За перше півріччя Україна ввела в експлуатацію 70 вітротурбін
13:00 - Qiuntex продав швейцарський підрозділ Zenvault
12:55 - Поля гниють без дизелю: фермери Куби продають господарства за безцінь
12:51 - Ліміт № 69/2026 від 11.06.2026 на використання природних ресурсів у межах Карпатського біосферного заповідника на 2026 рік
12:50 - Зроблено в Україні: Уряд додав 18 видів техніки й обладнання українських виробників до програми компенсації 15%
12:50 - Ліміт № 68/2026 від 11.06.2026 на використання природних ресурсів у межах НПП «Сколівські Бескиди» на 2026 рік
12:49 - Ліміт № 67/2026 від 10.06.2026 на використання природних ресурсів у межах парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення «Байрак» на 2026 рік
12:48 - Ліміт № 66/2026 від 10.06.2026 на використання природних ресурсів у межах НПП «Подільські Товтри» на 2026 рік
12:47 - Ліміт № 65/2026 від 10.06.2026 на використання природних ресурсів у межах НПП «Кармелюкове Поділля» на 2026 рік
12:46 - Ліміт № 64/2026 від 10.06.2026 на використання природних ресурсів у межах ПЗ «Єланецький степ» на 2026 рік


Більше новин