Енергетична ситуація в регіонах станом на 12 лютого

12.02.2024 11:45 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Енергетична ситуація в регіонах станом на 12 лютого: енергетики заживили близько 27 тисяч споживачів, які знеструмлювались внаслідок ворожої атаки на Дніпропетровщині; на Харківщині обстрілом пошкоджено будівлю обленерго. ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ Заживлено 27 тисяч споживачів, які були знеструмлені через атаку БПЛА у Павлограді та прилеглих районах.
Усього вночі 12 лютого було знеструмлено 53,7 тисячі точок обліку у 40 населених пунктах.
Залишаються без електропостачання ще близько 30 тисяч абонентів. ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ Внаслідок обстрілів пошкоджено адмінбудівлю обленерго у Куп’янську, є знеструмлені споживачі у трьох населених пунктах.
За вихідні дні відновлено електропостачання понад 10,6 тисячі абонентів.
Всього залишається без електропостачання 15,5 тисячі точок обліку. ВОЛИНСЬКА ОБЛАСТЬ Заживлено понад 15 тисяч споживачів, які відключались від електропостачання через технічні причини. ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ Через бойові дії знеструмлено 11,5 тисячі абонентів у 17 населених пунктах, водночас за добу заживлено понад 15,3 тисячі споживачів.
Усього внаслідок бойових дій залишається без напруги 86 населених пунктів. ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСТЬ Внаслідок підтоплення без електроенергії - 24 абоненти в одному населеному пункті. ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ Енергетики відновили електропостачання 66 родинам в одному з населених пунктів Василівського району, які знеструмлювались через бойові дії.
Також через пошкодження кабельної лінії електропередачі в м.
Запоріжжя відключались понад 2,3 тисячі абонентів, протягом двох годин енергопостачання було повністю відновлено.
Через бойові дії залишаються знеструмленими повністю або частково 5,3 тисячі споживачів (50 населених пунктів). КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ Через технологічні порушення знеструмлено 1,5 тисячі точок обліку. МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ Внаслідок бойових дій знеструмлювалось 645 споживачів, усіх заживлено. СУМСЬКА ОБЛАСТЬ Відновлено електропостачання 576 споживачам у чотирьох населених пунктах, які були без світла через технологічні порушення.
Внаслідок бойових дій залишаються знеструмленими 56 населених пунктів – 2,4 тисячі точок обліку. ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСТЬ Внаслідок бойових дій у Херсоні відключено 14 споживачів, всього в обласному центрі без світла - понад 4 тисячі точок обліку, в області без електропостачання залишається 45 населених пунктів. Ситуація в енергосистемі стабільна та контрольована. Застосування стабілізаційних графіків відключень споживачів не передбачається.

Додати коментар

Користувач:
email:





Futures market trade,
Bets on prices yet to come,
Risk and reward weighed.

- Fin.Org.UA

Новини

14:55 - ДПС розвиває аналітичні дашборди як сучасний інструмент data-driven управління та підвищення прозорості роботи служби
14:40 - До уваги платників рентної плати за спеціальне використання води!
14:39 - За якими кодами бюджетної класифікації платник податків сплачує штрафні (фінансові) санкції та пеню по податках?
14:36 - Який тип форми необхідно обрати при подачі вперше Розрахунку за неуповноважений сплачувати ПДФО відокремлений підрозділ?
14:33 - Діяльність у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг на території сіл, селищ, яким надано статус гірських: чи може ФОП на загальній системі оподаткування проводити розрахункові операції без застосування РРО/ПРРО?
14:27 - Плата за суборенду земельної ділянки є вищою за орендну плату такої земельної ділянки: чи застосовується органом ДПС штрафна санкція до орендаря?
14:26 - Постачання товарів/послуг здійснюється в одному звітному періоді, а оплата за рахунок бюджетних коштів - у наступних: визначення дати, на яку складається ПН з типом причини «15»
14:23 - Подання заяви про повернення помилково та/або надміру сплачених сум грошових зобов’язань та пені: що зі строком давності?
14:22 - Податковий агент нарахував дохід, але не виплатив платнику: в який термін необхідно сплатити (перерахувати) до бюджету ПДФО?
14:20 - На Київщині за програмою Зеленського розпиляють 57 мільйонів – ЗМІ
14:18 - Податковий календар на 28 липня 2026 року
14:13 - Дніпропетровщина: платники рентної плати за видобування корисних копалин місцевого значення сплатили до бюджетів громад майже 5,3 млн гривень
14:12 - Податок на нерухомість: майже 604,8 млн грн – внесок платників Дніпропетровщини до місцевих бюджетів
14:10 - Понад 29,3 млрд грн податків, зборів та платежів спрямували платники Дніпропетровщини до загального фонду держбюджету
14:09 - Сумлінна сплата податків - запорука фінансової стійкості держави: на Дніпропетровщині обговорили питання протидії схемам штучного «дроблення бізнесу»
14:05 - Податківці Дніпропетровщини роз’яснили особливості оподаткування екологічного податку в Україні для суб’єктів господарювання
14:05 - московія продовжить заборону на продаж бензину за кордон до кінця року – росЗМІ
14:02 -  Податковий супровід, ветеранська підтримка та цифровізація: діалог податківців Дніпропетровщини з платниками
13:47 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
13:44 - Сплата платежів з використанням єдиного рахунку: підсумки зустрічі податківців Дніпропетровщини з платниками
13:43 - 24,1 млрд грн плати за землю сплатили платники з початку 2026 року
13:41 - ДПС розвиває аналітичні дашборди як сучасний інструмент data-driven управління та підвищення прозорості роботи служби
13:30 - У червні туристи скасували 30 тисяч путівок до Криму
13:25 - Нафтовидобуток Казахстану скоротився удвічі після атак на російські порти – ЗМІ
13:08 - За півріччя НАЗК виявило у деклараціях порушення на 1,9 мільярда гривень
13:00 - Франсуа Бенароя: "BNP Paribas прагне бути містком між Україною і Європою під час відбудови країни"
13:00 - Банки України показали актуальний курс валют на 27 липня
12:55 - Львівщина отримала від Литви майже 40 тонн обладнання для підтримки енергетичної інфраструктури
12:50 - Ціни на нафту впали нижче 90 доларів за барель на тлі новин з Ормузу
12:47 - Пропонується внести зміни до порядку відкриття та закриття рахунків користувачів


Більше новин