Блокада кордону: у ДПСУ розповіли, скільки вантажівок очікують в черзі

12.02.2024 10:58 | Економічна правда

На двох заблокованих польськими протестувальниками пунктах пропуску на перетин кордону очікують 1050 вантажівок.
Про це розповів речник ДПСУ Андрій Демченко в ефірі національного телемарафону.
"Блокування відбувається на двох напрямках.
Його учасники перешкоджають руху вантажних автомобілів на напрямках пункту пропуску "Ягодин" і "Рава-Руська".
Якщо говорити про кількість вантажівок, які зараз перебувають в черзі на території Польщі в бік України по двох заблокованих напрямках, то це десь 1050 вантажівок", - сказав Демченко.
Він уточнив, що 400 вантажівок очікують навпроти Рави-Руської і 650 - біля Ягодина.
За минулу добу через КПП "Ягодин" кордон перетнуло лише 145 вантажівок, 5 з яких в напрямку Польщі і 140 - в напрямку України.
До блокування за добу на пункті пропуску "Ягодин" кордон перетинали 1200-1400 вантажних транспортних засобів в обох напрямках.
Крім цього є черга приблизно із 1000 вантажних транспортних засобів у напрямку пункту пропуску "Краківець".

"Цей напрямок не блокувався і не блокується, але черга виникла через блокування інших напрямків, оскільки водії шукають альтернативні пункти перетину кордону", - пояснив Демченко.
Що стосується пункту пропуску "Шегині", який трохи раніше був розблокований, то, за словами речника ДПСУ, зараз там рух вантажівок відбувається, але не можна виключати того, що такі дії польських протестувальників можуть знову поновитися.
Нагадуємо:
11 лютого протестуючі біля пункту перетину польсько-українського кордону польські аграрії висипали частину зерна з трьох українських вантажівок, поліція розслідує інцидент.

Додати коментар

Користувач:
email:





Курси падають – то
Не досить грошей в країні,
Інвестори бояться

- Fin.Org.UA

Новини

13:36 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
12:58 - Китай перестав купувати електроенергію у московії
12:45 - TikTok посилить перевірку віку в ЄС на тлі зростання тиску регуляторів
12:40 - Шмигаль повідомив, яка в Україні ситуація із запасами пального
12:12 - Будинки з електроопаленням найближчим часом вимикати не будуть – Шмигаль
12:05 - Італія надасть Україні 80 промислових бойлерів за 1,85 мільйона євро
12:00 - Газовий гігант Ізраїлю розширять: Chevron схвалив розширення
11:59 - Об’єкти оподаткування знаходяться за межами України: особливості заповнення Повідомлення за ф. № 20-ОПП
11:57 - За яким кодом бюджетної класифікації сплачується ПДФО самозайнятою особою, яка отримала виплати пов’язані з тимчасовою втратою працездатності від ПФУ?
11:56 - Нецільова благодійна допомога, на яку не поширюється право отримання ПСП, надана юридичною особою своєму керівнику: що з оподаткуванням?
11:54 - Дотримання юридичними особами, ФОП та громадянами вимог заповнення обов’язкових реквізитів платіжної інструкції під час сплати податків, зборів, платежів та єдиного внеску
11:52 - Податковий календар на 19 січня 2026 року
11:48 - Майже 599,0 млн грн – надходження від платників акцизного податку до місцевих бюджетів Дніпропетровщини за операціями з роздрібної торгівлі алкогольними напоями
11:38 - До місцевих бюджетів Дніпропетровщини у минулому році юридичні особи – платники збору за місця для паркування транспортних засобів сплатили понад 41,1 млн гривень
11:36 - Шмигаль погрожує персональною відповідальністю за провали зі встановленням енергообладнання
11:35 - Платники Дніпропетровщини спрямували до загального фонду держбюджету понад 5,1 млрд грн рентної плати
11:30 - У реєстрі боржників з’явилися перші багатомільйонні штрафи за рекламу онлайн-казино
11:26 - З 1 січня 2026 року запрацювали податкові норми щодо операцій, повʼязаних з неправомірною вигодою
11:25 - Лідери сплати податків у 2025 році: переробна промисловість, оптова та роздрібна торгівля
11:20 - Внаслідок ворожих атак є знеструмлення у Запорізькій та Харківській областях
11:14 - Не менше 50%: УЗ, "Нафтогаз" та "Укроборонпром" перейдуть на імпортну електроенергію
10:59 - "Ми готувалися до затримок": у Раді повідомили, коли в України закінчаться міжнародні гроші
10:50 - Шмигаль розповів, що тепер можна робити у комендантську
10:45 - Де найгірше зі світлом? Шмигаль назвав перелік регіонів України
10:40 - В Україні підскочили ціни на огірки: скільки вони коштують
10:24 - Які способи подачі податкової декларації про майновий стан і доходи?
10:22 - Про сучасні інструменти управління комплаєнс-ризиками
10:21 - Порядок отримання автором електронного документа першої та другої квитанцій при надсиланні електронних документів в електронному вигляді
10:20 - Деякі банки України 16 січня почали продавати євро по 51 грн
10:19 - Надходження рентної плати за видобування кам’яного вугілля від платників Дніпропетровщини до загального фонду держбюджету – понад 205,6 млн гривень


Більше новин