Малозабезпечені багатодітні сім’ї та сім’ї з дітьми з інвалідністю, що проживають в зоні бойових дій, отримають кошти на “вінтеризацію”

07.12.2023 17:00 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Війна створила безпрецедентні виклики для держави у сфері соціальної підтримки громадян.
Адже значна кількість українців втратили роботу, джерела доходів, деякі – опинились за межею бідності, отримали інвалідність. Через обмежені доходи державного бюджету та першочергове спрямування коштів у сферу безпеки та оборони, Уряд і Мінсоцполітики працюють над пошуком додаткових джерел для підтримки громадян, зокрема, за рахунок міжнародних грантів і позик. Ми щиро вдячні міжнародним партнерам, за рахунок яких нині фінансуються соціальні видатки.
За минулий рік гуманітарні агенції ООН надали, у вигляді грошових трансфертів, понад 1,9 млрд дол.
США. Для того, щоб фінансову допомогу отримували ті українці, які її найбільше потребують, Мінсоцполітики синхронізував свої зусилля у здійсненні виплат з гуманітарними партнерами.
Міністерство формує за даними реєстрів категорію громадян, якій найбільше потрібна фінансова підтримка, а гуманітарні партнери спрямовують кошти на допомогу цим родинам. Завдяки прийнятій Урядом 1 грудня постанові, стартував спільний проект Мінсоцполітики і Дитячого фонду ООН (UNICEF).
У межах проекту малозабезпечені багатодітні сім’ї і малозабезпечені сім’ї з дітьми з інвалідністю, які проживають в певних районах Дніпропетровської, Запорізької та Харківської областей, визначених програмними документами UNICEF, отримають кошти на “вінтеризацію” (підготовку до зими).
Плановий обсяг проекту – 333 млн грн. Допомога надаватиметься на три місяці в розмірі 3 600 гривень на місяць на кожного отримувача державної соціальної допомоги та додатково 6 660 гривень на кожну дитину. Орієнтовно проект охопить близько 5 тис.
родин. Реалізація проекту дасть можливість надати фінансову допомогу тим, хто її критично потребує, не збільшивши навантаження на державний бюджет. Раніше стартували ще два важливі проекти, що стали можливі завдяки міжнародним партнерам. Мінісоцполітики з серпня цього року, спільно зWorld Food Programme, здійснено доплати пенсіонерам, які проживають у зоні бойових дій, і отримують низькі пенсії.
Завдяки цьому, підвищені виплати вже отримають 317 тис.
осіб. Спільно з Aгентством ООН у справах біженців в Україні (UNHCR Ukraine), запустили проект, за яким родини, які опалюють свої домівки дровами чи вугіллям, отримають суттєву додаткову підтримку на обігрів житла.
Це дозволяє збільшити обсяг граничної підтримки родини, яка опалює своє житло твердим пічним паливом, з 6973 грн до 16 234 грн на рік.
На цей проект буде спрямовано 2,2 млрд грн, з яких 1,3 млрд грн покриє UNHCR Ukraine. Дякуємо міжнародним партнерам, гуманітарним агенціям, міжнародним благодійним організаціям, які продовжують системно підтримувати Україну та українців.

Додати коментар

Користувач:
email:





Bull or bear market?
It's hard to predict for sure
But risk brings reward

- Fin.Org.UA

Новини

20:00 - Новини 12 серпня: Київ готується евакуйовувати людей взимку
19:50 - Rozetka скорочує людей після удару росіян по найбільшому складу
19:15 - Суд виніс вирок корумпованим посадовцям Павлоградського хімзаводу
19:08 - Inzhur та Vyriy запускають інвестиції у мілтек від 1000 грн
18:34 - Молдова спростила логістику для українців, які їдуть до аеропорту Кишинева
18:29 - Обсяги кредитових та дебетових переказів зросли в першому півріччі 2026 року
18:00 - Розкрадання на ремонті доріг: судитимуть ексголову Дніпропетровської ОДА
18:00 - ОАЕ таємно перевозять іракську нафту через Ормузьку протоку
17:20 - У "Інтерпайп" розповіли про наслідки блокування портів для компанії
17:08 - САП завершила слідство у справі Молчанової та Юри Єнакієвського
16:38 - Через удари на півдні збільшується "паливне навантаження" на кордони – експерт
16:30 - Блокада портів відбилася на цифрах: наскільки впав експорт зерна в серпні
16:24 - У Новоросійську зупинили роботу вже два найбільші зернових термінали московія
16:00 - Рада планує звільнити від мит та податків імпорт товарів для війська
15:35 - Росію накрила нова хвиля паливної кризи – ЗМІ
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 13.08.2026
15:08 - Колонка Андрія Пишного "Зміна операційного дизайну процентної політики: потім буде запізно"
15:00 - Ще одну екстопменеджерку "Оператора ГТС" оголосили в розшук
14:56 - Молдова надає Україні знижку на транзит вантажів залізницею
14:43 - Масштабна спецоперація: правоохоронці припинили роботу 94 кол-центрів
14:42 - Харківщина та Запоріжжя отримали силові трансформатори від Північної Македонії
14:30 - Як побудувати активну спільноту навколо бренду
14:30 - Uklon запускається одразу в п'яти містах Узбекистану
14:20 - Землетрус зупинив експорт одного з найбільших постачальників кави у світі
14:05 - Мін'юст підрахував активи, конфісковані у підсанкційних осіб
13:45 - Без заправок можуть лишитися цілі райони. Які наслідки ударів московії по АЗС?
13:39 - Henkel демонструє високі показники продажів і прибутку в першому півріччі та підвищує прогноз щодо доходу на 2026 рік
13:30 - Банки забезпечили фінансування проєктів в енергетиці на понад 60 млрд грн
13:25 - На випадок тривалої відсутності тепла: у Києві складають списки людей для переселення
13:20 - Російський НПЗ в Орську зупинився після атаки дронів – ЗМІ


Більше новин