«Мрій та Досягай»: 80 українок здобули знання та отримали 1 000 доларів на розвиток власної справи

07.12.2023 14:55 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

80 українок-переселенок здобули знання, необхідні для відкриття або перезапуску онлайн-бізнесу, а також ваучери на розвиток власної справи в розмірі 1 000 доларів.  Через повномасштабну війну багато жінок були змушені покинути свої домівки та залишилися без джерела доходу.
Щоб підтримати їх, було створено жіночу інтенсивну освітню онлайн-академію «Мрій та Досягай», завдяки якій вони здобули знання щодо цифрових технологій, що допоможе розпочати або розвинути власний бізнес. «Вплив повномасштабного вторгнення на бізнес відчули 95% українських підприємиць.
Українки вкотре довели, що вони є сильними особистостями, які підтримують країну попри складні обставини.
Наша мета — підтримати їх та допомогти розвинути цифрові навички для того, щоб утілити бізнес-задуми та посилити економічні показники країни», — підкреслила заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан. З понад 1 300 заявок було відібрано 80 амбітних жінок віком від 25 до 52 років, які перебували в Україні та Польщі.
Навчальна програма передбачала 11 насичених модулів та менторську підтримку від понад 20 експертів.
Учасниці здобули глибокі знання щодо процесу побудови онлайн-бізнесу, розвитку бренду, пошуку аудиторії, нових клієнтів та ринків, розробки маркетингової та бізнес-стратегій, просування тощо. «Перед українськими жінками завжди стояло багато викликів, а війна збільшила їх у рази.
Кожна учасниця нашої програми – це справжня героїня та взірець для наслідування.
Якими б складними не були обставини, вони не опустили руки, а шукають можливості, готові розвиватися та опановувати нове.
Дуже радію й надихаюся їхніми успіхами», — зазначила співзасновниця Impact Force Ніна Левчук. Окрім цього, відеолекції залишаються доступними для всіх охочих на порталі Дія.Бізнес.
Наразі відкрите навчання пройшли вже понад 3 000 українок. «Відбудова та підтримання інклюзивного економічного зростання буде основним пріоритетом для швидкого відновлення та післявоєнної України, а справедливе залучення жінок до цих зусиль визначатиме здатність країни до відбудови та відновлення.
Забезпечення можливостей для отримання доходів і відновлення засобів до існування жінок та очолюваної жінками місцевої економіки стане ще одним важливим чинником запобігання подальшому переміщенню та ескалації напруженості», — підкреслює Сабін Фрейзер Гюнеш, Представниця ООН Жінки в Україні. У наступному році очікується масштабування онлайн-академії «Мрій та Досягай» та новий набір учасниць. Довідково Програма «Мрій та Досягай» здійснюється Impact Force в партнерстві з ООН Жінки за підтримки Міністерства цифрової трансформації України та за фінансової підтримки Уряду Японії та Уряду Австрії.
Інформаційними партнерами виступають Офіс з розвитку підприємництва та експорту й національний проект Дія.Бізнес.

Додати коментар

Користувач:
email:





Гроші, як ріка,
Тічуть на український ринок,
Використай їх мудро.

- Fin.Org.UA

Новини

00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
00:00 - Регуляторні акти Міністерства енергетики України
18:00 - 64 тисяч українських держслужбовців декларують "бездомність" – ЗМІ
17:50 - Україна, Швеція та ПРООН продовжують спільну роботу з оцінки екологічної шкоди
17:28 - Несплачені 6,7 мільйона податків: судитимуть директора столичної компанії
17:07 - Оновлено порядок здійснення оверсайта платіжної інфраструктури в Україні
17:05 - У Раді зареєстрували законопроєкт, який має здешевити іпотечні кредити
17:00 - Як зміни клімату за 10 років вплинули на показники агросектору України
16:40 - Незаконна приватизація комунальної нерухомості: посадовцю КМДА вручили підозру
16:15 - Дрони атакували хімзавод у московії
16:05 - Уряд затвердив порядок надання субвенції на освітні простори
16:00 - єОселя: щотижнева статистика
15:45 - Боротьба з тіньовими перевезеннями: Мінрозвитку оприлюднило законопроєкт
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 14.04.2026
15:20 - У Німеччині пілоти Lufthansa розпочали страйк: чимало рейсів скасовано
15:02 - У Геніческу відібрали власність у лояльного до окупаційної влади бізнесу
14:30 - У Києві судитимуть шахраїв, які заволоділи квартирами вартістю 25 мільйонів гривень
14:00 - У 2025 році Vodafone збільшив доходи на 14%, а інвестиції – на 41%
13:38 - У березні в Україні стало на дві небанківські фінустанови менше – НБУ
13:32 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
13:30 - Як держава змінила правила для когенерації посеред гри
13:15 - Уряд захистив права на технології, які закуповує держава
13:10 - НБУ ухвалив рішення про ліквідацію АТ "Мотор-Банк"
12:50 - Нікопольський завод феросплавів відсудив у Міндіча та Боголюбова 17,3 мільйона гривень
12:30 - ФГВФО за квартал продав права вимоги за кредитами на 963,2 мільйона гривень
12:21 - Порядок обчислення суми податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, для фізичної особи
12:20 - Понад 1,9 млрд грн плати за землю – внесок платників у фінансовий потенціал Дніпропетровщини
12:19 - Податковий комплаєнс – сучасна модель взаємодії з платниками податків
12:17 - Оновлення реєстраційних даних – запорука своєчасного отримання податкової інформації
12:16 - Національна стратегія доходів: принципи реформування податкової сфери


Більше новин