Україна разом з Єврокомісією планує створити стратегічний запас ліків на випадок надзвичайних ситуацій

07.12.2023 14:55 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

В умовах повномасштабної війни ризик виникнення надзвичайних станів, пов’язаних з епідемічною небезпекою, є вкрай високим.
А внаслідок захоплення російськими війська Запорізької атомної електростанції значно підвищились ризики радіаційної та ядерної небезпеки.
Тому Україна разом із європейськими партнерами розбудовують спроможну систему реагування на надзвичайні стани.
Про це повідомив перший заступник Міністра охорони здоров’я Сергій Дубров під час виступу на конференції Управління Європейської комісії з питань готовності та реагування на надзвичайні ситуації у сфері охорони здоров’я (HERA). «У рамках пакетів медгарантій в Україні запроваджено контрактування 193 медзакладів, які потенційно будуть надавати допомогу за надзвичайних ситуацій будь-якого походження.
Також у ПМГ включено забезпечення цих закладів переліком першочергово необхідних лікарських засобів.
Єврокомісією було напрацьовано орієнтовний табель та перелік лікарських засобів і медичних виробів на випадок надзвичайного стану.
Ми звертаємось до колег із Єврокомісії щодо можливості опрацювати цей список для реалізації положень, визначених табелями схвалених Єврокомісією в нашій країні», – зауважив Сергій Дубров. Також на зустрічі сторони обговорили питання створення стратегічного запасу лікарських засобів на випадок надзвичайної ситуації будь-якого походження. Окрім того, відбулась зустріч з єврокомісаром із питань охорони здоров’я та безпеки продуктів харчування Стелою Киріакідес.
Вона запевнила у постійній підтримці України з боку Єврокомісії.
Сторони обговорили розвиток та підтримку програми медичної евакуації постраждалих українців до клінік Європи.
Також Єврокомісія підтвердила готовність надати підтримку щодо створення єдиного регуляторного органу у сфері лікарських засобів. Також відбулись робочі зустрічі Сергія Дуброва з генеральним директором Генерального директорату з охорони здоров’я та безпеки харчових продуктів (SANTE) Сандрою Галліною, представником ВООЗ у Європейському Союзі Оксано Доменті та виконувачем обов’язків директора Генерального директорату готовності до надзвичайних ситуацій у сфері охорони здоров’я та реагування на них (HERA) Лораном Мушелем. Нагадаємо, раніше МОЗ повідомляло, що Єврокомісія може розглянути Україну як стратегічний хаб лікарських засобів.

Додати коментар

Користувач:
email:





Bonds, mutual funds, stocks,
Wealth management portfolio,
Diversified wealth.

- Fin.Org.UA

Новини

11:12 - Анатолій Куцевол провів зустріч із заступником Міністра енергетики Польща Конрадом Войнаровським
11:09 - До уваги фізичних осіб – волонтерів!
11:08 - Як в контролюючих органах обліковується договір про спільну діяльність?
11:06 - Чи обов’язково отримувати РНОКПП фізичній особі (у т. ч. малолітній особі), яка не отримує доходів та не має обов’язку щодо сплати податків?
11:06 - Чи обов’язково отримувати РНОКПП фізичній особі (у т. ч. малолітній особі), яка не отримує доходів та не має обов’язку щодо сплати податків?
11:01 - Квитанція про надходження звітності з податку на прибуток надійшла раніше ніж була подана фінансова звітність: чи буде вважатися прийнятою податкова декларація з податку на прибуток?
10:59 - У разі надання знижки у розмірі повної вартості окремого товару (у зв’язку з браком), такий товар розглядається як безплатно наданий
10:58 - До уваги платників ПДВ!
10:57 - Платникам, які виступають виконавцем кількох програм міжнародної технічної допомоги
10:56 - Підприємства та організації, які засновані громадськими об’єднаннями осіб з інвалідністю, мають право на пільги з податку на прибуток
10:54 - Податковий комплаєнс - мінімізація ризиків недотримання платниками податків вимог податкового законодавства
10:53 - Мобільний застосунок «Моя податкова» - технічне рішення доступності інформації і послуг
10:51 - Від платників Дніпропетровщини до загального фонду держбюджету надійшло понад 1,5 млрд грн рентної плати
10:50 - Місцеві бюджети Дніпропетровщини платники транспортного податку поповнили майже на 11,4 млн гривень
10:49 - За результатами Деклараційної кампанії 2026 від платників Дніпропетровщини бюджет отримає ПДФО майже на 80,0 млн грн більше ніж торік
10:48 - Фактичні перевірки мережі пекарень з кав’ярнею
10:46 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
10:46 - Податківці Дніпропетровщини нагадали підприємцям важливі правила господарської діяльності
10:45 - Пошкоджене майно та податкові пільги: податківці Дніпропетровщини обговорили з платниками важливі норми законодавства
10:43 - Податківці Дніпропетровщини провели онлайн-зустріч з платниками щодо використання сервісів Електронного кабінету
10:42 - Долучайтесь до Глобального опитування платників: реальний досвід бізнесу стане основою майбутніх змін
10:41 - ДПС активно розвиває онлайн-пункти Офісів податкових консультантів. Наразі вже відкрили 19 таких пунктів в 9 областях
10:37 - До прозорого digital-ринку: ДПС долучилась до обговорення нової моделі оподаткування платформ
10:36 - ДПС на Фестивалі кар’єри: допомагаємо ветеранам вести бізнес і знайти роботу
10:20 - московія завдала удару по відділенню "Нової пошти" у Краматорську
10:00 - Оперативна ситуація в енергосистемі України станом на ранок 25 травня
09:45 - Нафта обвалилася на тлі того, що США та Іран наблизилися до мирної угоди
09:10 - З Ормузької протоки після тривалого блокування виходять танкери з нафтою та СПГ – ЗМІ
08:30 - На що здатний біодизель у час енергокризи
08:00 - Житло для ВПО: скільки коштує та хто завищує ціни


Більше новин