россияне не смогли вывести из работы ТЭС Ахметова, которую массированно обстреляли ночью

06.12.2023 19:30 | Укррудпром

18:40 06 декабря 2023 года

Трижды обстрелянная ночью российскими агрессорами одна из тепловых электростанций (ТЭС), несмотря на многочисленные повреждения, не прекратила работу. Об этом сообщает НЭК “Укрэнерго”.

Как уточняют в “Укрэнерго”, станция расположена в восточном регионе Украины.

“Обстреляна ТЭС на востоке. Несмотря на многочисленные повреждения электростанция не прекращала работу”, — говорится в сообщении.

Вместе с тем, из-за повреждений инфраструктуры один из энергоблоков станции остановился, в результате чего прекратилось отопление одного из населенных пунктов расположенных неподалеку.

6 декабря об обстреле этой же ТЭС в прифронтовом районе сообщили и в компании “ДТЭК”, которой принадлежит станция. 

Отмечается, что это уже шестой обстрел за 1,5 месяца. 

После прекращения обстрелов энергетики приступили к ликвидации их последствий и прилагают все усилия для скорейшего восстановления теплоснабжения одного из населенных пунктов рядом со станцией.

Додати коментар

Користувач:
email:





Є фондовий ринок, є і банки,
Є страхування, криптовалюти.
Тут кожен може знайти свій шлях,
І заробити на своїй ідеї.

- Fin.Org.UA

Новини

08:00 - Фабрика змішування. Як війна вугільних "смотрящих" зриває підготовку до зими
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 22 квітня: через "Дружбу" відновили транзит нафти, подружжя Порошенків поділило майно
20:45 - В "Укренерго" розповіли, чи будуть відключення світла 23 квітня
20:38 - Уряд схвалив Програму розвитку виробництва біометану на період до 2035 року
20:35 - Один з найбільших виробників хрону та гірчиці в Україні відкрив цех сидру за держгрант
20:20 - Фондовий ринок відреагував на продовження перемир'я США з Іраном
19:59 - Крафтова броварня на Закарпатті встановила сонячну електростанцію
19:30 - Боротьба з енергокризою: вітроенергетики знайшли "ложку дьогтю" у рекомендаціях Єврокомісії
19:25 - Хтось знову вгадав? Перед заявою Трампа проти нафти поставили $430 мільйонів
19:04 - Польський інвестор PINbank не запускатиме кредитування: на чому зосередиться
18:38 - Не задекларовані 14 мільйонів гривень: судитимуть ужгородського депутата
18:24 - В Україні назвали найпопулярніші громадські роботи
18:20 - Іран заявив про захоплення двох суден біля Ормузу
18:15 - Повідомлення про оприлюднення проєкту розпорядження Кабінету Міністрів України "Про схвалення Стратегії збереження біологічного різноманіття України на період до 2035 року та затвердження операційного плану заходів з її реалізації у 2026-2028 роках"
18:10 - Проєкт розпорядження Кабінету Міністрів України "Про схвалення Стратегії збереження біологічного різноманіття України на період до 2035 року та затвердження операційного плану заходів з її реалізації у 2026-2028 роках"
17:56 - Україна отримає ще 600 мільйонів євро на відновлення
17:50 - Нацбанк показав курс долара та євро на четвер 23 квітня
17:39 - Оренда будинків в Україні: у прифронтовому місті за рік ціни зросли на 87%
17:30 - Європейська комісія та Група ЄІБ оголосили про новий фінансовий пакет обсягом понад 600 млн євро на підтримку відновлення України
17:25 - Найбільш затребуваними на IT-ринку стають ШI-інженери – дослідження
17:10 - На Буковині посадовця лісгоспу підозрюють в організації незаконної рубки дерев в заповіднику
16:59 - Свириденко розповіла, як уряд у співпраці з Кличком готують Київ до зими
16:56 - Зустріч Лесі Карнаух з представниками аналітичних центрів: акцент на якісних даних, аналітиці та сервісах
16:37 - Обидві компанії «Хенкель» в Україні відтепер офіційно у Клубі Білого Бізнесу
16:30 - Як бізнесу системно потрапляти в новини
16:28 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ЛМКП «Львівтеплоенерго» (Львівська обл., Львівський р-н, м. Львів)
16:27 - Денис Шмигаль провів нараду з учасниками ринку щодо підготовки енергосистеми до зими
16:27 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «АРКОНА ГАЗ-ЕНЕРГІЯ» (Полтавська область, Миргородський район, Заводська міська територіальна громада, за межами населених пунктів с. Шевченки)
16:26 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди КП «МО ЛМТГ» (Волинська обл., м. Луцьк, вул. Гулака-Артемовського, буд. 18.)


Більше новин